Snažilky 2023

budma
18. únor 2023

Ahojky,zakládám tuto skupinku pro všechny snažilky. Mám 31 let a jedno dítko už mám. Teď se s přítelem snažíme o druhátko. Budu ráda za každou z vás která se přidá a můžeme spolu sdílet vše kolem snažení a společně se radovat s těmi kterým se zadání. Můj malý už má 6 let tak jsem i spoustu věcí zapomněla a je i dost věcí které nevím. Ráda ale poradim s čím budu moct a třeba mi i poradíte vy jak správně použít ovulační testy. Těším se na vás 🤗

milusina
12. čer 2023

Ahoj holky,jak se Vám daří?Mě čeká ve středu preventivní kontrola u doktora a vzhledem k tomu, že se o druhé mimco snažíme už rok a stále bezúspěšně,tak jsme domluvení,že to začne nějak řešit.Jaky by měl být správný postup?Máte s tím některá zkušenost?

laiila
19. čer 2023

@milusina ahojky 🙂 chodíme do centra a tam začnou se základním vyšetřením jak u tebe, tak partnera a pak dle výsledků dále.

makmak28
10. črc 2023

Ahojte, jdu se přidat 😊 nejsme sice s přítelem ve fázi intenzivního snažení - teda, já se intenzivně snažím a on tomu nechává volný průběh 😅 každopádně jsem v říjnu vysadila HA a cykly mám od té doby na prd... ze začátku jsem čekala, jestli se tělo srovná, pak jsem si chtěla pomoct listovkou a kontryhelem a vypadalo to že se cyklus ustaluje ale pak bum a jsem zase na začátlu, dneska 58DC 🙄. v pondělí 24. jdu na gyndu na kontrolu, tak se zeptám doktora, co by doporučil, já zvažuju inofolic ale počkám do té kontroly, jestli není někde jinde zakopanej pes... 😁

makmak28
10. črc 2023

@budma Ahoj, tak jak to vypadá po půl roce? Doufám že už se od února zadařilo a teď chodíš po světě kulatá a spokojená 😊

milusina
12. črc 2023

Ahoj holky,tak jak jste na tom?Já byla v červnu na preventivce s tím,že se rok snažíme a nic.Cekala jsem nějaká základní vyšetření,ale doktor mě poslal dle jeho slov na maly zakrok-laparoskopicke vyšetření průchodnosti vejcovodů.Nezni to nijak hrozně,ale minimálně tři dny v nemocnici a týden až tři týdny potom doma na neschopence.Chtela jsem to tedy zvládnout přes prázdniny,abych pak nechyběla ve škole,ale v nemocnici mi řekli,že takové velké zákroky přes leto nedělají.Pritom nemám žádné problémy, mimoděložní těhotenství,záněty, nic takového.Cekala jsem nějaká vyšetření,ale že mi budou chtít hned dělat díru do břicha asi úplně ne....

makmak28
13. črc 2023

@milusina ahoj, tak to se taky divím, že hned na diagnostickou laparku 🤔 čekala bych aspoň odběr krve na hormonální profil, to ti podle mě mohl vzít hned nebo tě na to poslat... a nezkusila jsi jinde jestli to přes léto neudělají? třeba nějaký špitál v okolí by ti to udělal hned...? a nějak se mi nezdá ta třítýdenní neschopenka, ale nevím, nikdy jsem na tom nebyla 🤷‍♀️
já bych se na tvém místě zkusila zeptat ještě jinde, ať na to zbytečně nečekáš. Já jdu na kontrolu 24. a taky se chci s doktorem pobavit, jak srovnat ty moje šílené dlouhé nepravidelné cykly, protože takhle je to snažení horší než loterie 😅

laiila
13. črc 2023

@milusina tak to se tedy divím, mě toto vyšetření a dokonce ambulantně chtěl udělat doktor až když jsme měli hotový hormonální profil, přítel spermiogram a selhala i podpora ovitrelle, tak až potom se chtěl podívat na průchodnost vejcovodů. Nechceš se zeptat u jiného lékaře, ať máš víc názorů?

lipline
13. črc 2023

@milusina já bych do toho taky nešla pokud by nebyl aspoň udělanej spermiogram… a potvrzená probíhající ovulace u tebe… zeptala bych se dr ať ti dá žádanou a řešila to v centru…

milusina
17. srp 2023

Ahoj holky,tak jsem byla na konzultaci u primářky v nemocnici.Ta řekla,že názor mého doktora na provedení laparoskopického vyšetření průchodnosti vejcovodů není úplně mimo,mnohým ženám se potom prý podaří otěhotnět,ale že ona by začala vyšetřením spermiogramu,takže nám dala zadanku a 30.8.jdeme do Gennetu.A co vy,jak jste na tom?

chlapecektehu
17. srp 2023

@milusina ahoj, já mám poslední dva cykly na přirozené otěhotnění a pak nás nejspíš čeká ivf. Každopádně, přemýšlím že změním doktorku. Protože u tak mladýho páru jako jsme my říct za 8 měsíců že jsem už odkázána jenom na ivf si myslím že je blbost. Hlavně když jsem dvakrát otěhotněla přirozeně a bez problémů.

tresislas
13. říj 2023

@lamiaaa
@budma ahoj holky,
stejné trápení jsme měli taky a řeknu Vám, že se nám konečně zadařilo v nové klinice na Smícháči (Clayo clinic). Mají smlouvy s pojišťovnou, tak ty ceny nebyly tolik šílené.
Za mě rozhodně doporučuji.

aquenka
2. lis 2023

Zdravím holky ,ráda bych se s Vámi podělila s mou zkušenost. Snažíme se už přes rok a půl. Teď jsem pravidelně chodila k dr. Nezdala se mu sliznice ,že není dostatečně vysoká. Dostala jsem 2x injekci ovitrelle. Pokud to tento cyklus nevyjde , mám termín na biopsii endometria +pročištění vejcovodů. Jedno dítko už máme, bude ji šest let. Zítra bych měla mít MS ,zkusila jsem test. Co myslíte? Děkuji za Váš názor

tresislas
2. lis 2023

@aquenka Test je negativní. Kolik Ti je let,prosím? Já jako věkovka (42) doporučuji CAR Clayoclinic. Díky ním cse pěkně kulatím 😀

milusina
2. lis 2023

@aquenka Ahoj,já bych taky řekla,že test je bohužel negativní.

aquenka
3. lis 2023

@milusina jo tak uvidím ,protože jindy tam nemám na tom testu nic a teď mě to docela překvapilo. Ovulaci jsem měla 23.10. Mám delší cykly ,takže bych teď měla být 10dc. 🙄

aquenka
3. lis 2023

@tresislas je mi 33 let 🙂

annah1111
3. lis 2023

@aquenka zdravím, já si myslím, že tam nejaky duch je, ale tak uvidíš 😊 držím moc palce

milusina
7. lis 2023

Ahoj holky,tak jak jste na tom?

chlapecektehu
7. lis 2023

@milusina ahoj, právě mi včera po 11 měsících naběhla ovulace, změnila jsem gyndu a věřím že teď už to dopadne dobře 🍀🍀

laiila
8. lis 2023

Ahojky holky 🙂 tak to se picnu, potvrzená ovulace na levém vaječníku ( vždy na pravém vaječníku byla) a mě ale píchá opět na pravém a na levém nic 🙈 , snažení proběhlo, ale je mi to nějaké divné proč zase cítím tu pravou stranu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru