Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
17. pro 2012

@zdenkajan : teda, to je fakt výbornej strejda. S tím měl mega práce, ale výsledek fantazie 🙂

zdenkajan
17. pro 2012

@beru3nek vyřídím chválu.

jjanniska
17. pro 2012

@beru3nek mohlo ale nikdy nepujde ☹

beru3nek
17. pro 2012

@jjanniska : proč myslíš?

jjanniska
19. pro 2012

@beru3nek uz nevim o cem sme psali. 😒

beru3nek
19. pro 2012

@jjanniska : že nám otěhotnět půjde samo, co prcek, už je o.k.? My dneska taky byli u dr. v noci horečka, kašel. Tak smrdíme doma, opruz 😒

jjanniska
19. pro 2012

@beru3nek SAMO TO NEPUJDE NIKDY 😒 JO UZ JE ZDRAVY KONECNE.CHRIPKY RADI VSUDE DOUFAM ZE NEBUDU NEMOCNA I JA TO UZ JE PAK KONEC 😒 🙂

beru3nek
19. pro 2012

@jjanniska : proč myslíš že ne? Něco musíš brát nějáký hormony? Mě taky není dobře, v krku prý nic moc. Tak snad taky nelehnu

jjanniska
19. pro 2012

@beru3nek ja ted nechapu s tema hormonama asi jsem te nejak spatne pochopila 😒

beru3nek
19. pro 2012

@jjanniska : že píšeš, že samo to otěhotnění nepůjde nikdy. Tak jsem psala proč myslíš, že nepůjde? jestli bereš něco na podporu těhu jako, nějáký hormony třeba na ovulaci a tak

zdenkajan
19. pro 2012

Tak nevím,podle teploty a bolesti v podbřišku mám ovulaci.Kdybych neměla to zpoždění vyšla by mi ovulace na dnes.Je možný že mám ovulaci pravidelnou i když byla MS opožděná o deset dní?

jjanniska
19. pro 2012

@beru3nek no tak samo nepujde urcite to musi byt dva 🙂 nene neberu zadnou podproru na otehotneni uvazovala sem ze kdyz tak po novem roce v lednu ale nevim jestli by to nebylo brzo si jit k doktorovi.Snazime se o mimi tedkom 5 mesic tak nevim jestli jeste nemam pockat nejaky mesic.Ja se v tom zase tahkle nevyznam.....

beru3nek
19. pro 2012

@zdenkajan : kolikátý jsi DC? já jí mám 10-14 dní den cyklu /si myslím/ snažením nic nezkazíš
@jjanniska : většinou se říká že po roce, ale já bych tam klidně zašla dřív s tím, že ti dělala MS paseku a jesti by ti třeba neudělali hormonální profil a pak se uvidí

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek No jsem 12dc.Testíky ukázaly že je tam ovulka tak jsme šuply na tulení 😉 .No a od skončení MS jsme najeli na radu babičky a snažíme se tulik každý druhý den.Tak uvidíme co z toho bude nebude 🙂

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : tak to je akorát,to odpovídá 😉 Jo, to se říká, že obden je ideální a to by bylo aby mimi nebylo 🙂 Držím pěsti

sukuba1
20. pro 2012

Ahoj holky, teď vás tu pročítám jak se máte a myslím pořád na vás, aby se zadařilo 😉
@zdenkajan ten měsíc jak se nám to povedlo, jsme spolu spali každý den, no uznávám, že to bylo náročné a hlavně, kdyby se to nepovedlo tak každý měsíc to takhle dělat, to by bylo vražedný 😀

jjanniska
20. pro 2012

@beru3nek no doktor mi rekl ze kdyby se po pul roce nepovedlo ze mam prijit.....v lednu to asi skusim.. a to jsou nejake tabletky?nebo jak to vlastne chodi?v tomhle se vubec nevyznam na neco jsem koukala na netu ale to byly nejake gely..

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek Už aby bylo mimi na cestě.Nebo se z tej práce zblázním.V životě bych nevěřila že budu řešit ztracený umělý kvítko celej den.Už mě to fakt nebaví.Lítala jsem celej den po hotelu a počítala hnusný kvítka. 😝 Potřebuji vysadit.Ted sem skončila s hledáním kvítka a už je tu hláška že si host odnesl župan.Tak obvolávám pokojský na kterým pokoji to bylo.No a ona si ted nevzpomene.Takže zase budu lítat po 300pokojích a zhánět župan. 😅

beru3nek
20. pro 2012

@sukuba1 : gratulace 🙂 a jak ti je?
@jjanniska : já teda osobně zkušenosti nemám. Já jen šla k dr. protože jsem měla MS hrozně slabou a bála jsem se, aby se tam mimčo mohlo vůbec uhnízdit, on mi udělal hormonální profil a když jsem si přišla pro výsledek byla jsem těhu 😀 . Zjistí jestli jsou v pořádku hormony, pak se berou léky aby byla třeba ovulace a tak. Kámoška bere prášky do ovulace, dr. jí řekne jak to vypadá s vajíčky a pak si píchá po ovu injekce. Snad to nepletu, ale taky tomu prd rozumím. Tak to bych v tom lednu zašla, jak říkáš a poradila se s dr.
@zdenkajan : a co děláš? Já taky dělala kdysi dávno recepční v htl, teď jsem za ty roky docela zapomněla jazyk 😒

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek Dělám hospodáře na hotelu.Začala jsem jako pokojská a ted jsem hospodář.No kdybych věděla do čeho jdu dál bych převlíkala postele.

sukuba1
20. pro 2012

@beru3nek děkuji, docela dobře ani bych nevěděla, že jsem těhu. Trošku mě pobolívají prsa, když se jich dotknu, jinak nic. Na ultrazvuku jsem ještě ani nebyla, mám totiž doktorku, která má ordinaci jak z filmu pro pamětníky 😀 takže na ultrazvuk posílá do nemocnice a to až někdy v lednu a krev taky v lednu. Takže jsem tak trochu v nejistotě jestli je všechno v poho.
@zdenkajan takže taková krásná pokojská 😉 já si vždycky vybavím ten film s Lopez

zdenkajan
20. pro 2012

@sukuba1 Krásná pokojská hm ta měla aspon pěknej ohoz.My vyfasovali nemožnej fialovo modro bílej hadr.Co vzdáleně připomíná šaty. 😀 Ještěže já musím mět kostýmek.Ted bych tu hrůzu na sebe asi nedala. 😨

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek
@sukuba1
@jjanniska Holky přeji Vám sladké sny a snad se zítra tady sejdem. 😅 Ani nevíte jak by mě naštalo kdyby byl konec světa a já nepoznala ten pocit mít v sobě děťátko.

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : jé, tak to je blbý, že je ta práce spíš k horšímu 😒 Na mateřský bude hej, viď. A jak to máš s dr. že si tě něják pohlídaj jsi psala, a jak to bude probíhat?
@sukuba1 : aha, tak to máš takový o ničem s dr. co. To bych taky měla obavu, jestli je vše o.k. ale určitě je 😉 Hlavně že ti je hej 😉 a po jaký době se vám zadařilo?

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : neboj žádnej konec nebude a ty se brzo dočkáš toho zázraku 😉 brou

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek No to bude probíhat až v lednu.Tam máme z důvodů rekonstrukce volno.Budeme mět 80 procent tak to bude ještě lepší jak chodit do práce.
Takže nejdu ani na neschopenku.Až pak jestli budu těhulka tak půjdu hned .

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : jasný, to máte fajn 😉 a jak si tě ohlídaj, po ovulaci jako? jsi psala, že budeš kdyžtak i v nemocnici ?

sukuba1
20. pro 2012

@beru3nek vysadila jsem po 14 letech antiko a na poprvý nic a na po druhý se zadařilo, ale fakt jsme makali denodenně 😀 Muselo se mi zadařit určitě až na konci cyklu, protože nějak 29 DC jsem si dělala test a nic. Už jsem to vzdala a myslela jak z toho nic nebude a ještě se mi ke všemu zpozdila MS 🙂 no a myslím, že nějaký 37DC jsem si test dělala znovu, ale spíš proto, že jsem měla jít na oslavu narozenin a tak abych se ubezpečila, že si můžu dát nějakou tu skleničku a no když se tam furt nic nerýsovalo, tak už jsem ho skoro chtěla vyhodit a ejhle jsem tam vypátrala nenápadnýho dušíka. Pořádný dvě čáry jsem měla snad až daleko po 40DC, takže fakt se to muselo podařit až ke konci cyklu.

beru3nek
20. pro 2012

@sukuba1 : to jsi měla jako já. Otěhotněla jsem po x let braní antikoncepce napodruhé. My se tak často nesnažili a MS jsem měla cyklus tak 35. Taky jsem otěhotněla až někdy po 20 DC. Tak jsem si myslela, že mám MS a to špinění bylo už těhu 😉 Já na to přišla až někdy v 7 tt 😀

sukuba1
20. pro 2012

@beru3nek jé tak to je hezký, že jsme to měly podobné 😉 A teď se snažíte jak dlouho ?