Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

jjanniska
24. dub 2013

@beru3nek no v 8 to nebylo v 10 tydnu jsem byla na kontrole a vse bylo v poradku srdicko bilo jeste mi dal fotku a jak jsem se podivala na fotku od prvniho syna tak na tu druhou novou a bylo videt ze to miminko bylo fakt moc malinke ale verila sem ze to bude dobre ze bude jenom mensi no a na 2 tydny jsem zacla spinit a sla na kontrolu drive a uz mi rekl ze je mrtve.

beru3nek
24. dub 2013

@jjanniska : tak bylo asi mimčo slabý, je to hrozně smutný ale zase lepší než kdyby to byl nějáký 20 tt. Taky znám takový.. Chjo.

@bibianca : já byla doma od 9 týdne. Navíc když to máš v práci blbý, tak bych rizikový vůbec neřešila a šla bych. On ti dr. řekne, hlavně aby to nebyla červená krev. To špinění ještě jde, ale určitě si zajidi.

jjanniska
24. dub 2013

@beru3nek To jo no zase to beru tak nez by se to treba melo narodit nemocne a trapilo se tak je to tak lepsi je to krute ale je to tak... ☹ Mpje kamaradka porodila mrtvou holcicku a vim ze to pro ni bylo hodne tezke ale dneska ma krasneho 7 mesicniho chlapecka a je zdravy jako ripa tak snad uz budeme mit vice stesti.

beru3nek
24. dub 2013

@jjanniska : no právě, to vůbec, když se narodí pak mrtvý miminko. To je vůbec hrozný, tak dost. Tentokrát to vyjde.

sukuba1
24. dub 2013

Ahoj holky, konečně mám čas vám napsat. Teď se stěhujeme a vyřizujeme hypo, do toho v práci strašný makačky, tak ani nevim, že jsem těhotná, vůbec se na to těhu nemůžu v klidu soustředit 😀
@bibianca držím palečky, musí to vyjít !!, zatím máš docela dobré zprávy, snad to špinění, když je na začátku nebude znamenat nic špatného
@jjanniska ten čas hrozně letí a za chvíli šup na dělání dalšího mimi, léto před námi, to se určitě podaří !!!
@beru3nek jj už ty týdny pěkně skáčou 😀 já už mám za s sebou velký utz, asi jsem to tady ještě nepsala, ale chlapeček se mi přeměnil na holčičku 😀 😀 a je to už 100%. Už jsem říkala malý Dominiček, tak teď se přeorientovávám na holčičku, jsem moc ráda, vůbec jsem to nečekala, takový překvápko 😵 Je teda o něco menší takže TP mi z 12.8. přesunuli až na 24.8.

jjanniska
25. dub 2013

@beru3nek Verim tomu ze to vyjde,MUSÍM!

jjanniska
25. dub 2013

@sukuba1 presne tak leto pred nami 🙂 mozna vam brzo oznamim ze v tom litam 😀 tak rada bych...

beru3nek
25. dub 2013

@jjanniska : určitě to bude brzo 😉
@sukuba1 : neke, tak holčička nakonec. Já myslela, že jsi šla na to určení pohlaví z krve??? Tak gratulka k chcandě 😉

bibianca
26. dub 2013

@beru3nek
@jjanniska
@sukuba1 ahoj holky, tak je to spatne. Jsem ve spitalu. Hruza. . .

beru3nek
26. dub 2013

@bibianca : drž se holka, moc držím pěsti.. a posílám sílu na dálku

jjanniska
28. dub 2013

@bibianca Drz se drzim pesti!!

bibianca
29. dub 2013

@jjanniska
@beru3nek Tak už jsem i po revizi... za 3 měsíce můžeme zkoušet znovu

jjanniska
29. dub 2013

@bibianca Ahojky tak to je mi lito ☹ vim jak se citis prozila sem to same ☹ Drz se a urcite to skusite znovu a vyjde vam to!!!

bibianca
29. dub 2013

@jjanniska Už jsem v pohodě.. Obečela jsem to a už je to dobrý.. Co mě ale zaráží je, že doporučují šesti nedělí.., můj gynekolog říkal 3 měsíce, a v nemocnici mi řekli 14 dnů bez sexu... tak já nevím... Co si o tom myslet 😒

jjanniska
1. kvě 2013

@bibianca Me v nemocnici rekli mesic bez sexu ono zalezi jak se na to budes citit ty sama ale tech 14 dni bych dodrzela urcite ja dodrzela cely mesic od te interupce nejak mi ten sex vubec nechybel bylo to pro me divne ale tedkom uz v pohode..3 mesice myslel tim ze spravne nesmis otehotnet me rekli ze pokud bych otehotnela v tech 3 mesicich tak je velke riziko ze se to bude opakovat protoze ta deloha pry neni pripravena.Tedkom jsem byla na kontrole tak je vse v poradku ale znova me jeste varoval at si hlidam menstruaci a muzeme se znovu zacit snazit v cervnu.

bibianca
1. kvě 2013

@jjanniska ta chut me uz presla od vcerejska me to perfektne boli. Au. Blbec jsem musela vracet knizky do knihovny a tahla jsem to v cestovce. Snad jsem si neublizila. Docela dost od vcera krvacim. Ale dnes se hoodne srtrim tak snad to brzy prejde. Jsem proste trubka.

jjanniska
1. kvě 2013

@bibianca .Ja prave brecela bolesti po te interupci hodne me to bolelo mela sem takove bolesti po chvilkach jak kdybych mela jit rodit mackala sem pritelovi ruku ten se me nechapal taky sem hodne krvacela ale ne se sexu mela sem to po te interupci ale prvni menstruace byla silena silna jak nikdy predtim sem brecela 😒

bibianca
2. kvě 2013

@jjanniska aha, tak u me to tak strasny neni. Od vcerejska lezim a uz to neboli. Vzala jsem si pro jistotu dnes a zitra dovolenou. Krvaceni zatim nepreslo, ale hlavne ze to prestalo
bolet.

beru3nek
11. kvě 2013

@bibianca : to mě moc mrzí 😢 Tak držím pěsti, ať se vám holky brzo zadaří 🙂