Revize v 8t - co brát na lepší hojení?

1leny
28. lis 2018

Ahoj,
před časem jste tu se mnou konzultovaly jestli jsem těhotná a byla jsem. Po včerejší kontrole se ale nakonec zjistilo, že je to zamlklé těhotenství (mám pouze obal bez miminka)..:(
Ačkoli jsem pročetla spoustu diskuzí a hned od začátku se na možný "neúspěch" připravovala, včera jsem na to připravená, jak jsem si myslela, nebyla.:(
Teď tu sedím a připravuju se na pátek na zákrok.. Vy co máte prosím podobnou zkušenost - byly jste v nemocnici do druhého dne (chci jít hned ráno na lačno, tak jsem si říkala že bych mohla snad jít večer domů)? Brali jste něco na lepší hojení, myslím třeba wobenzyn nebo nějaká homeopatika? Má smysl brát při téhle nucené přestávce vitamíny (listový, kontryhel )?
Děkuji za rady, já byla včera jak pecka a na nic se v tu chvíli nezvládla zeptat... :(

vineta
28. lis 2018

@1leny Ahoj, to je mi moc líto, bohužel, je to opravdu docela časté...
Mně dělali revizi ráno kolem půl 9 a ve 2 odpoledne jsem šla domů, takže pokud to proběhne bez komplikací, pustí tě pravděpodobně ten samý den. Kontryhel je po revizi vhodný na růst sliznice, od 1 DC do (cca) ovulace, listovku ber normálně dál- předpokládám, že se budete dál snažit a doporučuje se ji nasadit 3 měsíce před snažením, takže můžeš pokračovat v užívání. Se snažením počkat po první porevizní MS/po šestinedělí, popř než se dáš psychicky dohromady... držím moc palce, ať je to brzy lepší 😘

vineta
28. lis 2018

@1leny A k těm honeopatikům/wobenzymu- já nic nebrala, ale myslím, že uškodit to nemůže... dr na kontrole mi naopak homeopatika a bylinky doporučovala, ono hlavně má člověk pocit, že pro sebe něco dělá, a už to samo léčí 😘. Po revizi si občas změř teplotu, kdybys měla dlouhodobě zvýšenou, nech se radši zkontrolovat, stejně jako kdyby se ti něco nezdálo, ať se to dobře zahojí 😘. Plus doporučovali mi ležet na břiše pro zavinutí dělohy, ale v 8 tt to asi nebude tolik třeba... Ať ti vše dobře dopadne 😘🍀!

klea81
28. lis 2018

Šla jsem k večeru, domů jsem šla hned ráno. Mě teda posílali hned ten den. Nic jsem nebrala a za 3 měsíce jsem byla znovu těhotná.

1leny
autor
28. lis 2018

Moc děkuji za povzbuzení a za rady holky! 😘Pomohlo mi už jen to, že jsem to napsala..

nikahavel
28. lis 2018

Ahoj já zažila něco podobného v červenci, děťátko ale začalo odcházet samo cca v nějakém 11 TT. Nevím jestli bylo zamlklé a pak odcházelo ( můj lékař byl zrovna v Africe a odložili jsme vyšetření takže úplně podrobnosti neznám) a nebo to byl samovolný potrat výsledek je stejný. Po revizi jdeš za 4 hod domu. Já třebas byla do druhého dne protože byl stav akutní a extrémně jsem krvácela, otevřeli tedy v narkóze ještě laparoskopicky břicho pro kontrolu. Sestra před 2 lety to samé a šla za ty 4 hod domu. Jinak klasika, po narkóze to trochu trvá se dát do kupy. Obecně přijdeš o krev takže není od věci si pak dodat minerály do těla já potřebovala železo. Beru jen homeopatika ale na toto jsem si nic nevzala ani na hokeji jizev na břichu vše se léčilo samo a pěkně.
Ono v této oblasti je spíš důležité si pořešit psychicky stav protože to každého zasáhne i přes to že je to zcela přirozeně. Děje se to cca u každého 4 těhotenství ale prostě ta žena ani nezjistí že je v tom a odejde plod s první menstruaci toto tvrdí aspoň můj lékař.

klea81
28. lis 2018

@nikahavel v Brně nechávají přes noc

nikahavel
28. lis 2018

@klea81 my se taky snažíme znovu první dva měsíce hned po tom ne a teď je to 3 měsíc co už zkoušíme. Včera měla přijít menstruace, ale je mi teda dnes hrozně takže klidně může být jen zpožděná 😕

nikahavel
28. lis 2018

@klea81 jj to je možné na Ostravsku a Jesenicku nejsou prachy 😂😂😂 tam tě vyšoupnou hned co se postavíš na nohy 😂😂😂
Jinak mě to dělali v Krnově a úplně nejlepší přístup naprosto jsem byla spokojená a hrozně mi pomohli i vnitřně prostě udělali víc než museli.

nikolaamiminko
28. lis 2018

Moc me to mrzi :( ! Ja nastupovala do nemocnice ca v 7 rano, zakrok ca v 10, domu jsem sla kolem 15 tehoz dne. Pro me nejhorsi den v zivote :( Vitaminy jsem brala dal... Posilam energii a silu.

janadora
29. lis 2018

Ahoj. Ja byla na 2 revizich. ZT ve 12 tt. Pri obou revizich jsem byla do druheho dne. A musim rict, ze me to prospelo psychicky. Domu jsem sla uz trochu vic srovnana a vybrecena. A priste bych taky zustala do druheho dne.

janadora
29. lis 2018

Jo a taky jsem brala Wobenzym a pila kontryhel s mesickem.

1leny
autor
29. lis 2018

Ještě jednou moc děkuji za informace. Zítra hned ráno jdu a budu muset zůstat do druhého dne. Jsem z toho ze všeho dost nervózní.. Nechci nikde říkat, co se děje a proč nepřijdu do práce, tak asi i to tajení mi moc nepřidáva. Ale to bude dobré.. ☺️

jennas
30. lis 2018

@1leny ahojky,ja.jsem po revizi 6 tydnu..v nemocnici jsem byla take pres noc...zakrok i narkoza uplne v pohode...citila jsem se fyzicky uplne fit,jako kdyby se nic nestalo...psychicky horsi,prvni dny hrozny,pak se to lepsilo,ale dost mi pomohla mala (2roky) a to ze musis fungovat...mela jsem komplikace jako cystu na.vajecniku,vysoke hcg po revizi,jeste po mesici pres 250...hrozili vselijakymi diagnozami jako parcialni mola,nador,mimodelozni...ale nakonec vse dobre dopadlo,hcg kleslo,presne po 27dnech nabehla ms a 15dc ovulace,ktera teda byla necekane bolestiva...ale ted uz na to spatne skoro nemyslim, zacneme zkouset znova😉pila jsem kontryhel,dal beru listovku😉cas je nejlepsi lek no...neboj,bude lip...

1leny
autor
5. pro 2018

@jennas děkuji za reakci! V pátek jsem byla na revizi. Vše proběhlo hladce a všichni byli strašně milí.. Musela jsem sice zůstat do soboty, ale to byl už detail. Teď se sem tam občas rozpláču, když si na to vzpomenu nebo když si uvědomím, že dělám něco, co jsem ještě minulý týden nemohla... Teď mě hlavně mrzí ta ztráta času. Čekat další tři měsíce a pak se klepat, že se to může stát znovu. Ale asi nemá cenu stahovat kalhoty. Co se stalo, stalo se a uvidíme jak to bude dál..

Všem ještě jednou moc díky a pa 🙂

jennas
5. pro 2018

@1leny presne to jsem si take rikala,ztrata casu..3 mesice jsi tehotna,pak v mem pripade zjistili,ze uz vlastne mesic netlouklo srdicko,mohla jsem byt na.revizi uz mesic pred...pak sestinedeli a ted uz jen doufat,ze se to nestane znovu...takze je z toho pulrok....ale ms i ovu hned nabehla jako driv,tak alespon tak...zkusili jsme tedy hned po prvni porevizni ms a ted uz jen cekam zda se druha dostavi...myslim,ze se zadarilo,ale toho strachu,ze to bude zase spatne se uz nikdy nezbavim asi...😢