Snažení o druhé miminko💪😊. Kdo je na tom podobně?

siima12
3. únor 2022

Ahojky všem, s manželem už máme 5 měsíční holčičku. Ale řekli jsme si že tomu necháme volný průběh😊 a pokusíme se o druhé miminko. Přikládám ovulační test dnes vyšel pozitivní😊 kdo je na tom podobně?

hester92
3. únor 2022

@siima12 Hihi tak pod pojmem “volny prubeh” si predstavuju neco jineho, nez delani ovulacnich testu😃😃 Kazdopadne drzim palce at to vyjde, test je ukazkovy! A jste teda kaskaderi po tak kratke dobe 🙂 My mame 13 mesicni a porad vaham zda do toho uz jit nebo ne🙃

domka001
3. únor 2022

@siima12 Volný průběh znamená neřešit ovulacni testy a nemerit BZ😁 ale držím palečky at to vyjde. Nám trvalo druhe mimi presne rok,a povedlo se právě až když jsem tyhle testy vypustila a neřešila nic😊

siima12
autor
3. únor 2022

@hester92 Nemusí se hned zadařit měla jsem 3 operace spodku. Tak asi proto ta zvědavost skrz ovulaci. Sestra měla třeba první mimičo když měl 3 měsíce čekala druhého kluka😊 a vše se dá zvládnout

siima12
autor
3. únor 2022

@domka001 Jen zvědavost jestli proběhla ovulace, měla jsem problém se spodkem.

veronika26061993
3. únor 2022

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat od 10teho dne cyklu jsem začla dělat ovulační testy celou dobu nic úplně bílo a poslední tři dny tyto testy je možné že jsou pozitivní ?s testy začínám🙂

petradt1986
4. únor 2022

@veronika26061993 zkus jeste vydrzet a delat dále. At jsou carky stejne, nebo jeste testovaci silnejsi nez kontrolni .
Doporučuji testy Livsane ovulacni.
Ty co mas ty, maji malo barviva. Nebo aspon ja to tak mela. Prd jsem na nich rozeznala.

kozaci
4. únor 2022

@siima12 také máme 5-měsíční miminko a necháváme tomu volný průběh. Ale úplně. Jsem i ještě bez menstruace, ovu testy určitě dělat nebudu....
Jen u nás by to bylo už čtvrté 🙂
Ale jo, jděte do toho! Mít děti brzo po sobě je fajn!

zet83
4. únor 2022

@veronika26061993 tyto nejsou pozitivní. Opravdu ještě vydržet. Já také doporučuji Livsane. Takové to čárky na nich mám celou dobu před ovu. A když je test pozitivní, tak se to opravdu na nich nedá splést. Já testuji obvykle od 8 DC a cca 13 my vychází pozitivně. Minulý cyklus třeba až 18.

vladuska30
4. únor 2022

Ahoj můžu se přidat? Také se snažíme o miminko. Moje by to druhé dítko přítele teprve první 😁
Už jsme 4 krát o miminko přišly jednou v 9tt podruhé ve 12tt a ted 2krat hned v 6tt.
U mě byl pozitivní ovulační test 14dc což bylo teď v pondělí. Tuleni proběhlo 11dc a toho 14dc pak už ne tak uvidíme.

zet83
4. únor 2022

@vladuska30 take mam dceru,pritel bez deti. Proto bych si to tak hlavne kuli nemu prala mit spolecné 🙏 ovu testy zatim slabe. Začala jsem testovat 3 x denne. Minuly mesic pozitivni o pulnoci a rano slaby. Ani bych to byvala netusila ze probehla,ikdyz neuspesne 🤔 za me take Livsane.

vladuska30
4. únor 2022

@zet83 ja je nejvíce pozitivní mám vždy během dopoledne 😁 my už jsme spolu o 4 mimi přišly. Byly jsme i v centru 3krat na IUI ale nic. Tak jsme to nechali být a necháme to osudu. A jednou za čas zkusím ovulační test a cílený sex k tomu 😁😁 tak uvidíme jestli se zadaři nebo ne. Jinak až opravdu budeme chtít nepujde to tak nás umělé nejspíš nemine.

eliza1984
4. únor 2022

@hester92 no volny prubeh tomu nedavate ale preji hodne stesti at se brzy zadari🙂

eliza1984
4. únor 2022

@siima12 aha nectu vse to je potom jasne ze to kontrolujete🙂drzim palecky

zet83
4. únor 2022

@vladuska30 já to taky teď právě hlídám "cíleně" a když se nezadaří teď během pár měsíců, tak půjdeme na umělé. Nás žene věk :( Já jsem právě dopoledne začala testovat až tenhle cyklus, jinak vždy cca 17,30 hodin. Když Ti vyjde pozitivní test, tak "snažíte" se ten den, nebo to míříš spíš až ke dni následujícímu? (beru právě jak je psáno v příbaláku, že proběhne za 24-48 hodin)

vladuska30
4. únor 2022

@zet83 hele jak kdy. Třeba teď jsme měli sex 11dc pozitivní ovulační test jsem 14dc dopoledne a sex byl ten den odpoledne pak už ne. Ale predtim když jsem testovala pravidelně tak byl sex většinou v ten den a den potom. A můžu se zeptat kolik ti je?
Me bude letos 34 a příteli bylo ted v úterý 34. Máme za sebou všechny mozny vyšetření vše v pořádku. U mě teda jen problém že mám hodně hustou krev v tehu budu muset pichat injekce na ředění krve a mam v těle ještě hodně protilátek kvuli prodelalme mononukleóza o které ani nevím že jsem měla.
My jsme si řekli že tomu dáme čas do 37let a pak se vrátíme zpět do centra. Do té doby to necháme osudu.
Sice mě do centra posílá můj gynekolog ale chystám se mu říct že to chceme nechat právě takhle.

eliza1984
4. únor 2022

@zet83 jste rocnik 83?ja 84.Taky me zene vek.Mam amh 1.08 neni to tragedie ale ani asi hitparada.Premyslim prvne o IUI, nevim jak budu zvladat u IVF ty injekce...jinak jsme oba zdravi a spermiogram ma hezky jde mi jen uz o ten vek

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladuska30
4. únor 2022

@zet83 nas na všechno možné poslal muj gynekolog po druhem potratu který byl v lednu 2018 a hned v unoru jsme sly na první vyšetření . Byla jsem na hematologie, pak jsme byly na imunologii a genetice. Vse v pořádku jen jak jsem psala ja mam zvýšený F8 což je hustá krev. Než jsme měli ze všeho výsledky tak to trvalo půl roku.

eliza1984
4. únor 2022

@zet83 jeho byvala pritelkyne uz nemuze mit po potratech deti nebo se ho na souhlas neptala?Amh je cislo ktere udava kolik vajicek mate jeste v zasobe...taky si rikal IUI tak trikrat ale rikam si i to ze kdyz jsme oba zdravi tak to zkusime do jara prirozene a pak rovnou Ivf taky moznost.Me jesre ceka histeroskopie byla jsem v lete na ibterrupci-Down

eliza1984
4. únor 2022

@zet83 jinak byli jsme v Praze v Pronatalu a vzali nas nez objednani rychle, gynekolog nemel problem mi dat zadanku kdyz jsem ho pozadala

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
eliza1984
4. únor 2022

@zet83 to nestraste neni nam zase tolik

zet83
4. únor 2022

@eliza1984 🙂)))))))) joooo mě to číslo docela děsí 😀 idkyž se na to určitě nechováme

eliza1984
4. únor 2022

@zet83 no my to zkousime od mych pozdnich 36 to druhe a byl to Down tedy.ted jsem mela mit termin porodu.Vite mnr prijde ze nic v zivote neni vic o stesti nez tohle

siima12
autor
4. únor 2022

@eliza1984 děkuji 😊

veronika26061993
5. únor 2022

Tak jsem v testovani pokračovala, a včera v 14:00 stejný test už úplně sněhobílo 🙄 asi už se na testovani vykašlu a nechám tomu volný průběh a uvidíme 🙃

msgracia
15. únor 2022

My se snažíme od září. Teď na konci ledna pozitivní test. Ale bohužel teď ve středu 9. jsem potratila v 5tt bez jakéhokoliv zásahu dr. 😢
Takže zkusíme znova

dada660
15. únor 2022

Ahoj ženy,
můžete mi prosím některá z Vás poradit, mám brát ty testy jako negativní?? Délku cyklu mám cca 26 dní, proto jsem začala tak brzo testovat. Mám pokračovat v testech, nebo?? Ovulaci na sobě nějak nepoznám.
Už 14 dní je mi od rána do večera na zvracení, pořád bych něco jedla, pobolívá mě v podbřišku. Poslední menstruaci jsem měla 2.2. od té doby je mi tak zle, u prvního těhotenství si už nepamatuji, jestli mi bylo tak zle, akorát vím, že se mi chtělo hrozně spát celý den a začala jsem jíst víc sladké. Teď v posledních dnech mám neustále chuť na studené mléko a horký vývar. 😀

Děkuji za jakoukoliv reakci. 🙂