Snažilky a těhotné z Hradce Králové a okolí

karolka23
7. kvě 2008

Ahojky všem!
Jsem tu skoro nová a schází mi snažilka nebo těhulka kamarádka na pokec o všem možném nejen na netu,ale i třeba u kafíčka 😉 .Začínáme 1IVF.
Všechny předem vítám a moc se těším 🙂

marhulinka
13. kvě 2008

Jojo 😀 😀 😀
Tak já se pro dnešek loučím a jdu k manžílkovi 😉 😉
Přeji krásnou noc,taky si to ještě užijte,pak už bude útrum!!!! 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lilli1
13. kvě 2008

Ahojk holky.
Marhulinko, tak to je fajn, že jste spokojení. Myslím, že v Sanusu na tahle vyšetření - imuno a genetiku - posílají po 1. neúspěšném IVF. Ale fakt nevím. Já teda chodím k Šárce a musím říct, že jsem moc spokojená. Je strašně moc fajn, že dneska máme možnost výběru a nemusíme jít tam, kam spadáme 😉 . Moc držím pěsti, aby výsledky dopadly dobře a třeba se výsledků ani nedočkáte 😉 . To víš, 2 měsíce je dlouhá doba a kdo ví... 🙂
Karolko, Dejmek se určitě "ukec" 😀 . Mně dr. při hrozícím HSS říkala, abych pila tak 3 litry denně.
Jinak my teď máme pauzičku. Stimulaci na IVF jsme musely kvůli hrozícímu HSS ukončit a teď musím mít 2, 3 měsíce pauzu, než začnu znovu "píchat". Už aby to bylo. Já bych píchala, až bych brečela 😀 😀 😀
Lenkabu, já k vám nakukuji 🙂 . Ale jak píšeš, už máte miminka nebo je čekáte a já vás tam nechci "otravovat". Moc Ti gratuluji ke krásné holčičce. Prohlížela jsem si Tvé albíčko a je fakt kouzelná 🙂 😉

marhulinka
14. kvě 2008

Ahojky holky 🙂

LILLI-no Šárka je tam asi jediná,s kterou se dá pořádně o něčem mluvit,pak ještě dr.Šil.ten taky.A teda po 1.neúsp.IVF nás nikam poslat ještě ani nechtěl,musela bych si to pěkně vykručet!!! Jo dva měsíce jsou dlouhá doba,a alespoň na nic nemusíme myslet,prostě jen čekáme na výsledky 😉 🙂 Takže taky máš teď čekací pauzičku? Tak to tu budeme muset spolu nějak hodně probírat,aby nám to rychleji uteklo,viď? Já bych taky píchala 😀 😀 😀 😀
Nás tady Karolka teď hezky vyprovokovala a my nic ☹ Tak můžeme jí jen tiše závidět 😀 😀 😀

marhulinka
14. kvě 2008

Jééééé dneska tu nikdo nebyl ☹
Tak všem krásný zbytek večera a nebo krásné ránko 🙂 😉

karolka23
autor
14. kvě 2008

Ahoj holky 🙂

Marhulinko není co závidět 😉 .Taky budete píchat,jak diví 😀 😀 .I když se přiznám,že i pro mě to čekání bylo nekonečný 😠 . Zítra ráno jdu na UZ,tak jsem zvědavá jaký padne verdikt 😒 . Dám Vám vědět.

Tak holčiny hezký zbytek večera a pa zítra 🙂 😉

marhulinka
15. kvě 2008

Ahojky holky 🙂

Karolko-držím pěsti na dnešní UTZ 😉

Přeji krásný sluníčkový den 🙂 🙂 🙂

karolka23
autor
15. kvě 2008

Ahojky 🙂

Tak mám zprávičky z UZ.Na obou mám asi 10-15 foliků o velikosti 16-18mm. V sobotu v 7.45 v Sanusu na OPU. Už aby to bylo za mnou 😉 .Jinak hodně pít!! Už teď je mi zle 😝 😉 ale snažim se 😉 .
Tak,jak manža? Užívá si to doma 😉 .Večer jěšte mrknu 😉 .Zatim pa

karolka23
autor
15. kvě 2008

Taky nikdo nebyl ☹ ☹ ☹

jannyt
15. kvě 2008

Ahojky jsem tu...jestli mohu přidám se i k vám...jsem z Opočna to je taky okolí Hk že jo? 😅

karolka23
autor
15. kvě 2008

Rádi Tě přivítáme 😉
Vím,že není snadné zapadnout do rozjeteho vlaku,ale nás tu není zas tolik 😉 .Koukala jsem na fotečky,hezký 😉 🙂

jannyt
15. kvě 2008

já si ten rozjetý vlak klidně zastavím abych se mezi vás dostala...jinak děkuju za chválu.. 🙂

karolka23
autor
15. kvě 2008

tak to je fajn.Jsme tu převážně snažilky,i když já už mám doma puberťáka 😀 a druhý si moc přejeme 😉 .A tak proto už něco děláme 😀 😀 .Není zač děkovat,děti jsou prostě děti 😉

jannyt
15. kvě 2008

tak ať se hlavně zadaří..taky jsem byla 2roky snažilka a když už jsme na to nějak zapoměli myslet a tak usilovně na tom pracovat tak jsem zjistila že sjem v 6týdnu a bylo to moc krásný překvapení!

karolka23
autor
15. kvě 2008

to Ti věřím,ale mi víme že už jinak nemůžeme,mužský má špatný SPG 😝 ,ale snad to dopadne dobře.V sobotu jdu na OPU 😉

jannyt
15. kvě 2008

tak hlavně ať to dobře dopadne!!!

karolka23
autor
15. kvě 2008

jj,nic jiného si nepřejeme.Pro dnešek se loučím,papa 😉 🙂

jannyt
15. kvě 2008

pa a dobrou noc! 🙂

lilli1
15. kvě 2008

Karolko, moc gratuluji 😉 🙂 . Hlavně opravdu pij. Vím, že je to hrůza, ale máš foliků taky hodně, tak ať Tě nepotká hss.
Janny, vítám Tě mezi námi. Máš kouzelného chlapečka 🙂

jannyt
16. kvě 2008

Ahojky moc děkuju za přivítání..jinak děkuju za chválu to víš 2roky snažení tak se musel aspoň syn vydařit 😀

marhulinka
16. kvě 2008

Karolko jsem konečně tu 🙂
Super zprávička,na zítra ti budu mocinky držet pěstičky na pěknou úrodičku a pak samozřejmě i další dny,aby se jich oplodnilo co nejvíce 😉 😉 😉

Vítám nově příchozí-ahojky Jannyt 😉 🙂

marhulinka
16. kvě 2008

A zdravím Lilli 😉 🙂

jannyt
16. kvě 2008

marhulinko děkuju moc za přivítání..snad nevadí že jsem se k Vám přidala? 😨

karolka23
autor
16. kvě 2008

Ahoj holky 😉
Tak jsem se na Vás ještě přišla podívat 🙂 .Z toho zítřka jsem pěkně nervozní ☹ . Jak to půjde,podám informace 😉 .Zatim pa a Všem hezký večer 🙂 😉

marhulinka
17. kvě 2008

Karolko na dnešek držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

Jannyt jsem ráda,že nás tu bude více 🙂 🙂 😉 😉 a bude s kým tlachat 😀 😀 😀

jannyt
17. kvě 2008

Karolko ten dnešek určitě dobře dopadne! Jinak jsem moc ráda že jste mě mezi sebe vzali, to víte ženský na mateřský mají prd co na práci když děti už večer spí..Danda usíná v 20hod a pak mám až do 7hod do rána klid..

karolka23
autor
17. kvě 2008

Tak holky mám to za sebou 😉 .Snesla jsem 19 vajíček 😀 .Jsem zvědavá jak na tom budu zítra,mám si po 10h volat do laborky. A když bude vše Oki v úterý transfer 😉 .

karolka23
autor
17. kvě 2008

Marhu - víš co mě zaráží? Že jsi psala,že jste měli v Sanusu pokaždé někoho jiného 😠 .Já mám stále Dejmka,jak si nás objedná je tam.

lilli1
17. kvě 2008

Ahojky holčiny.
Nějak teď nestíhám, ale snad zítra se sem dostanu.
Karolko, moc gratuluji k úrodičce. Paráda! Ale opravdu hodně pij, ať se vyhneš hss 😉 .
Mě taky vždycky objednávají k Šárce. Pouze ve výjímečných případech, když tam nebyla a já musela na utz. nebo IUI, tak někdo zaskočil. Ale to se mi stalo za celou dobu asi 2x.
Janny, Danda ti takhle krásně spinká celou noc? No to je krása.

jannyt
18. kvě 2008

lilli1 jj Danda takhle spinká celou noc, ale dneska jsme nějak zlobili. Včera večer měl horečku,čípek sice zabral ale jen do 3hod tojsem musela dát Dandovi další,ale ráno už byl jak rybička. Povídal si v postýlce, no povídal on u toho ječí jak kdyby jsme ho neslyšeli... 🙂

lilli1
18. kvě 2008

Ahojky holčiny.
Venku je šilené počasí, tak jsem se rozhodla uklízet. No, moc se mi ale nechce 😀
Karolko, už jsi volala do Sanusu? Dej nám brzy vědět, jsem zvědavá... a taky moc držím pěsti 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru