Snažilky 2023

budma
18. únor 2023

Ahojky,zakládám tuto skupinku pro všechny snažilky. Mám 31 let a jedno dítko už mám. Teď se s přítelem snažíme o druhátko. Budu ráda za každou z vás která se přidá a můžeme spolu sdílet vše kolem snažení a společně se radovat s těmi kterým se zadání. Můj malý už má 6 let tak jsem i spoustu věcí zapomněla a je i dost věcí které nevím. Ráda ale poradim s čím budu moct a třeba mi i poradíte vy jak správně použít ovulační testy. Těším se na vás 🤗

pampelina18
25. kvě 2023

@annah1111 ahoj 19.4 jsem byla na krvi a 5.5. na ultrazvuku teď jdu až 16.6 😬 😄

aquenka
26. kvě 2023

@annah1111 zdravím, druhý den jsem zkusila Digital ještě jeden a při načítání mi tam blikala knížka, pak to vyšlo negativní 🙄🙄tak ja nevim. Jestli teda nejsem těhotná, tak docela jsem překvapená, že by digitalni test vyšel falešně pozitivní.. !? Nebo to odešlo 🙄

annah1111
27. kvě 2023

@aquenka to mě mrzí 🙏 být tebou, tak bych se raději objednala na gyndu, ať víš na čem jsi.

pampelina18
29. kvě 2023

@aquenka digitální dost částo určují negativně. Kup si normální a udělají to z ranní moči.

annah1111
Autor odpověď smazal
Zobraz
annah1111
29. kvě 2023

Ahoj holky, nabízím půlku balení k prodeji. PC 1300,-, samozrejme prodám se slevou a mohu poslat pres zasilkovnu.
Nám to po 13 mesicich konecne vyslo a myslim, ze ten gel na tom ma zásluhu😊🙏
Kdybyste nektera mela zajem, napiste a domluvime cenu😊

chlapecektehu
30. kvě 2023

@annah1111 mohla už teď ta ovulace proběhnout?

annah1111
30. kvě 2023

@chlapecektehu myslim, ze mohla byt toho 19😊 pockej jeste na zitrejsi teplotu🍀

chlapecektehu
30. kvě 2023

@annah1111 ano taky si to myslím, děkuji za názor 🤗 ten den jsme měli styk tak snad by to mohlo vyjít 🙂

alenulle
Autor odpověď smazal
Zobraz
alenulle
31. kvě 2023

@annah1111 Ahoj, měla bych zájem. Děkuji

annah1111
31. kvě 2023

@alenulle ahoj, napisu ti zpravu😊

chlapecektehu
1. čer 2023

@annah1111 tak bych řekla že to vypadá nadějně 🤗

annah1111
1. čer 2023

@chlapecektehu jj, to vypada pekne❤️ Drzim moc palce🍀🍀

chlapecektehu
1. čer 2023

@annah1111 děkuji

annah1111
1. čer 2023

@chlapecektehu ten duphason beres od kdy?

chlapecektehu
1. čer 2023

@annah1111 jako kdy jsem ho začala brát nebo v jaké fázi cyklu?

annah1111
1. čer 2023

@chlapecektehu v jake fazi😊 jen jestli je to taky ten progesteron,tak zvyšuje teplotu, jen pro info..

chlapecektehu
1. čer 2023

@annah1111 beru ho vždy od 16 dne cyklu do 25 dne

annah1111
1. čer 2023
chlapecektehu
1. čer 2023

@annah1111 aha? Znamená?

annah1111
1. čer 2023

@chlapecektehu ja uz jsem to asi jednou psala, je to pouze ma zkusenost.. trochu jsem v tomhle neposlouchala doktorku, ale proste jsem nasadila progesteron az kdyz jsem podle grafu videla ovulaci…nerikam, ze je to dobre, ale nekolikrat jsemslysela, ze muze ovulaci vyblokovat…navic ten progesteron opravdu uměle zvyšuje teplotu..

chlapecektehu
1. čer 2023

@annah1111 to je sice hezký ale já nevím zda vůbec ovulaci mám. A vzhledem k tomu že jsem neměla ani menstruaci tak ho nesmím vysadit tak že tak

annah1111
2. čer 2023

@chlapecektehu ja to chapu, jen jsem rekla svuj nazor a zkusenosti, delej, co je pro tebe nejlepsi 😊

lipline
2. čer 2023

@chlapecektehu souhlasím s @annah1111
pokud se nasadí progesteron dřív než dojde k ovulaci tak k ní už ani nedojde, pokud nedojde k ovulaci tak většinou se nechce ani MS. Moje dr mi taky napsala progesteron od 16DC na lístek že mám brát, když jsem si řekla že mám ale ovulaci ohodně později ( protože sem už nějakou dobu sledovala cyklus) tak řekla že až po vysledované ovulaci nasadit a brát 10 dní. Ani já ani Annah to nemyslíme nijak proti tobě, ani proti tvojí Dr, jen zkusit se nad tímhle zamyslet 🙂 Pokud nevíš jestli máš ovulaci ( nemyslím jen tenhle cyklus ale delší dobu) tak by to spíš chtělo pořešit tu ovulaci a nasadit spíš hormony které ju podpoří. Když pak už je tělo nastartované a příjde ovulace zpravidla příjde i ms a cyklus se rozjede...😊

chlapecektehu
2. čer 2023

@lipline dobře je fajn když někdo má ovulaci tak je to asi něco jiného 🤔 já nemám ani menstruaci ani ovulaci, tenhle lék mám na to abych dostávala menstruaci a vrátil se mi cyklus na ovulaci mám inofolic combi 🤷🏻‍♀️ kdybych měla ovulaci tak by se s tím dalo asi něco dělat ale bohužel. Mojí doktorce jsem to říkala a vlastně mi ani neodpověděla jenom prohlásila že mám teď už jenom 4 měsíce a pak mám jít na umělý oplodnění.

annah1111
2. čer 2023

@chlapecektehu Delej, jak myslis a jak ti rika doktor. Kazdopadne jsem to myslela tak, ze pokud beres progesteron pred ovu, je trochu zbytecny měřit BT…
Dal se k tomu nebudu uz vyjadrovat, pisu fakt jen z vlastni zkusenosti, nikomu nechci rikat co ma a nema delat. Taky jsem nemela obcas ovu a ani MS…

lipline
2. čer 2023

@chlapecektehu pokud vám za 4 měsíce dá žádanku do CAR neznamená to že nutně musí hned dojít na umělé oplodnění, třeba pomůžou hormonama srovnat cyklus - vyvolat ovulaci, udělají spermio zjistí jestli není problém i u partnera a uvidíš 🙂 Kamarádka to teď taky podstupuje, její dr předtím postupoval jak tvůj, teď jsou v CAR a hned první cyklus se jí krásně dostavila ovulace ( taky předtím neměla ani ms ani ovulaci)

chlapecektehu
2. čer 2023

@lipline no jo ale asi má na to peníze, já nemám bohužel tisíce který můžeme do toho investovat. A ano vím že nejprve můžou dát hormonální léčbu a pak až vyloženě ivf ale kdo ví jak by jsme dopadli. U chlapa si myslím že problém není, malej se nám povedl na poprvé.

hanka_12345
2. čer 2023

ahojky jak si mam prosim to spocitat kdy je nejlepsi den? mam delky cyklu vzdycky jinak 30,28,26, 27 apod...sice jsme to zkouseli jen jednou ale uz i tak me to stve ze se to nepovedlo :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru