Snažilky 2012 o 1. miminko po vysazení antikoncepce

anroid
4. bře 2012

Ahoj snažíme se s manželem o první miminko. V prosinci jsem dobrala antikoncepci. Všichni říkali, že to půjde rychle a zatím nic. Najde se nějaká spřízněná duše na pokec??

trckin
4. bře 2012

Ahojky,
rada si pokecám 🙂 My se teda začneme snažit až v létě, ale antikoncepci jsem vysadila už v listopadu a už teď vím, že to také moc jednoduché nebude...mám úplně rozhozený cyklus :( Jinak tu už nějaký ten pátek pokukuju a sbírám inspiraci...

kabelitka
4. bře 2012

Já se přidááám. Od listopadu bez HA, snažení první měsíc (ted nějak ovu). Poctivě se snažíme ob den od konce ms. Cyklus přišel první měsíc po vysazení. Jen jednou se zasek na 4 dny, alevše ok.

anroid
autor
4. bře 2012

Ahoj, jsem ráda, že jste se přidali, Já to má po vysazení HA ukázkově.Ale měla i nějaké gynekologické problémy a tak mám trochu strach. všichni mi říkali, že když HA vysadím tak to bude jak když pohnojíš a zatím nic.

Možná jsem až moc nědočkavá na jednu stranu brala jsem prášky skoro 7 let.

anroid
autor
4. bře 2012

@trckin
já jsem taky sbírala inspiraci a četla jsem si různé diskuze a tak,

trckin
4. bře 2012

@anroid Já jsem ji brala přes 9 let, pak jsem to skoro 3 měsíce nedostala, šla na vyvolávačku a dostala na další tři měsíce prášky. První cyklus po vyvolávačce v pohodě a teď mám menstruaci už po 14 dnech :( Každé tělo se s tím vyrovnává po svém, ale neztrácej naději, určitě to brzo vyjde. Měříš si bazální teplotu nebo to jinak sleduješ ?

anroid
autor
4. bře 2012

@trckin
Zatím ještě nesleduji, myslím že je to ještě brzy. Snažíme se teprve 2. měsíce tak nechci se na to moc ulpínat.Snažím se na to nemyslet, ale mám z toho divný pocit.Takový nepopsatelný. ikdyž vím, že je ještě brzy panikařit.

trckin
4. bře 2012

Jasně, je brzo, ale třeba bys pak přesně věděla kdy máš ovulaci a byla to tutovka ;))) Určitě ale není třeba panikařit to máš recht. Kolik pak ti je ? Jsi vdaná ?

anroid
autor
4. bře 2012

Vdaná jsem a je mi 23let a tobě?? hlavně doufám, že mi nebudeš říkat že jsem ještě moc mladá 😉

genevieve
5. bře 2012

Ahoj holky, já mám před sebou ještě poslední platíčko HAK, doberu ho a končim. 30.4. bude svatba a pak se začnem snažit 😉 Jinak je mi 28 a HAK beru už 10 let, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde...

anroid
autor
5. bře 2012

@genevieve
Ahoj, vítám Tě, blahopřeji k nadcházející svatbě.Určitě to půjde, muswíme tomu věřit, 😉 😉

anroid
autor
5. bře 2012

@kabelitka
Budu Ti držet palečky, My jsem se první měsíc což bylo v lednu snažili taky skoro obden jen někdy jsme vynechali, to když byl manžel moc utahaný z práce.Nevím ,ale co je na tom pravdy, slyšela jsem, že zas tak často by se zkoušet nemělo, aby spermijky se dotvořili a měli tu správnou sílu.

trckin
5. bře 2012

@android Neboj nebudu říkat, že jsi mladá 🙂 Je to každého věc a pokud se cítíš na mimčo, tak proč ne ;) Mě je 28 a vdaná jsem od léta.
@genevieve Vízej, máme to podobné ...věk, manželství, dlouho antikoncepce....budu držet palce, ať vše vyjde ;)

trckin
5. bře 2012

@anroid Jinak k těm spermiím...četla jsem, že pokud je muž zdravý, tak se nijak omezovat nemusíte, ale pokud má nižší koncentraci nebo pohyblivost, tak je v pohodě jednou za dva dny. Jestli je v tomhle nějaký problém bych asi zjišťovala až tak po půl roce neúspěšného snažení.

kabelitka
5. bře 2012

holky tak mě je taky 22, v létě 23. Přítelovi bude 29 za měsíc. Tulíme se ob den, někdy ob dva, někdy dvakrát. Prostě podle chuti. Co víme, tak jsme oba zdraví. Přítel omezil hodně kouření a to si myslím taky dost pomůže těch potvůrkám s bičíkama.
Dnes cítím přicházet ovulku. Pojistili jsme to včera a dnes moc práce, tak až zítra. Aspoň stihnout dozrát.
A 20 (ne)příjde ms a budem testíííkovat.

anroid
autor
5. bře 2012

@trckin
v květnu mi bude 23, v červnu 26 budeme s manželém 3 roky oddaní, a v říjnu spolu budeme dohromady 8let, Máme nové bydleníčko, tak myslím, že jsem to vzala správně postupně a teď už jen to mimi 🙂
Když jsem nad tím tak přemyšlela tak jsem nechtěla být jako některé kamarádky, který si nechali udělat miminko jen proto, že se jim nechtělo pracovat a z romazmaru. Pak řešili kde budou bydlet a jak to zvládnou finančně protože měli ještě nasekané nesmyslné půjčky.Neřikám taky máme hypotéku bohužel to bez ní nešlo.Ale kdo jí v dnešní době nemá, minimálně každý třetí.
@kabelitka
tak jsme na tom stejně věkově, My se taky tulíme podle chuti, já se snažím na to nemyslet. už jsme měli planej poplach kdy jsem si myslela, že jsem těhotná. bylo mi fakt špatně od žaludku hlavně po ránu, klasické těhotenské příznaky a nic. Možná jsem se tak těšila, že bych mohla být a asi jsem si to vsugerovala.

trckin
5. bře 2012

@anroid tak to máte pěkně postupně, to se mi líbí ;) My spolu letos budeme 10 let, ale vlastní bydlení ještě nemáme. Nějak jsme ještě nenarazili na projekt nebo místo, které by stálo za to. Jsme v Praze v nájmu, ale máme hodného pana majitele, takže nás nikam i nic nenutí. Kdepak na Praze západ bydlíte ?
Taky mi bylo nedávko pár dní blbě od žaludku a bylo to docela nepříjemné...doufám, že až se zadaří, tak to budu snášet s úsměvem 🙂

anroid
autor
5. bře 2012

Neboj taky se určitě dočkáš svého bydleníčka. Bydlím ve vesničce Úhonice je to poblíž Rudný u Prahy jestli Ti to něco říká. Třeba moje švagrová to měla dobrý tý nebylo blbě vůbec teď už má za sebou druhý trimestr.

kabelitka
5. bře 2012

my teda nebydlíme ve vlastním (obecní byt - nájem minimální). Hypotéku si nikdy nevezmu ani, kdyby mi slibovali zlatý prase. Obdivuju vás co se takhle "zadlužíte".
Ale to je taky hodně o prioritách. Nejsem z bohaté rodiny. Nemám našetřený peníze na účtu a mimi přesto chci. A nemyslím si že budu špatná matka jen protože nebydlím ve "svým", nemám našetřený peníze a nemám kariéru a kam se vracet. Je to hold na každé znás kdy potomka přivedeme na svět.

anroid
autor
5. bře 2012

@kabelitka
chápu každá má svůj názor.já taky ńejsem z bohatý rodiny jinak bych si nebrala hypotéku. Ale když se na to podíváš z té druhé strany tak jo tady jsem se na dvacet let zadlužila, já platím hypotéku ty platíš nájem tak jsme na tom skoro stejně jen v tom rozdílu, že já za dvacet let hypotéku doplatim a budu mít svůj baráček a ty budeš pořád platit nájem za byt který není tvůj.Nebo myslím, že nemám ani malej kousek pravdy????

trckin
5. bře 2012

@anroid Úhonice znám, 5 let jsme bydleli v Jinočanech, to je na druhé straně od Rudné. Teď jsme kousek od Motola, v Košířích

anroid
autor
5. bře 2012

@trckin Jinočany patří ke zbuzanům že? Nebo naopak. Tak to Košíře nejsou moc daleko, Švagrová dělala v motole zdravotní sestřičku než šla na rizikový. Strašně se těším až se mi narodí synoveček nebo neteřinka. už miminku pletu, mám upletený svetřík, čepičku a kamašky ještě nějaký botičky a bude to. Ještě jsem přemýšlela, že by lákalo zkusit ušít zavinovačku. Máš nějaké koníčky???

trckin
5. bře 2012

Jinočany jsou samostaná vesnice, se Zbuzany jen sousedí. Já jsem taky tetička - ségra má skoro dvouletou Emmičku a teď čeká další přírůstek. Bohužel si to rozmazlování moc neužiju, protože se akorát odstěhovala do zahraničí, tak tu budu mít před skype :( Jinak největším koníčkem mám sport - hraju závodně lacorsse.

trckin
5. bře 2012

napsala jsem to blbě nebo se to přepsalo... Je to lacrosse 🙂

anroid
autor
5. bře 2012

To je to hráli ve filmu prci prci prcičky??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

trckin
5. bře 2012

Přesně tak, jen v ženském podání 🙂)))))

baraz
5. bře 2012

ahoj holky, mohla bych se k vám také přidat? i my se začneme snažit letos - vidím to na červen - srpen a pak dál .. poslední plato doberu 30.4. chtěli jsme to vzít od začátku roku, ale letim na dovču, tak jsme to proto odložili .. jen mám velký,ale velký strach z financí .. vy se nebojíte?

anroid
autor
5. bře 2012

Ahoj, vítáme Tě mezi námi.Kam pak letíš na dovču????? O financích mi ani nemluv, Máme hypotéku a tak mám z toho také strach. U nás byla možnost si vzít hypotéku nebo jít do bytu, tak platíme hypotéku a máme svoje. manžel je zedník a v zimě moc práce nemá tak mám z toho obrovský strach, ale to bysme nemohli mít miminko nikdo.

trckin
5. bře 2012

@baraz Vítej 🙂 To víš, že nějaké strachy jsou, ale oba máme dobrou práci a i něco našetřeno, takže by to mělo být ok. Prarodiče na nás už trošku tlačí, takže vím, že se budeme moci spolehnout i na ně ;) Kdyby jsme to měli odkládat jenom kvůli penězům, tak mimi nebude nikdy...teď to máme prostě tak - poslední velká dovča a nákup těch drazších věcí, co potřebujeme, neboť si vždycky řekneme když ne teď, tak až za pár let ;)))

baraz
5. bře 2012

@anroid na dovču na Bali, tak už se těším ..my právě máme taky hoypo - ale ještě na 28 let 🙂 takže to bych se dětiček nedočkala asi nikdy ..zatím máme pěkné platy, ale jde to na stavbu domu - není vše hotové .. ušetřit se nám nepodaří nikdy nic :(

@trckin je fajn, že máte našetřeno, my tedy ne - zatím nebyla možnost .. ale mimčo už chceme .. je mi čerstvě 23 - trošku se nám to protáhlo - stavba trvala déle než jsem si myselela ..

ange_de_la_morte
6. bře 2012

Ahojky holky, mohu se k vám přidat ? HA jsem sice nikdy nebrala ale o mimi se s manželem snažíme, zatím se tomu snažíme nechat celkem volný průbeh ( neměřím teplotu, nepočítám moc dny, nedělám ovu testy) a uvidíme, ale popravdě manžel je pořád v práci, a když není v práci tak jsem oba tak utahaní že trefit se do plodných dní by byl asi zázrak.