• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o druhé mimi od září 2011

5. prosince 2011 
autor
@pejullka tak jsem si udělala test a jsou tam // :slight_smile: ale mám strach že to není pravda že ten test třeba ukazuje falešně pozitivní výsledek takhle brzy před MS a docela silná čárka
18. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik neboj, je to tam:slight_smile: ja delala test a jedna / tak aspon nekdo, gratuluju:slight_smile:
18. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pejullka děkuju ale jak říkám ještě se vůbec neraduju, mám strach že je to falešně pozitivní. večer si ještě pojedu koupit další testy a uvidím jestli bude čárka sílit. Snažila jsem se to vyfotit ale jde to špatně vidět.
18. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik pro tvoji jistotu si ho udelej, ja kdyz cekala malou, tak jsem si udelalal jeden test, vysel a tak jsem rekla ze jsem tehotna a taky to tak bylo. Co bych dala za to, kdyby mi vysel aspon jeden...vubec nevim, co se to se mnou deje, vsechno nasvedcuje ze jsem, mam stejne priznaky jako u male a test bily...asi jsem si to snad vymyslela:(
18. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, na horach bylo uzasne, ale jaxme dojeli vecer dom, tak jsem zavrela oci a uz nesly otevrit :grinning:
@veruvojtkova no super, velikanskaaa gratulace :dizzy_face: jupii dalsi tehulka.. tyra je cast trince, vsude same kopce, krasna krajina, ale jak foukne vitr od zelezaren, tak je po cerstvem vzduchu :angry: :grinning:

@rennik nesmutni, jeste par dni a uvidis :wink: a kdyby nahodou ne, tak neni mozny, aby se to pristi mesic nepovedlo :sunglasses: hlavne se ted zamestnej necim jinym, mas zakaz pozorovani se :wink: no my jsme nechavali auto na konecne autobusu a pak jsme sli dal po asfaltce a po chvilce se odboci na lesni cestu a pak je to furt nahoru a nahoru, je to na te strane jako javorovy.. to jsem ti toho rekla co?! :grinning: :grinning:

@pejullka jaxe libilo v muzeu?

@gamzinka tak to ti neporadim, s nicim takovym jsem se jeste nesetkala :confused: vidis to, ja u prvniho taky nic nevedela, zadna ovulace, plodne dny, proste jsme sexovali kazdy den a byl z toho kluk :grinning:
18. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poletuszka bylo to super, uzili jsme si to vsichni:slight_smile: diky
18. zář 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rennik jee mi se nezobrazila jedna stranka :grinning: az ted koukam, zes nasla dve carky.. :dizzy_face: takze s gratulacemi radeji pockame do ctvrtka??
18. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace, no já jsem to ty poslední dny už tušila, ale ono vlastně bylo celou dobu- dá se říct už od početí něco jinak..je to zvláštní, nikdy bych tomu nevěřila, ale já se už týden po ukončení MS cítila jinak, jak psychicky-manžel myslel, že mě vezme paličkou po hlavě byla jsme fakt na ránu! tak i fyzicky, bolest břicha, prsou..no a koukám, že jsme se tu takhle sešli hned tři, co měli příznaky dlouho před očekávanou MS a dá se říct že se jim zadařilo hned napoprvé :slight_smile:
@gamzinka no tak my to zkoušeli přesně jak vy, žádné počítání plodných neplodných dnů a máme z toho Aleše..tak to bude asi v něčem jiném :grinning:
@poletuszka tak co, stále chuť jen na colu?:slight_smile: je dobře že jste si to užili a nepršelo vám? tady je hnusně:frowning2: jinak naše fena musí co nejdříve na kastraci, tvrdne jí mléko v žlázách a veterináři mi říkají, že by z toho mohla mít rakovinu :unamused:
@pejullka my nakonec stihli obojí i dětský den i vinobraní, teda tam bylo lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jste měli pěkný víkend? to je fajn!
@rennik gratuluji k druhé čárkce, ale zatím jen potichu potichoučku :wink: myslela jsem že budeš testovat až v týdnu nebo příští víkend? nakonec jsi to nevydržela? :wink: tak přeju ať hlavně sílí a nemizí!! :dizzy_face:
18. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruvojtkova přemluvila mě Pejullka, taky jsem si myslela že to vydržím ale nakonec jsem se nechala přemluvit a ono tohle, před chvílí jsem si udělala další dva testy, nedalo mi to už asi ze strachu a čárka tam je ale stejná, takže uvidím co zítra, pozítří..... jak říkáš jsem potichoučku ani nedutám. Jen tiše doufám a prosím.
18. zář 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova sobota byla fajn, ale nedele stala za starou belu. Mala chrapti, test byl bily, bolesti takove, ze kdybych se nepodivala dolu, mam pocit ze mam ms. Ale nic...zitra pohovor a pak budu volat k doktorce
18. zář 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik já věřím tomu že to bude dobré, to špatné sis vybrala minulý měsíc!! :wink: sice bys možná ušetřila nervíky, kdybys testla až třeba den po vynechané MS, ale chápu tě, to čekání to je děsný :wink: jak říkám, věřím že bude sílit, no však jsem taky psala že září bude šťastný měsíc!!! :slight_smile:
18. zář 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka to mě mrzí :frowning2: tak uvidíš co ti Dr řekne, myslím že to takhle měl někdo z holek o pár stránek zpět, že test bílý, zpoždění 5 dní, jinak MS pravidelná na den, bolesti břicha a nakonec to pak dostala a myslím že tam někdo byl i na vyvolávačce..no občas si s náma to tělo pěkně hraje :unamused:
18. zář 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova to mi snad ani nerikej, zvetsily se mi i prsni dvorce...porad doufam, ze to bude jen nizka hladina, ja uz mam dnes 6 den zpozdení, cipek vysoko a tvrdej
18. zář 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka tak asi bude nejlepší odběr krve, tam se to buď potvrdí nebo vyvrátí a ty budeš mít alespoň klid..takhle člověk neví ani na čem je :unamused: já vůbec netuším jak má být čípek na začátku těhotenství, teprve nedávno jsem začala studovat plodný dny:slight_smile: tvrdý čípek značí těhu?
18. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova tvrdy a vysoko polozeny co jsem vycetla, mela jsem ho niz a ted je docela vysoko..chci vzit krev a pak taky utz aby se vyloucila cysta. vezme me hneed, takze bych to mela vedet zitzra,max v utery...prave ta nejistota, ze clovek nevi co se deje, do toho me picha pravej vajecnik docela silne
18. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že některé už našli dvě II tak super, gratuluju, u nás tenhle měsíc asi nevyjde..... řekla bych že pokud byla ovulace, tak sme zrovna žádné snažení neprovozovali, to je jak naschvál :grinning: Byli sme na víkend v Liberci Babylonu a můžu jen doporučit, já tam byla jednou za svobodna a pak teď i s prckem a paráda, aqapark i lunapark super. Ale sem zničená, ještě sem byla v noci než sme jeli posedět v hospůdce, tak je to nevyspání znát.
18. zář 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruvojtkova děkuju za podporu snad bude opravdu sílit ale překvapilo mě je už teď ,, docela silná,, tak budu tiše myslet na zítra ráno
:slight_smile:
18. zář 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka budeš mít alespon jistotu, z krve se to ukáže. tak pak napiš jak jsi dopadla..pravý vaječník? ale to by se mohlo jednat i o nějaký vaz, který se v děloze natahuje..tak držím palce at se prokáže těhotenství!
@ajulinek ahoj, tak není všem dnům konec :wink: v aquaparku jsem byla taky ale to už je tak přes 10let :sweat_smile: jé, tak to si uděláme taky někdy výlet, ale musíme si koupit celodenní vstupenku, malýho z vody jen tak nedostanu :grinning:
@rennik budeš zítra testit? tak pak napiš, jak čárka sílí :wink:
18. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sme měli aqapark celodenní :slight_smile: Hlavně supr, když je ošklivo, nemusíš vytáhnout paty ven a je tam všechno. Jinak to snažení zatím nijak neřeším :slight_smile: Až se to povede, tak to bude. Byla bych hlavně ráda, kdyby se mi srovnal cyklus.
18. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pejullka taky držím palce aby to bylo těhu!!! pak nám napiš.
@veruvojtkova jj budu zkoušet a napíšu. Ale už teď se bojím co bude.
@ajulinek neboj určitě se to brzy povede a držím palce ať se cyklus srovná :slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik doufám, že se to povede, chci hlavně aby mi navázala mateřská, takže je čas :slight_smile: Malýmu budou teď v listopadu dva roky..... To těhotenství si chci ještě jednou užít :slight_smile: To první sem si fakt užila, žádné nevolnosti, žádné problémy, fakt paráda :grinning:
18. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rennik neboj, dopadne to dobre, jen hezky testuj
@veruvojtkova diky, dam vedet co se zitra dozvim:slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajulinek úplně stejně,malý má v listopadu 2 roky, chci navázat na mateřskou ale nevěděla jsem že se to hned povede a co je hlavní chci si těhu zase maximálně užít, u Lukáška jsem ani jednou nezvracela,nebylo mi nic, jen krásné pohodové těhotenství!!! Takže se úplně maximálně těším na obrovské bříško, třeba zas ty otoky na nohách,to že v noci nepůjde spát, bolestivé kopance prostě všechno. Jen aby to vyšlo a čárka nezmizla.
18. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky tak jsem si udělala další test, čárka nesílí, je stejná nebo možná dokonce trochu slabší :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak už mám strach že to dopadne zase jako minule.
19. zář 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky beru zpět když jsem nechala test zaschnout a porovnala ho s ostatními, teď jde vidět že je silnější, sice o trošku ale je.
19. zář 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik tak už nezmizí :slight_smile: moc ti to přeju
19. zář 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rennik tak vidíš, to je dobře:slight_smile: zkus ještě za dva dny. Já jsem dnes na 15 hod objednaná k dokyně
19. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ajulinek
@pejullka
Děkuju holky prosím podívejte se mi do albíčka, co na to řeknete, jestli se to nezdá jen mě že sílí.
19. zář 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik lehce, ale ono se hcg snad zvysuje kazdy druhy den, zkus to jeste zira..kazdopadne je to tam...co ja bych za to dala:slight_smile:
19. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pejullka neboj určitě tě dneska dr. potěší :wink: držím palce
19. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek