• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o druhé mimi od září 2011

5. prosince 2011 
to je zas článek na dvě stránky :grinning:
24. zář 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova s tim stanem jsem si to taky pak rikala, ze by to zaspal.. no co pouceni do priste :slight_smile: to kafe snad nevadi, hele ja taky piju tu colu a je mi jasne, ze bych to mela omezit, ale bohuzel je to jedine, co mi zabira na ty nevolnosti.. budu muset nastudovat nejake info :stuck_out_tongue_closed_eyes: tez jsem odpo spala a dobre mi bylo asi tak 5 min po probuzeni a od te doby jsem jak prastena pytlem :grinning:
no asi vam dam dneska dobrou s kobrou.. venku se uz brzo stmiva, tak asi zacnu chodit spat se slipkama, at to nejak nadezenu :grinning: .. malej se tez furt v noci budi, takze toho spanku moc neni
24. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruvojtkova s kafem si hlavu nedělej já jsem četla že se může pít i preso ale já osobně bych ho nepila, ale jednu kávu za den a třeba s mlíkem určitě není problém, sem tam si taky dám, ale většinou piju CARO :wink: a s židličkou to mám dobré aspoˇbn v tom že jde v pohodě rozebrat takže ji sundávám a malého tak vysoko nezvedám a do postýlky mu vyndávám ty šprušle.
24. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova ja pracuju na ico a mam odpracovano dost. jen delam jako manazer a ted jsem nektere lidi musela propustit kvuli jejich produkci a bohuzel nemam lidi, co by makali tak, abych mohla byt doma
24. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já u Dády pila kafe celé těhotenství, jedno až dvě denně nevadí. U té coly je to samé. Já se vůbec v ničem v těhoteství neomezovala, horší to bylo při kojení :slight_smile: To sem přešla na caro a piju ho i teď častěji než kafe :slight_smile:
25. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohu se k Vám také přidat? :slight_smile:
25. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažíme o druhé mimi od srpna letošního roku,zatim nic,sice mi ted vynechala MS,ale těhotenský test je negativní a to mam 6dní skluz,máte s tím nějaká zkušenosti?děkuji za radu!Snad to vyjde moc by jsme chtěli!
25. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami88 ahojky :slight_smile: Já osobně mám zpožděnou MS od té doby co jsem dobrala HA pořád :frowning2: Ale nic není ztracené, třeba těhu jsi.......a test to pozná déle, záleží kdy jsi měla ovluci, pokud to poznáš....
25. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kami88 ahojky přesně tak jak píše ajulinek, určitě to ještě nezvdávej :wink:
25. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děkuji moc za rady,je fajn mít si s kým o tom popovídat.Já MS mam pravidelnou až teď se spozdila,ale jen spozdila dnes večer se dostavila :frowning2: ale s mužem to nevzdáváme,moc miminko chceme.Asi možná i ten stres jak to moc člověk chce.Malej byl náhoda za,kterou jsme štastní a to druhé moc nechce tak asi bude taky lepší to nechat té náhodě :slight_smile:
25. zář 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA neberu už od nového roku nějak mi neseděla a jen první měsíc jsem to měla rozhozený a pak celkem pravidelný maximálně dva dny spoždění.Upřímně,kdy ovuluji nevim,nějak to na sobě nepoznam ani,když se nám povedl malej jsem to nevěděla asi jsem zvláštní :slight_smile: .Chci zkusit ten ovulační test,máte s tím holky zkušenost?Zda se na to dá spolehnout?
25. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami88 ahoj já měla to samé tenhle měsíc a ms došla...takže čekat a když nic, tak testovat dál
25. zář 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj máš pravdu čekat je nejlepší,ale dlouhý...mě se taky dostavila MS sice po 6ti dením skluzu!
25. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek Nejsem dostavila se MS :frowning2:
25. zář 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik NEVZDAVAM TO!!!Moc druhé mimi chceme,ale ted je v tom trochu hokej asi i ty nervy tomu trošku přispěly. :frowning2:
25. zář 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kami88 Ahojky to je mi líto ale určitě to brzy vyjde. S těmi ovulačními testy- já s nimi mám dobrou zkušenost, 2x nám mimčo vyšlo hned na poprvé ale jen o tom to určitě není. Začla jsem je dělat 10 DC a pak obden, většinou je ovulace 14 DC takže pokud máš pravidelný cyklus tak se ti čárka už třeba 11DC ukáže ale slabá- to je negativní výsledek a čím víc čárka sílí víš že bude brzy ovulace, pokud je stejně silná- ovuluješ. A vůbec nejsi divná když necítíš ovulaci, já jsem před porodem nikdy ovu necítila až po porodu mě začlo vždycky bolet břicho na jedné straně a to teda pořádně, nejdřív jsem si myslela jestli mě nechytli slepák ale když se to pořád opakovalo a vypočítala jsem si který jsem DC došlo mi že je to ovulace, ale jak říkám hodně žen ji vůbec necítí.
26. zář 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já osobně ovu nepoznám, test jsem zkoušela párkrát, ale teď sem se na to vyprdla :grinning: Až to vyjde tak to vyjde. Za chvilku jedu s malým plavat ale že by se mi chtělo to se říct nedá :confounded:
26. zář 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik Děkuji moc za radu,my to nevzdáváme,jak říkam malej byl hned a náhodně tak to nechat té náhodě!Chci zkusit ty ovulační testy,jelikož ted se mi to rozhodilo,do ted jsem to měla pravidelný,uvidíme!Já jí na sobě nepoznam :frowning2:
26. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek Tak já jsem na tom stejně svoji ovu nepoznam,zkoušíme to jak to jde :slight_smile: Zatim jsme ve snažení druhý měsíc tak to nevzdáváme,ale už tomu necháme volný průběh oni i ty nervíky jsou děsný! :frowning2:
26. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kami88 to je fakt psychika dělá svoje, ale není možné určitě to brzy vyjde :wink: držím palce
26. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik kdy sis dělala těhu test, kolik dní do MS, že už se ti ukázal duch?
26. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajulinek No původně jsem chtěla testit až někdy teď ale Pejulka mě přemluvila a zkusila jsem test už 4 dny před MS ,ale to jsem zjistila až po delší době, celou dobu jsem si myslela že jsem zkoušela 3 dny před MS, prostě jsem si spletla datum. No výsledek vidíš v albíčku, čárka tam je ale slabounká a v den MS už pořádně silná. To u Lukáška jsem zkoušela den před MS a byla taky slabá ale byla.
26. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik tak to se ti brzo objevila, no já mám termín až za týden, takže je čas, tak uvidíme.
26. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajulinek budu držet palce!!
26. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny moje:slight_smile:)))Tak sme zpet:slight_smile:))dovolena nadherna:slight_smile:)))))))))opravdu prekrasna:slight_smile:jinak poceti snad vyjde:grinning:.....pracovaly sme povine natom:grinning:....tak ted uz jen cekat:slight_smile:2.10 to mam mit:grinning:....mnoooo sem zvedava:slight_smile:))jak ste se tu meli? nake novinky?:slight_smile:))uz je nekdo tehu?:grinning:.....no sup:slight_smile:))
26. zář 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik ouuu neco mi asi uniklo:slight_smile:))uz?:grinning:
26. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova Ahujdaaa:slight_smile:))v letadle malo mista:grinning:.....
26. zář 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenuli2 leni jj už, zjistila jsem to 4 dny před MS- jsem to jaksi nevydržela :grinning: a co u tebe??? Jaká byla dovča? A snažilkování? :grinning:
26. zář 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nově příchozí :slight_smile: jinak jsem dnes byla u Dr a miminko tam je, je v děloze a i velikost odpovídá, ale jsme teprve 5tt+6 takže srdíčko ještě není, musím tam znova za týden na potvrzení, snad bude vše ok..a co vy, co nového?
@lenuli2 áá, tady se nám vrátil někdo z dovolené :grinning: my na tebe s holkama mysleli, když tu tak strašně lilo někdy před týdnem :sweat_smile: jinak super, že jste si to užili a 2.10. je coby dup! :wink:
@kami88 ahoj, já ovulaci taky nepoznám, my to prostě zkoušeli týden po MS každý den a vyšlo to, ale je fakt že jak jsem se víc pozorovala, tak jsem si všimla, že mě píchá trochu v podbříšku..tak držím palce at se brzo povede :wink:
26. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik :slight_smile: no nevidrzela sem to test sem si delala:slight_smile: dnes je tam neco malinko videt:grinning:...ale dalsi nedelam jeste pockam:slight_smile:))
26. zář 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek