Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosím o radu. Od 12.dc kousky sliznice. Čím to může být?

carolineg1
3. led 2021

Prosím o radu jsem cca 15 dc, od cca 12 DC že mě na WC padají ehm..kousky sliznice? Pardon nevím jak to popsat, na ovulaci mi to ale nesedí to při ovulce nikdy nemívam...nevíte co to může být

kvetuska145
3. led 2021

@carolineg1 je to krvave asi ze? Pardon jestli je to hloupa otazka, ale nejak si to nedovedu predstavit😀😬

carolineg1
autor
3. led 2021

@kvetuska145 takové růžové nitky...ne jako by červená krev....prostě na netu se tak popisuje nidace...ale jsem dnes 15 dc...takže mi to přijde blbost

kvetuska145
3. led 2021

@carolineg1 tak ovulka klidne mohla byt driv a nebo mas ovulaci. Nekdo pritom i takhle spini✊🏻🥰 takze bych to radsi pojistila vecer. 😊 pokud teda neboli bricho. Ja takhle spinila od 10 dc a pak 17 dc jsem sla k dr ta mi dala test, sla jsem ho udelat a byl pozitivni. Buhuzel za 14 dni to nedopadlo. Takze vse je mozne ✊🏻😊

terulinkaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvetuska145
4. led 2021

@terulinkaka pokud ste po porodu, tak telo se dava asi dohromady bych rekla. Jestli uz nekojite tak si zajdete na vyvolavacku

carolineg1
autor
4. led 2021

Fujky co mi to tu dáváte....tak takhle nešpiním

jasmina1992
4. led 2021

@terulinkaka já tenkrát neměla ms po porodu rok (kojila jsem ) dostala jsem jí přesně na narozeniny když malá
měla první rok😄 myslím že vám normálně přišla ms a vaše se nastartovalo 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli