Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sen o porodu

natykl
20. črc 2016

Ahoj holky...
Nedávno jsem měla strašně živý sen o vlastním porodu.. Den předtím jsme si akorát s přítelem říkali že na snažení se teď nějakou dobu vyprdneme a budeme se soustředit na další věci. To ráno po tom snu jsem měla nějakou intuici se podívat kdy mám plodné dny podle Jonáše. Vycházelo to přesně na den po tom snu, a zcela náhodou jsem se dívala na horoskop a ten den jsem tam měla že mám na dnešní den rentgenovou intuici :D .. tak jsem se chtěla zeptat zda si myslíte že to mohlo něco znamenat nebo zda se vám něco takového někdy stalo 🙂

mr_falko
20. črc 2016

a co by to melo jako znamenat? maximalne asi to, ze na to mate skocit....

andreaandrejka
20. črc 2016

@natykl A co jako myslíš, že by to mělo znamenat? Nic, byl to jen sen. Mě se na dnešek zdálo, jak mě honí vlci a taky to nezkoumám 😎

odula
20. črc 2016

@natykl mám dojem, že to znamená asi to, že ti hodně živě pracuje podvědomí.

odula
20. črc 2016

@andreaandrejka no, mě zase to, že jsme měli pořádnou party na nějaký lodi na cestě kolem světa. :D tyhle těhu sny si fakt užívám. 😉

andreaandrejka
20. črc 2016

@odula Ty jo, dobrý 😀

konekokira
20. črc 2016

Tak byla úplňková noc 🙂 rozhodně na to ,,skočte" a ikdyby nic, tak si aspoň zařádíte 😉 já taky furt rodím ve snu, ale taky to mám za pár :D

verka4d
20. črc 2016

@natykl Když se spí,tak se sní...tak to prostě je. Může se ti zdát cokoliv a neznamená to vůbec nic. Jen se někdy ve snu promítne něco,na co delší dobu myslíš,nějaká myšlenka,kterou prostě nemůžeš dostat z hlavy. A nějaký horoskop? K ničemu,jen pár vět pro pobavení 😉

dudysek
20. črc 2016

@natykl Já bych neřekla, že je to blbost. Naopak. Horoskopy v časopisech jsou sice většinou kravina, ale jsem přesvědčená o tom, že pokud se k nám má nějaká informace "zvrchu" dostat, tak se k nám dostane, jakkoli. Když zmiňuješ Jonášovu metodu, tak já jsem ji taky jen tak přelítla, ale přesně ten den (plus mínus) jsme nakonec opravdu počali! A dokonce čekáme chlapečka tak, jak bylo uvedeno u toho data. A jestli ti někde vyskočilo, že máš v tomto období silnou intuici, tak se na ní opravdu víc spoléhej. Možná to, že jste si s přítelem nahlas řekli, že se budete soustředit na jiné věci, je právě to, co jsi potřebovala, abyste mohli počít. Nesoustředit se pouze na snažení, ale nechat to běžet volně. Držím palce ať se zadaří 🙂

natykl
autor
20. črc 2016

@dudysek a shodovalo se to i s tvými plodnými dny?🙂

andie90
20. črc 2016

@natykl já jen k té Jonášově metodě... Mě klapla 100%.. Já stále nechápala jal jsem mohla otěhotnět, když během plodných dnů jsme se s mužem vůbec neviděli a naposledy jsme na to hupli před MS.. Pak jsem narazila na Jonáše a hned mi to bylo jasné, dle této metody jsem měla plodné dny právě před MS a přesně jak bylo psáno, mám holčičku 🙂)
Horoskopům většinou moc nevěřím, ale na intuici bych dala

urtica
20. črc 2016

Myslím si, že to znamená asi toto: Přesto, že jste si s mužem řekli, že na snažení kašlete - po dítěti stále velmi toužíš...🙂.
Jak už tu bylo řečeno - podvědomí nepřečůráš 🙂...

natykl
autor
20. črc 2016

@andie90 A snažili jste se podle Jonáše přesně na hodinu nebo dříve či později ale v ten den?🙂

andie90
20. črc 2016

@natykl já na Jonáše přišla až když jsem byla těhotná... Jen se mi tim vysvětlilo jak to, že jsem otěhotněla...
Sex probihal v ten den i před, takže to nemohu posoudit..

odula
20. črc 2016

Tak jsem se musela kouknout na toho Jonáše a nevychází mi z toho nic jinýho než ze to funguje jako placebo... Pardon. 😲

andie90
20. črc 2016

@odula je možné, že to u nás byla náhodička, to nepopírám... Každopádně jak jsem již psala, já se o nějakém Jonášovi dozvěděla až v 7 měsíci 😂

dudysek
20. črc 2016

@natykl Otěhotněla jsem těsně po MS, v podstatě skončila a den na to jsem otěhotněla

dudysek
20. črc 2016

@odula Záleží na tvém postoji k astrologii. Pokud odsuzuješ tu, tak i Jonášova metoda bude pro tebe bezvýzamná. Je to každého věc

odula
20. črc 2016

@dudysek no já jí nijak neodsuzuju, jenom mi přijde v lepším případě placeboidní, v horší nedbytečná nebo dokonce zavádějící. A prostě jí nevěřím. To je asi tak všechno. Jinak jsem se ze srandy mrkla na moje plodný dny podle Jonáše a všechny děti jsme počali mimo ;)

kaja2016
21. črc 2016

@natykl No ja jen k te Jonasove metode. Myslim si, ze je to uplna kravina. Taky jsme se na to divala a to bych musela otehotnet pri menstruaci a ja tedy mam ovulaci pravidelnou presne mezi cykly a otehotnela jsem samozrejme pri ni. I kdyz to s tim zamerem asi Jonas nevymyslel, verim, ze to myslel uprimne, tak ve vysledku na tehle metode akorat bohatnout podvodnici a okradaji lidi v zoufaly situaci, kteri jsou ochotni zkusit uplne vsechno. A drzim palce 😉

kaja2016
21. črc 2016

@odula Jooo, je to kravina. Klidne to odsud 🙂

kaja2016
21. črc 2016

@dudysek To nema s astrologii nic spolecneho. Astrologie netvrdi, ze mesic (planeta) ridi tvoji ovulaci. 😉

urtica
21. črc 2016

Těžko říct...nám se během dní, které vycházely dle J. metody nikdy nezadařilo, ale známá tak otěhotněla po 10 letech marného snažení...dle této metody jí vycházely plodné dny do období, kdy měla ms...tak to zkusili - no a vyšlo to.

odula
21. črc 2016

@kaja2016 to ale pak nejni korektní.... 😝 😀

dudysek
22. črc 2016

Každého názor,netřeba odsuzovat 🙂.

odula
22. črc 2016

@dudysek v tom případě ale netřeba odsuzovat ani odsuzovani, bo to je taky názor. 😝 to jen tak na okraj. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli