Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zamilovanadonej
3. zář 2011

@lenuli2 Ty tedy půjdeš na gyndu? Nevím, jestli si mám taky zajít, aby neřekli, že je to brzo.... Clearblue? Ten jsem dnes testovala taky + dva jiné druhy. Na těch dvou čárka byla, na clearblue nic....tak sázím na tu většinu...Taky moc držím palce 😀

lenuli2
3. zář 2011

@zamilovanadonej no nikdy sem spozdeni vic jak den nemela🙂tak sem tam volala a rekl mi,urcite prijdte v pondeli na vysetreni,tak uvidim☹jestli jeto ume moc cerstvi,tak aspon krev neco zjisti...nez se trapit tou nejistotou co se to veme odehrava☹

lenuli2
3. zář 2011

@zamilovanadonej jj toje on....☹

rennik
autor
3. zář 2011

holky držím palce oběma.

@zamilovanadonej snad ty čárky nebudou slabé pořád jako předtím u mě a neztratí se. Na gyndu bych možná počkala na UZV ještě tak brzy asi nebude nic vidět, jedině z krve ale zas na druhou stranu aspoň bys měla jistotu 🙂

rennik
autor
3. zář 2011

holky ani nevíte jak už bych taky chtěla řešit jestli to vyšlo nebo ne, hrozně pomalu mi to utíká. Tento týden mi to ještě uteče protože se aspoň snažíme ale pak???????? ten další týden nevydržím a navíc jsem se zařekla že dřív jak týden po vynechání test nedělám takže se asi fakt nedočkám ☹((

lenuli2
3. zář 2011

@rennik joto cekani je neunosny☹achjo ta nejistota....ale driv nebo pozdeji nas to musi potkat vsechny🙂))

ajulinek
3. zář 2011

Ahojky, já čekám na MS po té vyvolávačce tak jsem zvědavá 🙂 Jinak na Clearblue jsem zatím neslyšela moc chvály....asi nejspolehlivější mi přijde mamatest a je tam taky vysoká citlivost 🙂

lenuli2
3. zář 2011

@ajulinek ahojky🙂bojim se,ze me ta vyvolavacka taky nemine...

rennik
autor
3. zář 2011

jj souhlasím já bych taky zůstala u mamatestu, myslím že je spolehlivý,clearblue jsem sice nezkoušela ale nevím nevím jak je spolehlivý.

lenuli2
3. zář 2011

Tak vas opoustim🙂cipisek mi jeste nespi🙂zitra si udelam jeste test,kterej mi zbyl😀 nez v pondeli pujdu ktomu doktorovi🙂))dobrou noc devcata🙂

lucikf
3. zář 2011

@poletuszka Mluvím po našemu, ale umím trochu i polsky. Skoro celá naše rodina má polskou národnost, tak se to i nabízí a taky jsem pracovala s dětmi v polské škole a školce.
@rennik Máme k sobě opravdu blízko. Teď jsem si uvědomila, že tě znám z diskuze z regionů, kde si taky píšu s holkama z Třince a ty jsi tam taky občas zašla, když jsi čekala první mimčo.

ajulinek
3. zář 2011

lenuli2 třeba zítřejší test překvapí a vyvolávačka nebude třeba 🙂

rennik
autor
3. zář 2011

@lucikf jj to máš pravdu 🙂

lenuli2
4. zář 2011

Ahoj devcata🙂tak dneska opet nic😀....takze az zitra pan doktor to jisti🙂))pekny den🙂

lenuli2
4. zář 2011

Tak a je to tady...nikam nejdu nakonec ta mrcha dorazila dneska😀...tak to budeme skouset dal...

poletuszka
4. zář 2011

ahojte.. taky mate pocit, ze ty vikendy utikaji cim dal rychleji 😀

@lenuli2 vitej lenuli.. to je mi lito, ale pristi mesic se urcite zadari 😉
@lucikf a @rennik ja po nasemu a polsky jen rozumim, mluvit bych zvladla taky, ale se stydim 😀 v rodine moji mamky se tak mluvilo, ale tatku mam zase ze slovenska, takze vyhrala cestina jako kompromis 😀

jinak s tehu testem dam pak na vas 😉 teda pokud nahodou mrcha neprijde driv nez ja do lekarny 😀

@rennik jinak s tou katkou je ji neco malo pres 20, sportovne zalozena a myslim, ze dela nebo delala neco kolem hasicu.. fotku.. jedine pres fb.. mam ji tam jako kamarada

ajulinek
4. zář 2011

@lenuli2 aspoň nemusíš na vyvolávačku, buď ráda 😉

rennik
autor
4. zář 2011

@lenuli2 to je mi líto ale hlavu vzhůru příště to určitě vyjde 😉
@poletuszka takže Kačku neznám znám jen její mamku a bráchu, byla s ním u nás v nemocnici na oddělení tak proto mi to jméno něco říkalo. 🙂 a držím moc palce na ten test. Já jdu dneska opět znásilňovat jelikož včera nebylo 🙂)) zítra chci zkusit ten ovu test jestli už něco ukáže budu 11DC 🙂

ajulinek
4. zář 2011

@rennik už jsi ovu test zkoušela? Já nejdřív měla tu čárku slabší než testovací a pak stejně silnou, tak sem si říkala že je to ovulace, teď když čekám MS tak mi jeden OVU zbyl, tak sem ho jen tak zkusila co to ukáže a ty čárky byly stejně silné tak nevím, možná sem byla moc napitá 😀 Myslím jako nealka 😀 nééé že bych přes den chlemtala.... 😀

rennik
autor
4. zář 2011

@ajulinek jj zkoušela jsem ho nakonec ještě dnes, ikdyž vím že je ještě brzy, ale ten minulý cyklus to bylo všelijaké takže jsem si chtěla ověřit jestli třeba ovu nepřijde dřív. Dnes test úplně negativní, úplně bez čárky- dle předpokladu, ale snad za 4 dny už čárku ukáže. Dneska jsme to opět zkusili, ale uvažuju co zítra jestli si zas dát jeden den pauzu nebo zkoušet. Možná zase počkám na pozítří ať je těch spermií víc. No uvidím i podle nálady nechci to řídit jako nějaký stroj 🙂)

lenuli2
5. zář 2011

ahojky🙂No podle mych poctu mam mit ovu akorat v letadle smer Recko😀...takze by se zadarilo Recky miminko🙂))?😀....krasny darek z dovolene by to byl🙂

ajulinek
5. zář 2011

@lenuli2 Jééé Řecko závidím, my už máme po dovče, ale hned bych zase někam vyrazila. Čeká nás akorát víkend v Liberci v Babylonu, a možná v lednu cesta do Anglie, ale to je ve hvězdách.

zabula
5. zář 2011

ahojky holky,všechny zdravím,doufám že ste měli pěkný víkend 🙂
@lenuli2 tak to ti taky závidím,krásný let,a uvidíš,dovolená dělá divy 😀 my máme angličánka 😀
no letos sme měli prdky dovolenou,přednost má ted bydlení,chceme to nějak dodělat a příští rok se co nejdřív stěhovat.Ted pádím na schůzku do školky,tak su zvědavá co zas budou říkat,pa pa,všem pěkný začátek týdne 🙂

rennik
autor
5. zář 2011

ahojky holky

@lenuli2 teda Řecký miminko to by bylo něco skvělého 🙂 tak snad se vám tam zadaří a přijedete 3 😉

taky bych ještě někam jela, letos jsme byli v Adršpachu a Tatrách ale ještě bychom někam chtěli zajet, taky mě to táhne k moři ale s malým si ještě netroufneme, navíc jsme mu teď teprve nechali vyrábět pas a bude až někdy koncem října takže to už pak bude všude zima.

nemo1985
5. zář 2011

Ahojky holky, chci se zeptat zda jste některá týden před ms špinili. jsem 26DC
Já špiním třetí den, jen chvilkama,nevypadá to na přicházejímí ms, uvidím a počkám zda se rozjede nebo ne a pak zkusit testík
😨

rennik
autor
5. zář 2011

@nemo1985 já špiním tak max jeden den ani ne, spíš půl dne a přijde MS. Možná je to těhotenství, já bych počkala ještě 2 dny a pak bych zkusila testík 😉

zamilovanadonej
5. zář 2011

Ahoj holky, tak včera přišlo špinění, a dnes MS 😢 Tak jsem ty druhé čárky asi jen toužebně vykoukala.... je mi z toho smutno, ale tak to zkusíme znovu....a to jsem si myslela že mám všechny možné příznaky....a zpoždění 5 dní....

rennik
autor
6. zář 2011

@zamilovanadonej ahojky to je mi moc líto ☹ vím jak se cítíš, ale čím dřív dáš hlavu vzhůru a řekneš si že to příště vyjde tak se budeš cítit líp. Já jsem z toho byla fakt špatná, snad proto že tam ty čárky byly a taky MS nepřišla a najednou zmizly a pak šly ze mě ty velké sraženiny krve. Obrečela jsem to ale pak jsem si řekla že mi to stejně nepomůže a vidíš už jsem 12DC a snažíme se a já zas pozitivně doufám že to tento měsíc vyjde 😀 MUSÍ !!!

ajulinek
6. zář 2011

Dobré ránko holky, tak mě dnes MS taky přišla, tak vyvolávačka zabrala. Tak sem zvědavá na příští měsíc. Včera sem byla poprvé na masáži a řeknu vám, užila sem si to, fakt relax, i když záda dneska trochu cítím, ale to je prej normální,měla jsem to ztuhlý od lopatek nahoru - prej stres, únava a nosení těžkých věcí 😀 No jo to je tím naším raubířem 😀

lenuli2
6. zář 2011

Ahoj holky🙂zamilovanadonej,ajulinek....tak sme natom vsechny stejne dorazily se spozdenim☹...tak se budeme snazitdal ne?:.-)dalsi mesiv drzim vsem palecky🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru