Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

slavuska1
24. dub 2009

JJ pochopila si to správne. Ešte mi prizvukovala že 1.DC je den co dostanu mrchu. Ale říkala že tam nic zlého nečeká, jelikož k ovulke sme se dopracovali a mrcha chodí pravidelne 29. den.
Takže tam MM pošlem a určite o zvládne. Delá to Dr. čutka a ten se mu líbil - prístupem a rečma a vedomostami...., tak snád tam pojde bez večích rečí. Spíš bude prenho blbé aby sa tam niekde delal do kelímku. Chudáčik moj malinkej 😢

krista
24. dub 2009

Slavu tak tam budeš s ním a "pomůžeš mu", ale chápu to, mě by to taky nebylo příjemný jako chlapovi, už jen ten pocit, že všichni ví co tam jdeš dělat 😅

No vidíš tak to máš cyklus fakt parádní, jsem zvědavá co ti zjistí teda a objednala jsi ten Femigard? Nevím jestil jsem ti to říkala ale nedávno jsem se dočetla, že je i na zlepšení spermatu 🙂

slavuska1
24. dub 2009

říkala, neobjednala. nestíhačka. Ale večer jdu na to a budu ho do nás lít co to pujde. 😀

Když ma tam bude chtít, tak tam s ním pujdu. Když ne tak nepujdu. Sama jsem zvedavá 🙂

Kde je zbytek holek? Si tu povídame 2. 😀

krista
24. dub 2009

Marcelka snad odpočívá a Kasy určitě lítá kolem baráčku a zahrádky jak psala 🙂 Jinak jsem tu ale třeba dlouho nezahlídla dashi jak tu taky párkrát byla, třeba už je těhulka 🙂

Já ani nevím jestli by mě MM u sebe chtěl 😅 taky nevím co všechno ta žencká jako může dělat aby mu pomohla, ale to by vám určitě řekli 😀 😉

marcelkap
autor
25. dub 2009

Ahoj holky, já jsem pořád tady 🙂
Dneska jsem byla poprvý na větší procházce. Šlijsme přes Zavadilku a kousek Máje a měla jsem toho dost. Přece jen se ještě necejtim na velkou zátěž. Ale procházka byla super, klidně bych byla venku dýl, ale prostě mi nebylo nejlíp.

krista
27. dub 2009

Marcel tak jsi na mě dneska u Dr. nepočkala jo? 😠 😀 😀 😀
Dopadla kontrola dobře? Moje dopadla dobře, zítra jdu na genetiku. Tak doufám, že už se cítíš jen líp a líp 😵

marcelkap
autor
27. dub 2009

Ahoj Terez,
promiň ☹..... 😀
Já se dneska ani nedostala k panu doktorovi do ordinace. Byla jsem jen u sestřičky a pan doktor šel zrovna někam ven, tak se u nás zastavil. Řekla jsem mu, že mě to pobolívá a trošku mi to krvácí, tak řikal, že nemá cenu, aby mě prohlížel, nechce riskovat infekci. A navíc ještě nejsou výsledky z histologie. Takže si mě zas objednal na příští pondělí. Čeká mě další tejden válení doma 🙂
Genetika - tam ti berou krev nebo jak to probíhá a co ti tam zjistěj? A kam na to jdeš? Dyštak napiš až to budeš mít za sebou. Nebo jestli víš už teď 🙂

A co tvoje kamarádky neštovice? 🙂

krista
27. dub 2009

Ježiš to ti to pořád krvácí? No to musí být hrozný, jen buď doma pěkně v klídku a nic nedělej, jen odpočívej 😵

Já už na té genetice byla kdysi s Kristý, takže to vím co mě čeká. Krev mi brali v prvním trimestru a pak na začátku druhého, takže z toho už genetický testy jsou a všechny jsou v pořádku 😵 Teď jdu na velký UTZ kde se budou kontrolovat orgány - srdíčko, žaludek, mozek, placenta, celý miminko se bude měřit, zda všechno souhlasí a v neposlední řadě nám snad řeknou pohlaví 😵 A chodí se k MUDr. Čutkovi - PK Jih 🙂

Neštovice mám pořád a to už je mám přes 14 dní 😖 dneska se osypala i Kristý a vypadá to na podobný průběh jako u mě, hodinu od hodiny je nově osypaná, chudinka moje, takže to vypadá že budeme zase nejmíň 14 dní doma a ona mi každý den ukazuje kočárek a já jí nemůžu vysvělit že buď jsem nemocná já nebo ona, takže to nejde 😔

slavuska1
27. dub 2009

Ahojky holky.

Marcelko pořádne oddychuj. Nic nedelej at to pořádne sroste. Manžílek te určite rád obslúži a prach nikam neuteče. Když tak zapřáhni manžela.....

Aaaa Terko řekneš nám co čekáte? nebo budeš fakt tajnustkář???

marcelkap
autor
27. dub 2009

Tak ať vám to všechno dobře dopadne, Terez. Určitě jo.
Ty neštovice jsou pěknej neřád. Ale tak aspoň si to odbydete obě najednou a budete mít pak už pořád pokoj 🙂 Venku teď stejně fouká, tak si hrajte doma 😉

Manžílek je úžasnej, stará se o mě moc dobře a nechce abych něco dělala.

Musim se vám "pochlubit" co se mi dneska stalo. Dala jsem se do uklízení papírů - výpisy z účtů, manželovo podnikání, různý potvrzení, hypotéka atd.-znáte to. Tak jsem si to pěkně rozložila v obýváku na stole, na gauči, na zemi. No a rozhodla jsem se, že si dám obídek, kterej mi připravil manžílek - kuřátko s bramborem. Tak jsem si ho pěkně nandala, ohřála a vyrazila si ho sníst do obýváku k telce. No jenže jsem si trubka zapomněla připravit místo na stole mezi těma papírama. Tak v jedný ruce držim ten horkej talíř a druhou si dělám místo na stole. A co se nestalo.... talíř jsem si naklonila a vylila omastek do těch papírů a do mobilu, kterej se mězi těma papírama válel.

A ještě něco - večer jsme si zapálili svíčky a náš kocourek se prošel okolo a chyt mu ocásek - podotýkám, že kocourek je perskej a ocásek má pěkně huňatej. Já zrovna ležela na gauči pod dekou, tak jsem vylítla a tu deku po něm hodila a plácala jsem s ní po něm. Kocourek přežil 🙂

Takže dneska jsem měla vzrůšo 😀

slavuska1
28. dub 2009

Ahojky.

Marcelko když se daří tak se daří 😀 😀 😀 . Papíry to zvládnu aj omastené, ale chudáček kocourek. Má to moc opálené?

Tak mi dneska jedeme k Dr. aj s Filipkem. Sme obaja nemocný, ja víc. 😢

slavuska1
28. dub 2009

Terezko jak bylo na UTZ? Vše o.k. určite. A coto pohlaví???? prezradíš????

Jsem nedočkavá. Aj na novu fotečku.

marcelkap
autor
28. dub 2009

Kocourek je v pohodě, naštěstí má těch chlupů hodně, takže to neni ani poznat. Rychle jsem naštěstí zasáhla.
Slavus, a co vás postihlo za nemoc?Snad jenom nějaká chřipka. Ne snad prasečí 😀

Terez, myslím na tebe, ať to je všechno v pořádku.

Včera nám přišla sms od známýho, že se jim narodil Jakub. Jak jsem to četla, tak jsem se hned rozbrečela. Je to hrozný, už mě to začíná někdy psychicky dostávat čim dál tim víc. Okolo samý známí maj miminka a my nic ☹ Ale ono jednou přijde, dyť já vim 😎

slavuska1
28. dub 2009

Máme nejspíš chripku, za chvíli razíme k Dr., tak uvidíme co řeknou.

V noci jsem mela takovej zachvat kašle že jsem myslela že umřu. a ve 4.00 jsem četla všechny články o prasačí chřipke, lebo mám úplne všechno. chybí mi jenom horečka 😀 tak prasátko asi nebudu. Rozhodne jsem s tím snád nemela kde príst do kontaktu..... Ale dnešni článek o prognóze 1,5 milirde nakazených a 7 mil mrtvých mi nepřidáva na nálade.

Marcelko s tima miminami to chápu a jsem na tom podobne. A to ješte nekteré kamošky se zeptají ,, vy ste taky chteli druhé, tak kde je,, závidím tím co se otrou o trenky a jsou tehu. 😲 jeden mesiac by som to chcela zažit 😀 ale nie každý 😀 Fakt su tehu všeci okolo a hlavne večina co začali daleko po nás 😅 Samoška že to každemu dopřeju ale mrzí me to že u nás to nekde vázne.

Ješte jsem nesdelila MM že tu má žádanku na ten spermiogram ☹ Myslím že bude souhlasít ale nadšenej nebude.

marcelkap
autor
28. dub 2009

Tak se hlavně brzo uzdravte. Já jsem taky četla o těch 7mil. mrtvých. Docela drsný, tak uvidíme jak se to vyvine.

Manžel se určitě zlobit nebude. Přece on chce to mimčo taky, ne? 🙂

slavuska1
28. dub 2009

Mimčo chce ale z duše nasnáši Dr. a ambulance a nemocnice. Ale zvládol odber plodovky (to jsem čekala že pred ambulancí řekne že čeká venku), zvládol porod a tedkom vlastne 2 operace nohy. Tak snád trochu zmenil postoj 😀 A dokonce chce žádanku k očnímu, prej ho nekdy pícha jako za očima a zle zaostruje když prejde z blízka do dálky.... 😒

Tak Filip má angínu a ja budem mít nejspíš zápal celého tela. Dostala jsem ATB na zánet dých. cest,kuže a tkáni, močáku a pohl. ústrojí, zánet kostí a kloubu. S tema kloubama si to myslím a kuže - ten muj exem, a to pohl. ustrojí nevím, lebo mi dr. brala ster, že se ji nezdá hlen, ale výsledky budou za 14 dní.

Takže prasačí chřipku nemáme 😀 😀 😀 Ale když si vezmu ten počet tak je to hrozné a husté. A bojím se. Ptačí chripka se tu objevil a píšou že to byl slabý odvar....

slavuska1
28. dub 2009

a kde máme tu Terezku????

krista
28. dub 2009

Ahojky,

teda že si ty epidemie všelijaký nedaji už pokoj co? 😖

Kristýnka má dneska ty neštovice příšerný, pořád se ošívá, drape se v obličeji, má to i v oku 🙄 ☹

Já jsem dopadla na UTZ super, miminko je prý naprosto zdravé, neštovice s ním nic neudělali, všechno prostě kde má být, i pohlaví je v pořádku 😀 😵

Musím letět, malá se tu ošívá. PÁÁÁ

slavuska1
28. dub 2009

Takže nám to fakt neřekneš???? nedelej drahoty. Ja dávam v sázku kluka. 😀
UTZ krásny jen ten pinda tam neni videt 😀

marcelkap
autor
28. dub 2009

Ježiš Slavuš, to je hrozný, takovejch nemocí. Tak snad ti prášky rychle a dobře zaberou ať se z toho dostaneš.

Juuu...miminko na obrázku od Terezky...a je to jasný, je to kluk 😀 Tak to přiznej 😉
Hlavně, že je v pořádku a neštovice mu neublížili.

krista
28. dub 2009

Ahojky,
tak vás nebudu napínat, nakonec jsme se dohodli že to normálně práskneme a už jsem to snad řekla všem, kteří by se mohli podívat sem a dozvědět se to "od cizích" 🙂

Čekáme krásného, zdravého a vyvinutého chlapečka 😀 😵

slavuska1
29. dub 2009

Ahojky.

Terez moooc velikánska gratilace k zdravému chlapečkovi a k párečku. To je paráda. 🙂 Se teším s tebou. 🙂

Je fajn že ste rozhodli to vykecat 😀 Jabych to vedelea tajit, takže bych to vykecala taky 😀

krista
29. dub 2009

Slavu my jsme s MM byli oba dva dost naměkko, aspoň já jsem prostě zářila, hned jak nám to řekli, tak jsem chytla MM za ruku a pořád jsem se smála (takže jsem Dr. trošku kazila práci na UTZ protože mi břicho skákalo 😅) a taky mě na UTZ pěkně kopal, že jsem si myslela že sletim z toho lehátka, takhle mě v životě nekopnul, jinak je to kliďas 🙂

Já doufám, že se brzo budu těšit tady s vámi taky 😵

slavuska1
29. dub 2009

To je super. Bola tam s vami aj Kristýnka? Jestli jo, tak co ona na to vše....

Neboj určite se nám to tady všem povede a pak budeme zásobovat pocitmi my 🙂

slavuska1
29. dub 2009

A ješte Vám napíšem našu krásnu hystorku myslím z minulého týždna.

Na tenise ma jedna paní čertve miminko - teda cca 2-3 týždne. Když jsou tam tak Filda stojí na kolečku a čumí naň ,,jééé miminko, malinké, hezké,, Nato došel jeden pán a říka mu žeči chce domu taky takové miminko. Tak že má říct maminke. Tak jsem mu řekla at si řekne tatínkovi. Tak pán říka Filipovi - řekni tátovi že to musí dát cukerničku za okno a čekat až priletí čáp a ten ti donese miminko. Filda nanho čumel jak z jara 😀 a pán mu říka at to jde tátovi říct. Filda že jo. Rozbehol se za Martinem do krámu a říka ,, táta cukr za okno, čáp miminko prinest,, Ja s tým pánem sme stáli aby nás Martin nevidel a tlemili se jak bláznivi. Martas samozrejme nechápal. Tak jsem mu to nakonec vysvetlila a Mato se ptá Fildi či chce sestričku nebo brášku a Filda chce brášku 😢 A asi tak za hodinu došel do restavrace vzal cukorničku a nesl ju tátovi. A říka ,,dám za okno, jo?,, Vyšel pred krám a postavil to na taký schudek pred oknem a oprel lokty na ten schudek a čumí ven a po chvíli z nej vypdne ,, čáp kde si? čáp neletí, kde je?,,

Tak takhle máme chápave dítko.

krista
29. dub 2009

Slavu to je moc krásný od těch dětí 😵 Kluci většinou chcou brášky, aby měli s kým kopat míčem atd., ty holčičky jsou takový fiflenky moc na ně 😀 ale uvidíš že kdyby to ta holčička bude tak Filda bude ten nejlepší brácha ochránce jakýho by si mohla přát 😵

Kristý tam s námi nebyla - s neštovicema, zařídila jsem hlídání od hodné babičky, která sama neví jestli neštovice měla nebo ne a tohle riskla, protože se jí po malý už stýskalo 🙂 Chtěla jsem ji původně vzít sebou, ale ona by nám tam brečela nebo by se sápala po věcech který nesmí a nikdo z nás by z toho nic neměl + ty neštovice, já už bych infekční být neměla, ale přesto nechci nikoho nakazit a už vůbec ne těhotnýho.

marcelkap
autor
29. dub 2009

Terezko taky moooc velká gratulace.
Normálně jak to tu čtu, tak jsem začala brečet. Ani nevim proč...nebo možná jo. Já vám normálně závidim.Ach jo. Vim, že závist je hrozná vlastnost, ale já se k tomu klidně přiznám. Prostě vám závidim ty vaše drobečky.
Ale řikám si, že k nám taky už určitě brzo přijde. Ale to čekání...to je hrozný. Asi dám cukr za okno 🙂Slavuš to bylo opravdu krásný s tim Fildou a cukrem 🙂

Dneska má přijít švagrová s malým - jsou mu 4 měsíce. Už se na něj hrozně těšim. Až ho uvidim, tak bych ho nejradši vzala do náruče a celýho zpusinkovala. Fakt se na něj hrozně těšim a pořád na něj myslim.

slavuska1
29. dub 2009

Marcelko ja to chápu a vím že to je taková dobrá závist. 😉 Ja takym zpusobem závidím všem co se jim podarili podruhe otehotnet a netrápia sa jako my.

Nevím jestli sme si to tu psali - kolik ti je let? jestli to není tajné. Ja mám letos 30.

Ja jsem taky říkala že ked nepomáha Dr. dáme ten cukr na okno. 😀 alespon by to odlehčilo situaci 😀

marcelkap
autor
29. dub 2009

JO, taky o tom cukru uvažuju 😀

Mě bude v červnu 23. A vůbec se necejtim mladá na miminko. Naopak si řikám, že rodit budu nejdřív v 24 a to už je dost - teda alespoň pro mě 🙂 Já prostě vždycky byla vychovaná tak, že na prvním místě je rodina a pak dlouho nic. I když mám gympl, tak jsem od začátku věděla, že na vysokou nechci, že chci dítě. Udělala jsem alespoň vyšší odbornou a teď už chci to mimčo 🙂 Nikdy jsem nebyla žádná kariéristka a miminko je jediný po čem jsem kdy toužila. A ono ne a ne přijít 🙂

slavuska1
29. dub 2009

Jo tak to máš ješte času 😀 😀 MYslím to z toho pohledu že když se nekto rozhodne mít díte až v 28 a pak se to nejaký rok nedarí tak po 30 je to pre tu žensku víc stresujuce, rizikové a depresívne že ji ujíždí vlak..... Samozrejme také holky nejsou všechny (aby se na mne nekto neosačil) Ale když máš 23 Tak je to porád krásnej vek. A neboj, tedkom doléčiš pooperačný stav a pak to pujde jedna radost.