První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

verunka7
autor
16. únor 2011

@l26 Tak to je suprové. 😉 Díky moc za info! Ale chudák to malý, co bude neustále oboucháváno. 😀
Jak počla ta ženská v jiným týdnu než byla, toho bych se dočkat nechtěla. 😵

verunka7
autor
16. únor 2011

@l26 Mám jí 9 den, ale 3 dny takové slabší, jako by nic. Naštěstí na gyndu jdu 22. 02. 😀 Zrovna se mi luhuje.

l26
16. únor 2011

@hanuu to jo 😀 😀 všichni říkali,že prvorodičky rodí většinou o 14 dní dýl 😀 😀 ,tak jsem s tím tak nějak počítala 😅 a 19.8.jsem byla ve 2 hodiny v poradně a tam mi řekli,že to na porod nevypadá a že v úterý budu mít nástup,tak jsem si říkala,že je to v poho a vyrazili jsme s manželem na nákupy 😅 😅 😅 ,já frajerka pochodovala po marketech jako by nic 😅 ,ale pak mě začlo pobolívat břicho a v za 5minut půlnoc mě manžel vezl do porodnice s kontrakcema po 10-ti minutách a následující den v 11.17 se malá narodila,když jsem volala z porodnice,že máme dceru /pohlaví jsme nevěděli,nechávali jsme to jako překvapení i pro nás/,tak jsem jen slyšela,cooože,uuuuuuž 😀 😀 😀

l26
16. únor 2011

@verunka7 neboj,nebude oboucháváno,vždyt tam je v pelíšku a ve vodě 😀 😀

@verunka7 tak to spíš počítej jako že jí máš 6.den,ty začátky to ber jako rozjížděcí,tak to je v poho
když jsem jezdila na kliniku ať před IUI nebo IVF a píchala si injekce,tak mi říkali,že se vždy MS počítá od úplného krvácení,ty začátky,kdy se pošpinívá nebo je to hodně slabé se nebere za MS 😉

verunka7
autor
16. únor 2011

@l26 Tak teď si nejsem jistá, jestli vůbec umím zapisovat MS. 😀 Sakra, já myslela, že co uvidím červenou, tak je to den MS.

l26
16. únor 2011

@verunka7 pokud je to hned na začátku opravdu takové,že to neustává a trvá,tak to je MS,ale pokud je to ze začátku slabé,zkrátka jeden den tak a druhý slabý,tak to ještě není MS 😅

hanuu
16. únor 2011

@l26 jé, tak tak nějak já to intuitivně beru. Moc teda nemívám špinění, ale pokud náhodou ano, tak to beru jako, že už brzo příjde ms. Ale myslím, že mě nad tím nikdy nenapadlo přemýšlet, to jsou věci 🙂

verunka7
autor
16. únor 2011

Člověk se tady dozví věci. 😵

l26
16. únor 2011

@hanuu pravidelnost,nepravidelnost,důležité je,aby byla ovulka 😉
já měla třeba MS úplně mega rozházenou,se to ani spočítat nedalo 😀 😀 😀 ,k tomu anovulační cykly,takže prasečina největší 🙄 🙄 ,ale pak jsem byla tak po těch pokusech nastimulovaná,že už si to asi tělo pamatovalo,sice jsem měla MS po 42 dnech,ale ovulku třeba až 23.DC,kdo by to byl řekl 😀 😀 😀

verunka7
autor
16. únor 2011

Holky, navrhnu manžovi sex ob den celej cyklus, abych se toho prcka dočkala. 😀

l26
16. únor 2011

@verunka7 zas ho nesmíš pořád ždímat 😀 😀

verunka7
autor
16. únor 2011

😅 Pro dnešek se odmlčuji. Mějte se krásně a kdo má ovulku, hodně štěstí! 😉

hanuu
17. únor 2011

@verunka7 ahoj, no někdo říká obden, někdo každý den. Každopádně přeju ať vám to výjde. Pokud jo tak to manželovi taky navrhnu 😉

verunka7
autor
17. únor 2011

Ajoj holky. 🙂 Tak poslední den flákání a pak hurá 3 dny do šichty. ☹ Uteklo to jak nic. Dnes už to vypadá, že bych snad mohla být bez MS....nebo co to je. 😀

hanuu
17. únor 2011

@verunka7 a tos byla doma ještě kvůli nemoci nebo míváš krátký a dlouhý týdny?

hanuu
17. únor 2011

@verunka7 to já už se pěkně těším na víkend, jen mi to hodně kazí to, že jdu do práce i v sobotu ☹

verunka7
autor
17. únor 2011

@hanuu Krátký, dlouhý týden. Dá se to přeží. To Ti určitě uteče, pak budeš vegetit. 😉

andilekanitka
17. únor 2011

ahoj tak dnes jsem 22DC za 4 dny by měla dorazit MS, vždycky přišla na den přesně, doufám, že nedorazí...já nechci aby dorazila....už se nemůžu dočkat jak to tento měsíc dopadne, ale nevidím to moc pozitivně ☹ ach jo

verunka7
autor
17. únor 2011

@andilekanitka Ajoj. 🙂 Dobře to dopadne, musíš tomu věřit. 😉 Když né, tak další měsíc. Mi se taky budeme snažit. 20.02 mi začínají plodné dny.🙂

cupity
17. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes zavítala poprvé na koníka a našla Vaše téma, tak se k Vám přidávám. S manželem se "snažíme" o mimčo také. HA jsem vysadila v den svatby (7/10) a od té doby necháváme život osudu 😉 Začala jsem brát kys. listovou absolvovala detoxikaci organismu a dnes jsem koupila čaj s kontryhele a malinovníku, tak jsem zvědavá zda to bude mít nějaký efekt 🙂

verunka7
autor
17. únor 2011

@cupity Ajoj, tak jsem ráda za nového člena. 😉 To datum je 07.10.? Jaký rok?

hanuu
17. únor 2011

@verunka7 jj, no hlavně ten víkend pak rychle uteče 😀

hanuu
17. únor 2011

@cupity ahoj

verunka7
autor
17. únor 2011

@hanuu To by mohl, když ho mám pracovní. 😉 😀 Né, kvůli Tobě spomalím čas. 🙂

cupity
17. únor 2011

verunka7: Néééé to je červenec/2010 😀 pardon
hanuu: Nic si z toho nedělej já jdu do prácee v so i v ne a oba dva dny od 9 - 21:00, takže opravdu doufám, že to rychle uteče 😉

verunka7
autor
17. únor 2011

@cupity Jaj, já Pá, So, Ne od 8 - 21. 😀

cupity
17. únor 2011

No jeste lepsi ja jdu teda v patek od 7-21, ale nejradsi bych se videla doma a chrupkala a lenosila. Jinak holky teď jsem klábosila s kamarádkou a říkala, že brala Femibion, jsou to nějaké vitamíny pro těhu a předtěhu, tak jen další typ 😉

verunka7
autor
17. únor 2011

Dobrou holky. Asi 3 dny se odmlčím, ale já zase příjdu. 😝 😀

hanuu
18. únor 2011

@cupity ahoj, jj femibion znám, teda vím, že existuje a je myslím hodně drahej.

l26
18. únor 2011