První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
11. kvě 2011

@skendy děkuju, včera jsem byla taková zdrblá a štvalo mě to. Teď už to neřeším, ve výsledku ten jeden měsíc nehraje roli nebo třeba ovulace byla dřív nebo bude později, člověk nikdy neví, každopádně to beru tak, že tenhle měsíc si dáváme pauzu.

skendy
11. kvě 2011

@hanuu No to chápu .Asi kdyby mi taky někdo teď řekl ,že si mám dát pauzu ,tak by mě to vytočilo.Ale co naděláš.Bereš to dobře a myslím ,že máš pravdu jeden měsíc sem nebo tam.Já teď čekám na ovulku první testování mě čeká v neděli ,tak jsem zvědavá co tam na mě vyskočí! 😉 BT mám zatím každy den 36,9 ,tak uvidím jestli se to taky nějak vychýlí. 🙂

hanuu
11. kvě 2011

@skendy no co mi zbývá. Samozřejmě, že když to člověk prožívá tak mu málem každý měsíc příjde nekonečnej, ale z celkovýho pohledu těch mých skoro 5 měsíců není zase tak strašných a pořád máme čas.
Tak to držím palce ať se ti testy osvědčí a já budu další cyklus pokládat zvídavé dotazy až se zase pustím do testování ovulace 😉

skendy
11. kvě 2011

@hanuu jasně! 🙂 snad se nám to povede.Sice se taky nesnažíme ještě dlouho o proti ostatním,ale když loni se nám to povedlo na podruhé,tak by člověk řekl ,že teď by to taky mohlo rychle... tak uvidíme... 🙂 každopádně jsme na tom dobře bych řekla.Co jsem si taky na koníku pročítala ruzný články ,tak mi občas rozum zůstává stát co některý holky zažily!!! ☹ Nic méně hlavu vzhůru a hurá do toho!Vždyť na jednu stranu tohle je to nejlepší období života.Pořád si můžem užívat s manžílkem sami sebe a přitom se tulíme , máme z toho radost a těšíme se na výsledky! 🙂

hanuu
15. kvě 2011

@skendy ahoj, tak jak to jde? Už zkoušíš ovulační testy?
U nás nic nového, su těsně za půlkou cyklu, ale pořád beru antibiotika, takže celkem nuda a jaksi se to vleče.

hanuu
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahoj, tak jak to s tebou vypadá?

hanysek.hanysek
15. kvě 2011
hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@hanuu Nevím, čekám, břicho bolí na menzes. Hodila sem tady fotky těhu testů. Ten třetí nejde skoro vidět a ten poslední zase je silnější než ty předtím. Dnes jsem 12nebo13 DPO a menzes mám dostat až v pátek. Tak nevím, čekám.

jesterka09
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek holka ty vypadáš dle testů těhotně 😉 😉 😉

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@jesterka09 Děkuji. Ale ještě se neraduju. Menzes má dorazit v pátek, dnes jsem 12nebo13DPO, ten uplně první test je dělaný v pátek 13tého :o) a to jsem byla 10nebo11DPO. Takže myslím, že nic, že to bude falešně pozitivní. Ale zítra jdu vykoupit lékárnu a uvidíme co uvidíme. Břicho bolí na menzes a nějak se necítím těhotně. Myslím, že to nic nebude.

jesterka09
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek jak nic nebude?? Test nelže!! Já když byla prvně těhu, tak krom břicha na MS mi nic nebylo a necítila jsem se jinak :D :D :D Držím palec, ale dle mého jsi jistá :D

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@jesterka09 Až budu mít další testík, tak vyfotím a uvidíme, co uvidíme. Já prostě vím, že menzes v pátek dorazí. Ale děkuji.

hanuu
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek tak taky držím moc palce. Na testu je čárka pěkně vidět. Ale jestli jsem to pochopila správně, tak je nejlépe vidět na prvním testu a na dalších nesílí? No drž se a držím palce, aby ms nedorazila

mandreey
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek a jak dlouho tě bolí břuch? mě už cca týden , stejně jako na mens, jen bez zad. ale mens čekám až po 20.5 , tak nevim kdy třeba zkusit testík...???

jesterka09
16. kvě 2011

@hanysek.hanysek Nejlepší je zkoušet jeden od stejné značky 😉

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

@hanuu Pokud ses dívala na tu fotku, co sem tady dávala, tak horní dva jsou pěkně vidět, třetí moc vidět nejde a ten dolní už jde zase vidět- nejlíp z těch všech. tak uvidíme, dneska budu testovat zase.

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

@mandreey Já jsem dělala testy od 10nebo11 DPO a tam sem měla viditelnou čárku, kterou sem nemusela hledat. Tak uvidíme.

skendy
16. kvě 2011

@hanuu Ahojky Hani a hezký den ... celý víkend jsem nebyla na netu ,nebyl přistup! 🙂 Jak víš měřím i BT .V pátek jsem měla dovču.Prozatím jsem měla BT pořád 36,9, čtvrtek 37 ,ale v pátek se zvedla na 37,1.Nedalo mi to a zkusila jsem ovulační testík .Nečekaně se tam objedvily krásně viditelné // . V sobotu a neděli jsme si přispala ,takže BT je trochu těžko říct ,jestli se změnila (37,1 a 37,2) ,ale testíky oba dny // . 😉 Dneska jsem vstávala zase o hodinu dřív a BT 36,8 .Testík mě čeká odpoledne,tak jsem zvědavá co se na něm objeví.Každopádně jsme se s manžílkem snažili co to šlo. 😉 Ale řeknu ti že z toho všeho mám takové prapodivné pocity.

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

Holky, takže zatím všechny moje testíky. Jsou dělané od pátku- což bylo 10nebo11DPO a vyšel mi pozititní první test. Takže všechny testy, co jsou na fotce, jsou pozitivní, dvě čárečky. Tři testy od spodu jsou dělané dnes v poledne- každý je jiný značky. Ten poslední od spodu je mamatest 10, jinak všechno jsou 20nebo 25. Tak nevím. Menzes by měla dorazit v pátek. Je to ještě daleko, tak uvidíme.

hanuu
16. kvě 2011

@hanysek.hanysek všechny čárky jsou krásně vidět, tak se snad není čeho bát. Moc gratuluju.

hanuu
16. kvě 2011

@skendy a proč prapodivné pocity? Já teda udělala jen dva ty ovulační testy a ve výsledku mě to zase tolik neoslovilo, asi to teda příští měsíc zkusím, ale moc nemám ráda ten pocit, že dneska musíme. Navíc se plozením a těhotenstvím musí člověk neustále zabývat a to mi asi moc nesvědčí.
Ale je super, že ti testy vyšly pozitivně. Teď ještě pěkně ten těhotenský za pár dnů.

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

@hanuu Děkuji, ale ještě se neraduji. Pořád "to" může odejít v pátek při menzesu. Je mi sice od rána divně, nedopila sem ani kávu, tak možná na tom něco bude, ale zatím to nechávám tak. Uvidíme.

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

@hanuu Tak za mě mluvím, že ovulační test super. Nebýt ovulačního testu, tak na těhu testu teďka nemám ty čárka, které tam mám. Takže pokud je to "ono" tak jen díky ovu testům.

skendy
16. kvě 2011

@hanysek.hanysek Taky bych řekla ,že je celkem jasno a moc gratuluju a držím palce! 😉

skendy
16. kvě 2011

@hanuu @hanysek.hanysek No ty teploty mi přijdou takový zvláštní - a ty testíky byly všechny hodně pozitivní a mě to příjde teda docela brzo - Normálně mám totiž cyklus 30DC a to vychází ovulka na tento čtvrtek ,ale podle těch testu to vypadá o týden dřív .... No uvidíme co bude dnes na tetíku.Mám ještě dva.Dotestuju a počkám a pokud se nám to nepovede ,tak asi na měsíc vysadím veškeré sledování a měření a testování.... i když přestat na mimi jde špatně! 🙂

skendy
16. kvě 2011

Jinak jsem ráda ,že alešpoň někomu ovu testíky zabírají! Nás to také moc nebaví na povel a tak si z toho děláme legraci.Občas si říkám ,že kdyby nás někdo viděl tak asi nebude chápat co se u nás děje! 😀

hanuu
16. kvě 2011

@skendy ale možná jsi teď přišla na to, proč se to minulý měsíc nepovedlo. Třeba máš ovulaci dřív než sis myslela a díky testům to odhalíte.
No já tu zkušenost s testama zatím nemám. Dělala jsem jen dva a pak jsem to musela pro tento měsíc přerušit. Ale výhodu vidím vážně v tom, že člověk zjistí, že ovuluje jindy než si myslel. Na druhpu stranu my nejsme z těcho, co celý měsíc nic a pak se snaží jen v půlce cyklu, kdy by to mohlo vyjít. Takže netuším jestli to pro mě bude mít význam

skendy
16. kvě 2011

@hanuu Taky si říkám ,že ten minulej měsíc jsme si dali záležet a ono nic a podle testů ´jsme se snažili vlastně o týden později.My taky normálně fungujeme celý měsíc ,ale znáš to -Občas je člověk unavenej nebo mu do toho prostě něco vleze ... myslím ,že i do budoucna je dobré znát své tělo a jak funguje! 😉 No já držím palečky ,aby jsis to tenhle měsíc vybrala a na ten příští budeš odpočinutá a třeba se zadaří! 🙂

hanysek.hanysek
16. kvě 2011

@skendy Já mám taky cyklus 30DC. A tento cyklus sem měla dle ovu testů ovulaci asi o 5-6dní dříve, než jiný cyklus. Takže sme na to extrémně vlítly a zřejmě se zadařilo. Taky sem nechápala, že mám ovu tak dřív. No a vidíš těhu testy, zřejmě se zadařilo. Uvidíme.

fangi
16. kvě 2011

Holky,omlouvám se,že vám lezu do diskuze, ale vy se tu vyznáte v ovulaci apod. Dříve jsem pozorovala jasný nezaměnitelný plodný hled, ale nikdy jsem se nezabývala tím, kdy byl, potom jsem sem tam měla trochu představu a přišlo mi, že to sedělo zhruba do cyklu, jak má. Teď už ale určitě půl roku mám hlen vždycky 4.den po prvním dnu menstruace, která u mě trvá tak dva dny (beru dlouhodobě HAK). Můžete mi prosím vysvětlit, co to může znamenat, je to asi špatně, co? Díky moc!