Slabá a krátka ms. Poradí někdo, proč se to děje?

kvetuska145
23. zář 2020

Již 3 měsíc mám slabou menstruaci. Prvni to bylo 2 dny pak spineni potom 1 den a spineni a ted nakonec jenom ms jeden den max 5 tamponu a vse. Brala jsem duphaston, a po nem jsem to mivala normalne 3-4 dny. Pila jsem kontryhel na sliznici a je to snad horsi. Uz fakt nevim jsem bezradna. Budu pit jen nosifol a snad si semnou dr poradí. Akorat mi to vrtá v hlavě a mam strach, že ani to umělé kvuli tomu nevyjde 😓

levandulka_fialova
23. zář 2020

@kvetuska145 Nejsem odborník, ale četla jsem, že slabá MS může znamenat nízkou sliznici. Mně kontryhel udělal zle. Vyměnila jsem ho za drmek.

kvetuska145
autor
23. zář 2020

@levandulka_fialova no to by mi jeste scházelo 🥺 dekuju za radu 🙂 a jak ste davkolava jestli se muzu zeptat?🥰

lobella
23. zář 2020

@kvetuska145 mne toto udelal kontryhel, pred nim ms 4-5 dni, s kontryhelem 1-2 dny a hrozne slaba, spis spineni, prestala jsem ho pit a zacala s malinikem a hned se povedlo //🙂

levandulka_fialova
23. zář 2020

@lobella
@kvetuska145 Ono je možné, že to fakt udělal ten kontryhel. Dávám drmku 3x denně 10 kapek. 3 týdny od 1.dne MS, pak týden pauza. Ovulace proběhla, takže na můj problém fungoval.

kvetuska145
autor
23. zář 2020

@lobella super dekuju🥰
@vyzkousim ten malinik, nechci to ted moc kombinovat, at si nerozhazim jeste vic ale slysela jsme ze to hodne zenam pomohlo 🥰