Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lucikf
10. zář 2011

@rennik Hmm, to včerejší menu vypadá moc dobře, úplně se mi zbíhají sliny. Jen mi tam nějak nepasují ten tchán a tchyně 🙂 My budeme mít 8. výročí svatby 27.9. tak musím taky popřemýšlet nad nějakým kuchtěním, protože u nás je to tak, že manžel vaří mnohem lépe než já. Je větší experimentátor a rád zkouší nové věci. No, mám co dohánět. 🙂

rennik
autor
10. zář 2011

@lucikf tak tím že jsem včera už nic moc nemohla dělat tak mi mamka přišla pomoct no a pak už zůstali na kávu a věděli že už peču tu rybu tak ze slušnosti jsme je pozvali. Ale seděli dlouho a večer jsme už byli tak unavení že nic nebylo ☹ a dnešek už je pozdě. Takže pokud se nám nepodařilo oplodnit vajíčko 7 a 8 tak teď už to nezvládnem. Ale musím myslet pozitivně takže určitě spermie letěly jako o závod a znásilnily moje vajíčko a teď si to míří se zahnízdit do bříška, to je jasná věc 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A s tím vařením - já vaření miluju, s pečením je to horší ale nevzdávám to a pořád se snažím zdokonalovat a zkouším pořád něco nového 🙂

veruvojtkova
10. zář 2011

@rennik jj, já bych z tchýně taky mohla napsat bestseller 😀 😀 téda, tak přeju brzké uzdravení, no je to naprd takhle na blbém místě, jak píše poletuszka musejí doma foukat o 106 😉 teda ty jsi šikula, jídlo zní dobře hlavně ty platýzi a muffiny, to já ráda 🙂 7krát za den?? tvůj muž musí být v sedmém nebi 😀 😀 😀 😅 😉 úplně tě chápu, já jsem taky napnutá...a budeš testovat fakt až ten týden po vynechaný MS jak jsi psala? 😅 😉
@poletuszka ty máš taky zaražený větry jo? 😀 ne, víš co, já zatim stojim nohama na zemi, zdá se mi to divný že bych měla hned napoprvé takhle všechny příznaky..bolejí tě taky záda? já jak jsem furt nafouklá tak už mě píchá i nad pupkem, doufám že brzo splasknu 😅 já počítám s tím že se nám to povede zase ten druhý třetí měsíc jako u prvního a až když teprve nebudou žádné příznaky, tak najdu 2//, klasika 😀 víkend nic moc, manžel je celou sobotu pryč, má koncert a já hlídám malýho a v neděli ho zase hlídá přítel jedou ke tchýní a já jestli bude pěkně asi pujdu s kamarádkama na koupaliště..doufám že jim ta předpověd vyjde..pěknou oslavu! vyšlo i vám i počasí🙂

veruvojtkova
10. zář 2011

jsem to napsala tak jako kdybych měla manžela i přítele zároveň 😀 😀 v neděli hlídá manžel, ták aby si někdo nemyslel 😅 🙂

rennik
autor
10. zář 2011

@veruvojtkova veru neeeeee ty jsi mě blbě pochopila ne 7x za den ale jako 7.9. a 8.9 v těch dnech byla největší pravděpodobnost a i podle ovu testu byla v té době ovulace. jenže 6 nic nebylo, 5 jo a myslím že i 4, ale včera už zas nic takže vlastně jakoby jen 4x za to plodné období víš 😀 nechtěli jsme to přehánět, jen 1x za den ať ty spermijky mají čas dozrát 😀 😀 😀 😀 ale od srdce jsem se zasmála 7xza den to by byl teda luxus 😀

rennik
autor
10. zář 2011

@rennik jo a s tím testem no nevím, 27 mám totiž jít k zubařce a pokud mi bude něco dělat tak si to vždycky nechávám umrtvit tak asi budu chtít vědět jestli vůbec můžu. Takže pokud mi to nepřijde 22 tak asi toho 27 zkusím test. A nebo taky ne a dorazí MS ☹

veruvojtkova
10. zář 2011

@rennik no to už by možná hraničilo s nymfomanií 😀 😀 😀
jinak s umrtvovací injekcí to prý vůbec nevadí, já jí dostala v těhotenství taky a doktorka říkala, že v těhotenství se provádí i laparoskopie slepáku, že miminko usne s mámou a pak se normálně probudí 🙂 a že lokální umrtvení neva..teda alespoň na malym to nezanechalo žádné následky..snad 😅

rennik
autor
10. zář 2011

@veruvojtkova tak to se miulevilo já bez injekce u zubařky nedám ani ránu!!!
😀

veruvojtkova
10. zář 2011

@rennik já mám asi blbou zubařku, nejen že u ní jsem od těhotenství snad každých 14 dní, ale odmítá mi dát injekci, musím jí vysloveně prosit a stejně je mi to na nic, prý potřebuje vědět kde mě to přesně bolí v tom zubu, takže chození k zubaři je pro mě doslova utrpení, ale vždycky jí to s tou injekcí zbaštím 😝 😅

rennik
autor
10. zář 2011

@veruvojtkova tak moje je skvělá, ona sama říká že si sama nechává píchnout injekci, že v mládí měla hrůzu ze zubaře takže ji sama nabízí a já si ji ráda zaplatím 🙂

veruvojtkova
10. zář 2011

@rennik co se ti líbí na mém fotoblogu? vždyť tam vůbec nic nemám 😀 já tam vlastně ani nemám svojí fotku..aby jste si nemysleli, že jsem imaginární..a nebo nějakej úchyl 😀 😀 budu to muset napravit 🙂 máš pěknýho Lukáška, docela podobnej taťkovi že?🙂

veruvojtkova
10. zář 2011

@rennik asi budu muset vyměnit zubaře..když já se bojim, že s těma zubama mám něco většího, nějakou paradentozu a že se mi do toho jinej schopnější lékař pustí FEST a to mě dost děsí, bolest u zubaře je brrr 😀 ale možná by¨stálo za to aby se mi na ty zuby konečně podíval nějaký odborník.. 😒

rennik
autor
10. zář 2011

@veruvojtkova no ale máš tam jednu fotečku a ta je moc pěkná 😀 jj Luki je celý taťka

veruvojtkova
10. zář 2011

@rennik no jo, když děti spí tak jsou nejhezčí a nejhodnější 😀 😀

poletuszka
11. zář 2011

@lucikf a @rennik holky tak ted jsem se posadila na zadek, kdyz mi doslo, ze ja na to nase patecni vyroci neplanuju vubec nic 😀 ani darek nemam 😀 😀 do dupy.. no darek by byl.. mimino c.2 😀 ted jeste vymyslet to menu 😀 😀 reni ja tez furt vymyslim neco noveho.. teda kdyz prijde fantazie..

@veruvojtkova se budu muset podivat jaky ten test jsem si to vlastne koupila 😀 😀 😀 mi to proste moc nedochazi, taky jsem si rikala, ze to bude urcite az na potreti nebo treba ze klidne budu jeste cekat i za pul roku, ale asi po tech dvou letech s kondomem me telo dostalo takovy sok, ze se ani tem spermiim nestihlo branit ci co 😀 dekuji oslava byla fajn, ale tim ze jsem nejaka nachlazena, tak jsme tam neprespavali a jeli vecer domu
@veruvojtkova a mas i pritele i manzela?? 😀 ted si to na sebe pekne praskla

@rennik tyjo 7x za den.. to bys pak druhy den nemohla chodit ne?! jee koukam, ze ses koukala na muj fotoblog.. dekuji.. budu se muset polepsit a taky k vam mrknout 😵

musim koncit s tim sepisovanim.. stoji mi tu krystufek a mamiiiiiiiii prosim vlak mami prosim vlak.. musim mu pustit masinku tomase.. takze hezky vecer vam preju 😀

rennik
autor
12. zář 2011

@poletuszka to máš pravdu to by už fakt byla jak nějaká nymfomanka, to fakt neeeeeeeee.

holky mě dneska nějak divně bolí břicho jako bych měla dostat MS, ráno trochu píchalo tak nevím co zas je ☹

veruvojtkova
12. zář 2011

@poletuszka tak to by moje tělo taky mohlo mít šok a nestihnout se bránit🙂 tak co, říkala jsi že budeš dnes testovat, sílí??🙂
@rennik no to já měla úplně stejně asi 14dní po MS najednou znova bolest jak kdybych to měla dostat a trvá to až doteď a mám taky píchání v břiše, nalevo, napravo, kolem pupku..a taky jsem to nikdy neměla
😒

rennik
autor
12. zář 2011

@veruvojtkova tak já jsem dnes 18DC pořád mám poct že mám dostat MS nevím co to znamená takhle brzo 😒

