Průjem při menstruaci - ale nyní bez menstruace🙂 Čeká někdo také s testem?

weu91
8. črc 2020

Ahoj holky!
34DC, 12 DPO, cyklus pravidelný 34 dní.
Tak dneska v noci (jako téměř vždy) jsem měla dostat MS a zatím nic. Je zvláštní, že běžně u mě bývá 33DC večer bolest břicha a po začátku krvácení přítomen průjem.
Včera mi večer nebylo vůbec nic a zvláštní je, že dneska začal od rána průjem jako vždy při MS (nic špatného jsem nesnědla) a jinak mi prostě vůbec nic není. Ani na MS, ani žádné těhotenské příznaky - břicho nebolí, prsa normální, výtok průhledný, neudělalo se mi tedy tolik beďarů jako normálně a jsem unavená, ale kdo není .. :D
V březnu jsem po biochemickém těhotenství, kdy jsem právě 1 den meškání měla dvě čárky, za 2 i 4 dny sílily a pak najednou 6.den v noci přišlo krvácení a velké bolesti :/ Tak se bojím testovat dříve teď..

Je tu teď taky někdo, kdo čeká s testem? Pojďmě se podpořit a popsat si pocity, stavy a tak.. 🙂

mydvaapes1
8. črc 2020

Taky mívám u MS průjem :D...ale červen pro nás co se těhotenství týče byl neúspěšný. Začínáme teď v červenci na novo. Držím palce ať vám to vyjde 🙂

weu91
autor
8. črc 2020

@mydvaapes1 Tak na Vás myslím, aby byl červenec ten pravý!!!!😉 No je to pekelná otrava, ale mám to tak už asi od těch 14🙈
Tak uvidíme, pár dní ještě počkám... 🙂

bublinkaaa87
8. črc 2020

Ahoj, tak já jsem dnes 32. den cyklu, 14 DPO. MS mám většinou 13-14 DPO. Už dva dny mi bolí podbřišek, jako před MS, takže stále lítám na záchod a nic😁 Když to nedostanu do soboty, tak budu testovat😊 Snažíme se od prosince...v březnu se to povedlo, bohužel v 5 tt samovolný potrat...tak jsem zvědavá, co se bude dít teď...Tak můžeme čekat společně 😁

weu91
autor
8. črc 2020

@bublinkaaa87 juuu, to jsme na tom Temer uplne stejne, vcetne toho nepovedeneho v breznu!
No ja dneska porad beham na zachod, ted odpoledne uz i obcas malinko krece, ale nic. Docela vic pruhledneho vodnateho vytoku.
Ty jo, my jedeme zitra do utery na dovolenou karavanem, tak nevim, do kdy cekat kruci😁

lexa2000
9. črc 2020

@weu91 ahojda :D no je fakt že já měla průjem při ms taky vždy 😂😂 ale co si vzpomínám tak já byla nějakých 10 dpo (týden před ms) a mě chytli hrozný křeče, bolest břicha, průjem a tak. Tak jsem si říkala že to asi mrcha dorazí (což mi bylo divný tak brzy protože já mám ms snad i na hodinu presne) a pockala jsem do druhého dne a nevydržela to a udělala si test a byli 2 // :D a vždy když bych teď normálně měla dostat ms tak plus minus v ten den dostanu zase průjem a křeče... a vlastně jsem měla průjem snad 2 týdny od prvního testu a pak z prujmu zvracení a zvracení mi vydrželo až teď do 14. Týdne😭😭

weu91
autor
9. črc 2020

@lexa2000 Ahoj! Díky za zkušenost. Už jsem se bála, že jsem s průjmem při MS jediný exot 😅😂
Dneska teda 13DPO, takhle dlouhou luteálku jsem snad ještě nikdy neměla :D
Uch. Tak já nevím, nechci ještě testovat...! @bublinkaaa87 jak jsi na tom? 🙂

tez83
9. črc 2020

@weu91 jsem dnes také 13DC,normálně mívám luteální fazi pouze 11 dnů.

bublinkaaa87
9. črc 2020

@weu91 já jsem dnes 15 DPO a stále nic 😊 Břicho pořád bolí, včera opravdu docela dost, což už jsem jasně počítala s tím, že MS prostě přijde...luteální fázi taky nemívám tak dlouhou, ale byla jsem nedávno na operaci s ledvinovým kamenem a mám v ledvině stent, tak si říkám, jestli mi to ta operace nemohla rozhodit 😕dnes se mi motá trochu hlava, měřila jsem tlak a úplně příkladný, tak nevím...dám tomu ještě ty dva dny 😊No a co si vzít ten TT s sebou na dovču a zkusit to tam? 😊 Jako ono už by se ti to asi ukázalo i teď, když jsi 13 DPO 😉

bublinkaaa87
9. črc 2020

@tez83 a kdy máš v plánu dělat testík ty? 😊

tez83
9. črc 2020

@bublinkaaa87 tak já jela dneska na otočku domu,tak jsem odpo test udělala a je sněhobílá,dneska jsem 40DC.Takze nevím,kde se ta ms louda...!🤷

weu91
autor
9. črc 2020

@bublinkaaa87 Ale jo, asi ho vezmu s sebou. No po té radosti a pak zklamání v březnu mám teď ani nevím proč strach si test udělat :((

A ty vydržíš do soboty tedy? To budeš nějaký 17DPO, že?

bublinkaaa87
9. črc 2020

@weu91 tak to mám úplně stejně, taky mám strach si ho udělat 😕 No možná ani nebudu muset čekat do soboty. Před chvílí mě zase začalo bolet břicho, celkem dost! 😔 Ale jinak ano, v sobotu bych byla 17 DPO.

weu91
autor
9. črc 2020

@bublinkaaa87 Neeee, to nic nebude!! Jinak já se musím přiznat, že jsem to nakonec nevydržela. Přijela jsem z práce a usnula jsem, protože jsem byla úplně mrtvá... No a pak jsem si řekla, že prostě to musím vědět... A jsou tam // !

bublinkaaa87
9. črc 2020

@weu91 no nekecej😁Tak to moc gratuluji❤Hlavně ať je vše v pořádku😊 Tak to si tu dovču užiješ ještě o to víc 🤩 Tak pak dej vědět jak to pokračuje, jestli je vše v pohodě😊

weu91
autor
9. črc 2020

@bublinkaaa87 z večerní moči takto, tak uvidíme ráno :D
No ty taky koukej napsat!!!! Držím palce!

bublinkaaa87
10. črc 2020

@weu91 ty jo, to je krásně pozitivní test😍 Ještě jednou velká gratulace ❤ Já bohužel nic, před chvílí jsem to dostala 😔 Takže zase příště 😊

weu91
autor
10. črc 2020

@bublinkaaa87 to me mrzi!! Cervenec je tvuj!!! Klidne kdykoli napis ;)
U me snad vse bude ok.. 🙂 tohle z rana..

verca_0
11. črc 2020

@weu91 moc gratuluju, mužů se zeptat jak dlouho jste se snažili ?🙂

weu91
autor
12. črc 2020

@verca_0 moc dekuju! No v prosinci jsme si rekli, ze tomu nechame volny prubeh, nekdy v breznu jsem zacala resit ovulaci pomoci testu, zjistila jsem, ze ji mam az daleko pozdeji, nez jsem myslela, v kvetnu jsme se brali a v cervnu to klaplo 🙂

verca_0
13. črc 2020

@weu91 tak to je super 🙂 a nějaké rady a typy co pomohlo nemáte ?😃

lexa2000
13. črc 2020

@verca_0 já poslední měsíc co jsem otehotnela jsem denně pila malinik a ob den kontryhel a jak se zadarilo po 7 měsících 🙂 a přítel bral macu

verca_0
13. črc 2020

@lexa2000 kontryhel a malinik už jsem zkoušela, mám pocit, ze za ten rok a půl už jsem zkusila všechno 😃 akorát tu macu ještě ne, tu jsem koupila v prášku, ale nedá se to😀

lexa2000
14. črc 2020

@verca_0 tak to my jsme měli tabletky. A už tak smrdeli takže jsem ráda že jsem nekoupila prášek ☺😂😂
A doktorka vám něco neporadila? Nebo nějaký vyšetření a tak

weu91
autor
14. črc 2020

@verca_0 uprimne? Nakonec fakt pomohlo nic nebrat a moc to neresit..
Ja zkousela na jare kontryhel caj, brala macu, drmek.. pak jsem se na to vyprdla a rekla si, ze bud to nejak prijde, nebo na podzim skocim k doktorovi.. no a mesic po svatbe..😁 i s cyklem 34dni a LF jen 11 dni se povedlo..

verca_0
14. črc 2020

@lexa2000 manžel byl na spermio, to ukázkové, já hormonální profil plus jsem několik byla at se koukne na folikuly a sliznici a všechno v pohodě, brala jsem i clostil, po něm krásná ovulace, ale proste se nezadarilo zatím 😫

verca_0
14. črc 2020

@weu91 no já taky toho brala dost a teď neberu vůbec nic, několik měsíců jsem ani neřešila ovulaci a nevěděla kdy ji mám, ale stejně někde tam vzadu na to myslím😀 akorát teď jsem zase začala sledovat ovulaci

weu91
autor
15. črc 2020

@verca_0 Budu moc držet palce, ať to klapne co nejdříve! Podle mě u zdravých párů to vážně je o té náhodě a psychice hodně <3

lexa2000
16. črc 2020

@verca_0 mě dost pomohlo na to moc nemyslet. Ten poslední měsíc co se zadarilo jsem si řekla že zkusím už jen ty čaje, uvolnit se, zajet někam na víkend a nemyslet na to a to vše jsem udělala a zadarilo se ☺

verca_0
16. črc 2020

@lexa2000 já vím no, snažím se, byly měsíce kdy jsem na to vunec nemyslela, nedělala testy ani nic neuzivala a fakt se na to vyprdla a ono nic no, ale člověk tak nějak asi v zadu v hlavě to někde má a asi to fakt přijde až když budou jiné starosti a nebude na to ani pomyšlení nebo nevím, ale je super ze vam to tak vyšlo ☺️

lexa2000
17. črc 2020

@verca_0 no to máš asi taky pravda :( vím že Kamarádka se snažila taky dlouho, pak když jim to přes rok nešlo, rozhodli se přestěhovat no a měsíc myslela jen na stěhování, kam co dá, malovali atd a pak si najednou vzpomněla že má týden zpoždění a měla dálnici na testu😂
U někoho to asi funguje a někdo může vyzkoušet vše a nic