Samovolný potrat a přesto stoupající HCG

karol1807
8. dub 2019

Všechny zdravím a chtěla bych se podělit o svůj problém, popřípadě najít někoho, kdo se setkal s něčím podobným...
Poslední MS jsem měla 10.2.2019 a měla pozitivní testy, cca v 7.týdnu jsem byla u své doktorky, která mi řekla, že zatím vidí jen vysokou sliznici, a že jsem těhotná, měla jsem přijít za 2 týdny na kontrolu. Bohužel jsem v pátek začala krváce a šla jsem tedy na pohotovost, doktorka v děloze opět těhotenství nenašla, vzala mi krev, kde HCG bylo 125. Smířila jsem se tedy s tím, že jsem potratila. V pondělí jsem šla na kontrolu ke své mudr., která mi potvrdila samovolný potrat, řekla, že v děloze není žádná volná tekutina, že se nejedná o mimoděložní těhotenství, vzala mi krev. Dnes mi sdělila, že HCG je 298, tento nárůst je za týden, ve středu mám jít na další odběr a kontrolu. Já jsem ze všeho však zmatená, krvácela jsem jako normálně při MS týden a na poslední kontrole mi řekla, že je děloha pěkně vyčištěná. Je normální, aby mi HCG takto stouplo i v případě, že jsem odkrvácela
a samovolně potratila. Velmi se obávám mimoděložního těhotenství, ale tak nějak věřím v paní doktorku, která by jej snad podle UTZ viděla. Nestalo se někomu něco podobného? Já se jen modlím, aby hcg začalo klesat, nemusela jsem na revizi a vše odešlo přírodní cestou.

anakolut
24. črc 2019

@karol1807 krásná dálnice ☺️

karol1807
autor
25. črc 2019

@pe_tu_ss_ka No, já jsem z toho byla taky překvapená, protože jsem takový test nikdy neměla. 😀 Aha, tak asi proto to tak tlačí a je nepříjemný. Ale řekla bych, že je to každým dnem lepší. A vím, že bude asi hůř. 😀

karol1807
autor
25. črc 2019

@anakolut Děkuji, jsem na to čučela. 😀

karol1807
autor
21. srp 2019

Ahoj holky, dnes jsem byla na utz a kontrole. Miminko je v pořádku, jsem podle utz 8+4tt, máme srdeční akci a všechno je v pořádku. Dostala jsem už i těhotenskou průkazku
a konečně jsem se zase trošku uklidnila. Posílám fotku toho našeho pidi človíčka. 🙂

pe_tu_ss_ka
21. srp 2019

@karol1807 moc gratuluji, úplně vidím tu naší fazoli před rokem 😍

jarmarca
21. srp 2019

@karol1807 jee super😍 at se dari, uzivej😉❤️

anakolut
21. srp 2019

@karol1807 To je krásný. Moc blahopřeji 🙂

karol1807
autor
21. srp 2019

Holky, moc děkuji, jste hodné. :-*

oveckaluky
21. srp 2019

Juuuu, to je krásný 😍😍😍

karol1807
autor
13. zář 2019

Hezký den, ve středu jsem byla na kontrole a rosteme, konečně vypadá už trošku jako miminko. 🙂 Jsem začátek 13.týdne a 24.9.2019 mě čeká screening a ten doufám dopadne taky dobře a konečně si budu připadat jako těhotná. 🙂

alilali
28. bře 2020

@karol1807 Vy jste hrozně statečná, celou diskuzi jsem procetla a je krásný, jak jste to všechno vzala a, že se Vám nakonec podařilo otěhotnět ♥️ ať Vám miminko dělá velkou radost.

karol1807
autor
28. bře 2020

@alilali ❤️ děkuji moc. Zrovna dneska mam termin a od rana pravidelne krizove bolesti a vyckavam, co se z toho vyklube. Hezky den a jeste jednou dekuji za Vase slova. 😊

pe_tu_ss_ka
28. bře 2020

@karol1807 jeee to už uteklo 🙊 přeji, ať to máte pohodový průběh, ať jste brzy spolu ❤️🍀

alilali
28. bře 2020

@karol1807 Držím palce! ♥️

karol1807
autor
2. dub 2020

Máme aprílovou Elišku. ❤️❤️

anakolut
2. dub 2020

@karol1807 Moc blahopřeji. Přijde mi nedávno, co jsme to tu řešili. Vše dobře dopadlo a je tu krásná holčička. 💐

jarmarca
2. dub 2020

@karol1807 boziii, gratuluju a uzivej, to strasne uteklo😍

pipi_puncocha
2. dub 2020

@karol1807 úžasné, moc gratuluju maminko!! 😘Malá je krásná, tak ať jste obě zdravé a brzy doma. Šílené, jak to uteklo.

pe_tu_ss_ka
2. dub 2020

@karol1807 moc gratuluji, jako kamarádka před 2 lety 😊 malá je krásná, přeji hlavně zdraví 🍀❤️

karol1807
autor
4. dub 2020

Všem moc dekuji. Mate pravdu, hrozne to uteklo a ja jsem jedine rada. Uzivejte. ❤️

sudylichozrout
4. dub 2020

@karol1807 Gratulujuuuu 🙂

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz