Rok se snažíme o miminko a pořád nic. Co vám pomohlo?

macuska1984
13. led 2016

Zdravicko devcata a damy....je mi 31 let a s pritelem se snazime uz rok o miminko a porad nic...brala jsem HA od mych 16 let a presne na silvestra minuly rok jsem vysadila....mam porad nepravidelnou menstruaci...nedojde mi treba I mesic...od pana doktora jsem dostala prasky ktere mi upravily jen na tri mesice menstruaci...po dobrani jsem mela opet nepravidelnou menstruaci...A tehotenstvi nikde...naposledy jsem mela menstruaci 13.12. A to jen dva dny a ted zase cekam jestli prijdou...vcera jsem si delala test a byl negativni...beru i kyselinu listovou ale uz si nevim rady.....je mi uz par dni zle od zaludku....chci se zeptat zda je tady nejaka Maminka o fo mela stejne Ci podobne a co vam pomohlo....dekuji za odpovedi

lucyyyyy22
13. kvě 2016

Ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Je mi 29, mam chlapecka 2,5. S nim jsem otehotnela na druhy pokus a to jsem brala antikoncepci od 17 let. Musela jsem rodit cisarem kvuli poloze kp a navic meli podezreni ze ma maly malo kysliku a malo plodovky, tak mi ho ve 36 tydnu vyndali. Nastesti byl v poradku. Ted se snazime s manzelem o druhe mimi a to od cervence a porad nic. Je mi to divne kdyz prvni slo hned. Rikam si jestli po tom cisari nemuze byt neco spatne. Menstruaci mam pravidelnou a ovulaci mam podle gynekologa. Ten mi ted dal injekci pregnylu a gynprodyl. Tak uvidim za 14 dni co bude. Jinak mam jeste problem z jizvou na deloze ze pry mam 8mm tenkou jen 2 mm a muj gynekolog mi druhe tehu nedoporucuje ze by mi mohla prasnout deloha. Tak jsem byla v Praze u docenta Mary a ten mi rekl ze muzu otehotnet. Tak nevim co delat jrstli to mam risknout? Premyslim i o zmene gynekologa ten muj me akorat stresuje a nechce si me vzit na svedomi. Nebo jestli msm zkusit navstivit nejaky Car co mi reknou. Nevim co delat. Prosim o vas nazor. Moc dekuji 🙂

nikolasa
7. čer 2016

Ahoj devcata rada bych se k vam pridala. 🙂 S manzelem se snazime otehotnet od cervence 2014. Nejdriv jsme tomu davali volny prubeh, ale bohuzel se nezadarilo. Po roce jsme sli na spermiogram a ten vysel pod spodni hranici, takze jsme dostali doporuceni do centra. Tam jsme sli az letos v lednu, protoze jsem si chtela dat nejdriv pauzu. Hned v unoru jsme sli na prvni IUI, bohuzel s negativnim vysledkem. Potom meli u me podezdreni na endometriozu, to se neprokazalo. Dalsi mesice jsem vubec neovulovala a tak mi byl nasazen clostilbegyt. Zareagovala jsem na nej az kdyz jsem brala 2 denne, ale take to nebyl zadny zazrak. Do toho jsem mela nizkou sliznici. Ale i tak jsme se dockali 2 IUI. Ted jsem 8 dni po zakroku a tak cekam a cekam.... 🙂 Dnes jsem si delala test a byl negativni, takze pregnyl uz v sobe nemam, tak uz jen verit, ale bojim se ze to opet nevyjde ☹ Ale nadeje umira posledni 🙂

lucyyyyy22
7. čer 2016

@nikolasa nadeje umira posledni, drzim pesticky 🙂 ja uz ani nedoufala, ze otehotnim a ted jsem v 6 tydnu 🙂

nina8888
7. čer 2016

@lucyyyyy22 ahoj podla tvojho prispevku z kvetna a ted vidim ze ten gynprodyl asi zabral a ako si ho brala ak sa mozem spytat ?

nikolasa
7. čer 2016

@lucyyyyy22 to gratuluju a ty jsi byla take na IUI?

lucyyyyy22
7. čer 2016

@nina8888 ano, gynprodyl zabral hned prvni mesic 🙂 brala jsem ho od 10 dne cyklu. Tedy 18 dni rano a vecer. Pak jsem si udelala test a byl pozitivni.

lucyyyyy22
7. čer 2016

@nikolasa nebyla. Otehotnela jsem prirozene.

nina8888
7. čer 2016

@lucyyyyy22 ahato si ho brala permanetne? Já ho mám brát od 16-25dc a potom čakám ms a dokola... A akú dávku berieš?

lucyyyyy22
7. čer 2016

Ja brala 10-28dc. Ovulaci jsem mela prave 12 dc. Ted kdyz jsem tehu tak uz ho neberu. Davku nevim, juknu zitra na krabicku.

nina8888
8. čer 2016

@lucyyyyy22 aha no já som mala brat ráno a večer jednu 200mg ale tak strašně sa mi s toho.mota hlava že to můžu jenom večer těsně před spaním.. Mala si stejně 200mg tobolky?

lucyyyyy22
8. čer 2016

@nina8888 jjj taky jsem mela 200mg a taky se mi hrozne motala hlava a po obede jsem chodila spat. Jsem myslela, ze to ani nedoberu byla jsem jak sjeta! Po tydnu brani uz to motani ustavalo. Jeste ze jsem na materske, chodit do prace tak bych to nedala. A bude to mit ucinek kdyz to beres jen vecer?

nina8888
8. čer 2016

@lucyyyyy22 nojo já som to konzultivala s Dr že keď sa mo tak motala hlava že mám brát jen večer jednu v pribalovom.letaku je max dávka 200mg na deň... No já mám co dělat večer aby som to s tým.motanim zvládla mám doma 2,7mes kluka a od neho si nemůžu lehnout keď sa mi motá hlava dopoledne takže bohužel.... No uvidím co.mi řekne Dr právě u něho čekám na.konzultaci ale vše vypqda ok muž má super spermio já mám.ok AMH aj imuno mám v pořádku a prostě neovuluji nevím kde je problém.... No a hlavně som mala dopoledne s těch prášku tlak 90/50 tak som myslela ze ma klepne....

lucyyyyy22
8. čer 2016

@nina8888 ja mam taky chlapecka v pulce rijna mu budou 3 a ten me necha spat po obede a vetsinou sel spat se mnou 🙂 to ja ovulovala normalne a cyklus pravidelny, tak jsem moc nechapala proc mi to predepsal, ale hlavne ze to zabralo. Budu Ti drzet pesticky at se brzy zadari :0) ten tlak je teda hodne nizky.

nina8888
8. čer 2016

@lucyyyyy22 jaaaj to mas super nas maly ma taky 10.10. narozky 3tí ale spat mi fakt nedovoli je stale v akci a ja ked si to dam ten prašek tak ma to hodinu po tom podani chytne a motam se 2 hodky tak ze som uplne mimo ani nevidim nedokazu zaostrit tak som to musela iba vecer a davala si si to do pochvy alebo ustne ?

lucyyyyy22
9. čer 2016

Nas ma 11.10. 🙂 ustne.

nina8888
9. čer 2016

@lucyyyyy22 no tak to sú odseba deň 🙂 nojqtiez ústne uvidím akoto pomôže akurát som okoko 22DC spinila trochu tak neviem ci mam ted čekat ms nebo ne... uvidím.ked bude bude keď ne tak ne...

lucyyyyy22
9. čer 2016

@nina8888 bude :-*

puutalo
9. čer 2016

My k vám bohužel také patříme. Třetí měsíc od začátku zkoušení jsem otěhotněla, ale bylo to zamlklé. Od té doby se stále nedaří :(

nadrinka
29. led 2017

@lucyyyyy22 ahoj, hlásím se o radu 🙂 našla jsem tuhle starší konverzaci... S přítelem se snažíme už 10ty měsíc... Dr. Mi v úterý 24.1. našla folikul 26 mm a pichla Pregnyl a nasadila na 10 dní Gynprodyl. Musím říct, že to čekání je úmorné a nekonečné. Měla jsi nějaké příznaky když to vyšlo? Nebo jsi udělala test a až ten ukázal? Dnes jsem 4 nebo 5 DPO ani moc nevím který den počítat :(

lucyyyyy22
29. led 2017

@nadrinka
Ahojky, asi jsem nemela priznaky, ale tak nejak vnitrne jsem citila, ze to vyslo 🙂 test jsem si delala par dni pred ms a byl pozitivni 🙂 drzim pesticky