veruvojtkova
12. zář 2011

@rennik měla jsem to fakt úplně stejně..třeba je to na dobré cestě 😉 je třeba možné že se nějak zahnízďuje vajíčko, nebo je to díky hormonům? no já jsem dneska 29DC, ale počkám si do příští neděle..jestli to teda vydržim 😅
berete nějaké vitamíny nebo kyselinu listovou? Já jsem nikdy na ovoce a zeleninu moc nebyla, tak si to budu muset naordinovat povinně ať jím alespoň taky něco zdravého a ne jen tučné, mastné a sladké 😀 😀

rennik
autor
12. zář 2011

@veruvojtkova veru kéž by já bych to miminko tak přála, a ještě musím říct že se mi pořád točí v hlavě, jen lehce ale taková závrať. Já jím kyselinu listovou, minulem brala Calibrum, nejdřív Babyplan a pak Mami ale prý po nich to miminko moc přibírá tak teď jím hlavně tu kyselinu listovou. 🙂
jinak moc držím palce aby ti to vyšlo ale určitě jooooooooo

veruvojtkova
12. zář 2011

@rennik já mám také jen kyselinu listovou, ještě jsem při prvním těhotenství brala magnesium, tak holt začnu s tou zeleninou a ovocem🙂 tak mě se taky točila, ale já mám blbej tlak..ty máš jinak tlak ok? no občas začínám mít poslední dny pocit na zvracení a když se dlouho nenajím tak to samé, což teda já vůbec neznám a jsem nějaká přes den hotová..tak že by 🙂 no já jestli to vydržím nebo do té doby nedostanu tak budeme testovat skoro ve stejnou dobu 🙂 tobě to taky přeju, zasloužíš si to už za tu falešnou čárku na minulým testu, pěkně jako satisfakci!! 😉

rennik
autor
12. zář 2011

@veruvojtkova to by se mi teda líbilo to si piš ale kdo ví,bylo by to až moc velké štěstí.každopádně je to divné že mě to břicho tak bolí.To nemívám, jen až před očekávanou MS.tak uvidím jak se to vyvrbí. Ještě 10 dní- to je nekonečné.......

veruvojtkova
12. zář 2011

@rennik Ale nééé, to uteče..ale já se potřebuju vždycky nějak zabavit, ne teda že bych se s malým nudila 😀 ale aby na to člověk furt nemyslel, to pak utíká rychleji..já se taky na miminko těším, ale popravdě holky trošku se bojim, jestli to zvládnu s dvěma dětma, psem, domácnost..nemáte taky občas pochybnosti? já je mám hlavně teď, když malý začal víc zlobit, tak jestli to jako všichni pak přežijeme ve zdraví 😀 😅 jinak mě teda trochu bolí prsa a mám je větší, což mi ale vůbec nevadí 😀 po malým se mi o 2 čísla srazily 😝 tak třeba se moje tělo umoudřilo a dává mi je do původní podoby😅
a co jste dělali včera? bylo krásně..já byla po dlouhé době úplně sama jen s kamarádkou na koupališti, holky to bylo příjemný, jen tak se tam vyvalit a pozorovat ty mamky, jak se nezastaví a honí svoje batolata po celým koupáku 😀 😀 😉

rennik
autor
12. zář 2011

@veruvojtkova taky mám sem tam pochybnosti ale moje hlavní přání je ODSTĚHOVAT SE kamkoliv i do vesmíru a hned by bylo, tady se furt jen přizpůsobuju a už mě to nebaví.!!!! A už vidím když budou 2 ty jejich poučky zase.

veruvojtkova
12. zář 2011

@rennik a máte nějaké vyhlídky do budoucna, nebo zatím to není s přestěhováním možné? ale zase baráček má své velké výhody 😉 nebo plánujete jít znova do baráčku? to já bych šla hned, ale realita je jiná 🙂 co je dneska s poletuzskou? jsem zvědavá jestli testovala a ona nikde 😉

rennik
autor
12. zář 2011

@veruvojtkova taky jsem na ni zvědavá !!!!
zatím to v nedohlednu nevypadá že bychom se stěhovali, stavět bychom určitě chtěli ale zase mít hypotéku na 20 let je šílené. Všechno má své pro a proti ☹

veruvojtkova
13. zář 2011

@rennik no já taky, ale poletuszka nás napíná 😀
no přesně jak píšeš, vše má své pro a proti...je super mít prarodiče takhle blízko, když potřebuješ, tak pohlídají - teda nevím jak to máte vy, myslím jako všeobecně..je to lepší než je mít X km aby viděli vnouče jednou za uherský rok a hypotéka na 20let taky není úplně ideální, ale dneska se nedá nic dělat, když chtějí mladí lidé bydlet ☹a na druhou stranu kdyby cokoli, dá se to snad prodat i s tou hypotékou a peníze budete dávat hlavně do svého..no a pak aby se člověk rozhodl, když je všude pár kladů a pár záporů 😉

rennik
autor
13. zář 2011

@veruvojtkova přesně rozhodnout se to není jen tak, já se navíc rozhoduju ještě co budu dělat až mi skončí mateřská, jsem zdravotní sestra ale zpět do nemocnice nechci ani náhodou, navíc se u nás dělají jen 12tky a to si neumím představit jak bych to se dvěmi dětmi dala, ještě když manžel dělá na šichty. Tak přemýšlím co bych dělala. Napadlo mě že bych dělala na zakázku slané dorty a jiné dobroty. To mě strašně baví, mohla bych to dělat doma a přitom bych měla čas na domácnost i děti. Nepotřebuju miliony pro mě nejdůležitější rodina a nechci děti zanedbávat. Tak přemýšlím jestli jít do toho.
Jinak pořád mám pocit že dostanu MS, ráno opět slabo, jak se nenajím.

veruvojtkova
13. zář 2011

@rennik to je dobrý nápad, dělají sladké dorty a slané to tu moc není, myslím že by ses uchytila..tak můžeš to zkusit ještě když budeš na mateřské to začít trošku rozjíždět až druhé povyroste. Prostě si zkusit, jestli by to šlo nebo ne a uvidíš..hmm ale navnadila jsi mě, jdu si dát něco slaného 😀 😀 a myslíš že by ti v zaměstnání nevyšli vstříc? není na to nějaký zákon, že když má žena dítě a vrací se z mateřské tak by jí měli upravit pracovní dobu? já jen tak hádám, nic jsem o tom neslyšela, ale budu řešit to samé☹
jo to mi ani nemluv, mě už bolí to břicho tak moc že se budim i v noci..žádné křeče, prostě jen jako kdybych to měla dostat, ale nic.. a mám děsně těžký podbřišek a navíc ze mě trošku teče bílý výtok, ale malinko..no uvidíme...jako že se ti motá hlava? já měla u postele při prvním vždycky sušenky a hned po ránu jsem se futrovala 😀 😀 😀

poletuszka
13. zář 2011

ahojte holky, se mnou vcera nic nebylo.. furt nejaky to nachlazeni a navic jsem vcera litala na zachod, skoro nic jsem nejedla, bylo mi blbe a do toho jeste zavrat... bleee
ale dneska jsem testovala 😀 a tehotna carka tam byla rychleji nez ta testovaci a pekne silna 😀 tak su na to zvedava.. uz mam hned zas bricho.. chjo.. jak to mam asi tak tajit s timhle pupkem co?! 😀 😀 holky moc vam preju, aby zari byl pro vas stastny mesic, at hezky tehulkujem spolu 😉
ale co se tyce pochybnosti ty mam taky, jen ted nejak ustoupily do pozadi.. mela jsem je hlavne na zacatku roku, kdyz muz zacal s tim, ze je pomalu cas na druhe.. no ted uz s tim nic neudelam ze?! proste to nejak jit musi ne?! a kdyz ne tak si pujdem hodit zelenou maslu s ruzovyma puntikama 😀
jinak s tou praci pak.. bylo by to moc fajn, kdyby zenske s detma mohly mit kratsi pracovni dobu.. protoze prijdes domu a zacina ti dalsi sichta ze?! ale tohle by urcite neproslo, pac je spousta zenskych, ktere to jako problem nevidi.. je jim jedno, ze si k diteti poridi chuvu a byt jim uklidi uklizecka..maji na to prachy a delaji praci, ktera je naplnuje.. jenze to jsem si pak nemusela porizovat dite ze?!.. no proste se vubec netesim na to, az tohle budu resit.. navic v havu te prace moc neni, takze prichazi v uvahu ostrava, ale.. co delat v pripade, ze mi treba zavolaji, ze se diteti neco stalo a mam si ho hned vyzvednout?? atd. no proste se netesim 😀 proste budem makat az z nas budou jen kostry, ktere budou premyslet kam jim ten zivot utek a kolik veci promarnily ☹ nic zacinam nejak depkovat 🙄 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru