• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko na podzim 2012

11. května 2013 
@jjanniska no nevim jestli to přejde, to mi taky každý říkal :slight_smile: Jsem už ve čtvrtým (to letí) a pořád ráno zvracím, jídlo je u mě pěkná bída a když jdu ráno do práce tak se nemůžu ani navonět, jinak hned běžím zase zvracet :grinning: A to jsem si myslela, jak se mi tyhle nevolnosti určitě vyhnou a ty 4 měsíce s tím pěkně válčím, zhubla jsem zatím i 4 kila, tak snad už se to někdy obrátí :unamused:
19. únor 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 no ja pevne verim ze zmiznou jinak se zblaznim mivam silene hlady porad mam pocit jako bych nic vubec nejedla mam strach do pusy neco vzit :grinning: u prvniho me to preslo po 3 mesicy tedkom sem v 9 tydnu tak jeste mam nadeji :grinning: tobe drzim moc pesti aby ti nevolnosti presli kdyz ti trvaji tak dlouho je to velice neprijemne znam to moc dobre
19. únor 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak malej to krásně zvádnul, je to můj šikulka. Myslela jsem, že nás pustí až zítra a dneska ráno dr. že můžeme jít. Tak jsem moc ráda. Večer jsem mu dala nurofen na bolest, jen hůř chodí, jinak je v pohodě. Noci tam byly děs, chlapeček jeden tam pořád brečel, no ještě že jsme doma

@sukuba1 : jé, chuděro. To se tě teda drží. Mě je občas ještě divně, ale jinak jsem docela dobrá, jen únava. To bude asi holčička, ne :wink: Když je ti furt tak zle, teda 4 kg dole a máš už bříško?
@jjanniska : no mě bylo mizerně do toho 10 tt, pak už líp. Jsem se lekla, co se děje a samo to přešlo.
20. únor 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjanniska : chudák malej, tak ještě že mu ty atb zabraly. Taky byl nedávno nemocnej, ne. Je to síla tahle zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: díky za držení palečků
@zdenkajan : jo jo, jsme už v pořádku :wink: Ještě v pátek ten screening, z toho mám trochu strach..
20. únor 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jjanniska @beru3nek holky díky, snad to fakt už přejde, jídlo bylo pro mě takový potěšeníčko:slight_smile: Bříško mám fakt mini, že kdybych to nikomu neřekla, tak se to zatím ani nepozná :grinning: Kdyby to byla holčička beru3nek jak píšeš, tak bych to zvracení klidně ještě pár týdnů přežila :slight_smile: moc bych si jí přála, ale trochu uvnitř cítím, že to bude asi chlapčisko :slight_smile: No v pondělí jdu na utz si nechat určit už pohlaví tak jsem zvědavá jak to dopadne :wink:
20. únor 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : na screeningu to asi neřekli, co. Já mám už teda bříško docela vidět, navíc potíže se zácpou furt, tak jsem nafouklá. No nejkrásnější období ženy, co :grinning: Teď mám teda pocit, že se pobliju, jsem to asi zakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek tj fakt super období, snad si to ustála a zvracení se nekoná :grinning: Já jsem byla na první utz někdy v začátku asi cca 6 tt, už pořádně nevím a další už velký utz mě posílá AŽ ve 20 týdnu. Takže jsem to nemohla vydržet a jdu ještě k jinému doktorovi, kde říkají i rovnou pohlaví za 200,-
20. únor 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : a nebyla jsi na tom NT screeningu? A to jdeš kdy na ten UZ jak řeknou pohlaví?
21. únor 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky screening máme za sebou, vše o.k. a vypadá to na holčičku. Kdyby to tak bylo, byla bych tak happy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek na NT screening mě práve vůbec neposlala, je taková laxnější :unamused: A na to pohlaví jdu teď v pondělí 25.2. tak pak napíšu ...bych chtěla mít štěstíčko jako ty a trefit to taky na holčičku :grinning:
22. únor 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 :já doufám, že se neseknul. Vidíš, teď docela posílají dr. na screening. Platila jsem 1140 za to. Fakt jak který dr. co. Takže teď půjdeš za měsíc na velký UZ. a mezitím kontrola u dr. své
22. únor 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek jj přesně tak 27.3. na velký UZ a za týden kontrola u mé dr.
A taky holky byla jsem včera na určení pohlaví, tak jsem si přála furt holčičku, že samozřejmě čekám kluka :grinning:
26. únor 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : gratulace ke klukovi. Adámek musím říct, že je docela hodnej :wink: Jako miminko byl vůbec zlatej, kdybychom necvičili vojtovku, tak by moc ani nebrečel. Tak holčička vyjde na druhý pokus a velký brácha jí bude ochraňovat, to taky není špatný :wink:
26. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek díky, snad to na podruhý vyjde :slight_smile: To jsem zvědavá co přibude k Adámkovi, jestli setřička nebo bráška , už si 13 tt tak to za chvilku už budeš taky vědět.
27. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : prý to bude sestřička, no byla bych moc ráda :grinning: Jen teda nevím jak moc mám věřit dr. když mi to řekl už na screeningu, prý na 120 procent, ale zatím to do světa vytrubovat nebudeme . Přeci jen...
27. únor 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek fakt ? tak to je supr zpráva, moc ti holčičku přeju, budeš mít doma páreček, to je skvělý :wink:
27. únor 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : dr. byl cvok. Mlel něco o vrtulníkách a tydýtech, fakt jako blázen. Pak říká, jestli chci holčičku a já že jo. On, že jí tam mám. Tak snad se nesekl, když to byl takovej blázen :grinning: Kdybych teda chtěla překvápko tak mám smůlu. Já už chci večer, jsem nějáká vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prcek po o nespí a já jsem teda k.o.
27. únor 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: někdy je to fakt s těma doktorama těžký. Tenhle co mi to určoval, to teda na 100% nevěděl, že se raději někdy podívá ještě jednou, ale spíše to vypadá na toho klučíka. No za měsíc jdu do toho Motola na ten velký utz tak si to tam ještě raději pojistím :slight_smile:
27. únor 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : co pupek, už roste? Z té krve by to mělo být 100% ne? Já jsem zvědavá, zda mi to za 14 dní potvrdí můj dr. No hlavně, ať je vše ok. Já se něják víc bojím, než u prvního teď
2. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek pupek ještě skoro žádný nemám, kdybych to neřekla, tak si zatím nikdo těhu nevšimne, ale je mi jasný že pak přijde zlom a budu mít největší pupendo z celýho koníka :grinning: A co ty už máš bříško ? Já jdu v pátek na běžnou kontrolu, ale bez utz, ten až za cca tři týdny, to se nedá vydržet :unamused:
4. bře 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 :nemáš jo, to se máš :slight_smile: Mrkni mi do alba, je foceno před týdnem myslím. Už roste pěkně. Mě dneska bylo blbě celý den, tak nevím co to mělo být. Jestli viroza, nebo těhu, ale i hlava, zimnice, od žaludku blbě. Tak snad budu zítra ok. Já měla s Adámkem taky obří pupek, tak třeba budeš mít mrňavý bříško :wink:
4. bře 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek jej vždyť máš krásný bříško,roztomilý a vůbec není velký.
Doufám, že už je ti líp, já se celou zimu modlím, abych nebyla nemocná a nemusela trpět, když si člověk pořádně nemůže vzít nějaký prášky nebo kapky do nosu. Naštěstí chodím do práce pěšky a nejezdím MHD, tam bych něco chytala každou chvíli :grinning:
5. bře 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : no už vyrostlo zase, ale dík :slight_smile: My tuhle zimu teda marodíme co chvíli. Malej to dotáhne nevím odkud, ale co měsíc má rýmu, nebo kašel a teploty. Už ať je jaro, snad bacily odletěj. Dneska je krásně :slight_smile: Kdyby to tak vydrželo, tohle počasí miluju
6. bře 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holka, snažilky. Pokud jste některá přemýšlela o koupi gelu Conceive plus na podporu těhotenství tak jsem ho teď hodila na bazárek. Pouze 1x použitý a asi ve vhodném měsíci protože se zadařilo, uf po 9 měsících snažení takže buď jsme měli fakt stěští nebo to pomáhá :wink: Objednaný ofiko z www.lekarna.cz takže žádný podfuk.
Snažilkám moc držím palečky a budoucím maminkám přeji ať máte co nejpohodovější těhotenství např jako já :wink:
8. bře 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek tak to vydržte, ať ty bacily už jsou pryč...za chvíli už je jaróó, i když teď to zrovna zase nevypadá :unamused: Dneska jsem byla v poradně a prý screening v pohodě negativní a teď už se jen a jen těším na ten velký ultrazvuk 27.3., by se ten klučík mohl třeba přeměnit na holčičku :grinning: :grinning:
8. bře 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukuba1 : tak super, gratulace že je vše jak má :wink: No malej má chudák k rýmě ještě opar a já včera měla zimnici, teplotu, hlava mě bolela ale dneska lepší...
8. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuji radu. Celý měsíc jsme se s mužem pěkně snažili, ale MS přišla v pravidelnou dobu.. trvala však jen 4 dny. 3 dny před MS mi začalo být divně a ted se se mnou točí svět. Přemýšlím, že si udělám test, ale nevím jestli nejsem moc naivní.. Co myslíte, jaká je pravděpodobnost?
@beru3nek
@sukuba1
@zvaskova
11. bře 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca : udělej, držím pěsti. Jestli byla MS i slabší a krátká tak šance je. Já měla u prvního, že jsem 3 dny špinila a byla jsem těhu.. tak good luck :wink:
11. bře 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek no právě dva dny jsem jen špinila a dva dny zase taková normální. Ale MS mívám tak 6-8 dní. Snad nejsem moc naivní. Myslíš, že mám testovat až ráno nebo i teď odpoledne? Jsem šťastná ale ještě nevím jestli oprávněně.
11. bře 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca Určitě udělej, stává se poměrně často že mamina dostane MS a přitom je těhule. První 3 měsíce to tak může být normální...
Holky kolikrát i testy ukážou těhu až později... já testovala den před MS večer a nic a až za 2 dny kdy jsem měla teoreticky den spoždění tak byl slabý dušík takže zbytečně netestujte moc brzo.
Držim palečky ale i tak neházej flintu do žita, pokud to nevyjde tak další ovulku máš už za dveřma :grinning:
11. bře 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek