Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

marteska
12. říj 2011

@veruvojtkova Ale Veru, my měli styky jen v těch dnech, kdy jsem si dělala ty negativní ovu testy. Manžel byl předtím v zahraničí a kdyby byla ovu na konci cyklu, kdy jsme měli ještě 1 styk, tak by tam nemohly být ještě //, to bylo někdy před 5 dny. Takže testy u mě fakt nefungovaly.

rennik
autor
12. říj 2011

@veruvojtkova veru no je to hrůza co jsme teď prožívali ale nějak se to zvládlo. O miminku jsme řekli, myslím teď manželově rodině, samozřejmě přišlo zklamání, nikdo se k tomu nevyjádřil, spíš se tvářili že jim to vadí, ani se nezeptali kdy to čekáme, jako by jim to vadilo že doma přibude další člověk- takže taky jsem to obrečela. ☹ No a segře jsem to řekla- k mému velkému překvapení to segra vzala úplně skvěle, strašně mi gratulovala, hned se na všechno ptala a bylo vidět že mi to přeje. Možná si poplakala sama v noci, ale na sobě nedala nic zdát a ještě si dělala srandu že jí asi budu muset půjčit manžela 😀 Jinak ostatní rodině se to neřeklo, nějak na to nepřišla řeč a ani nebyla vhodná chvíle, moje mamka to ví, i babička, a ty mi moc přály, nevím možná to řekli ostatním, protože mi teta přála zajímavým způsobem jako by to věděla 🙂 no ale to nevadí, vím že moje rodina bude ráda. Z toho co bude v budoucnu tady v domku mám fakt strach, jak říkám hlavně se bojím o miminko, jestli jsem mu tím stresem nějak neublížila. ☹ ale trochu jsi mě uklidnila takže budu věřit že je to ok. Já jdu 3.11. na kontrolu a pak mě pošle na screening, u Lukáška jsem to neměla, tak jsem na něho hleděla jak tele na nové vrata, když se mě ptal jestli tam chci jít. Sice se to platí ale pojišťovna mi to proplatí takže neváhám a jdu. No jinak zítra vstupuji do 8tt, pořád je mi zle ale jsem i přesto všechno moc šťastná že ho čekáme 😀

rennik
autor
12. říj 2011

@jihajiha děkuju, noc víš kdyby jsme bydleli i s našima tak si myslím že vždycky by se našel problém, díkybohu naši bydlí v paneláku, no ale tím že je nás tady tak hodně tak je to fakt problém a bohužel není jiná možnost. Je to marné budu muset zatnout zuby a vydržet už kvůli miminku.

jihajiha
12. říj 2011

@marteska jéé. to je super, moc gratuluji!!!!!!!! A taky trošku závidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

jihajiha
12. říj 2011

@rennik určitě to zvládneš, kvůli miminku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No od rodiny bych asi taky čekala větší nadšení, ale on to člověk asi bere jinak, některý lidi třeba svoje city neumí vyjádřit, nebo je nedávají najevo tak, jak by jsi si představovala.

Ach jo holky, já vám těhotným fakt tiše závidím. Celkem mě mrzí, že nejsem těhu a MS dorazila, teď jsem byla s MATÝSKEM v mateřském centru a když jsem viděla ty maminy s bříškama, tak jsem si zasteskla, že se to nepovedlo. No snad tento měsíc.....

marteska
12. říj 2011

@rennik Já vím jak Ti je, prožívala jsem úplně to samý v letos v lednu. Řekli jsme to manželovo rodině a místo gratulací spíš něco jako, už zase??? A blbý poznámky. Těhu nakonec nedopadlo dobře, jsem tentokrát rozhodnutá jim to neříkat, až kdyžtak dýl a už jsem na ně připravená. Ať se jim to líbí nebo ne, je to můj a manželovo život. Oni ať se starají o sebe. Nic si z toho nedělej a těš se na novýho drobečka 🙂
@jihajiha Moc děkuju, určitě to vyjde příší měsíc, budu dál moc držet palce všechny co mám. Za chviličku budeš mít taky bříšenko 🙂

rennik
autor
12. říj 2011

@marteska takže nejsem sama? lidi jsou fakt někdy hrozní ☹ ale marné, jak říkáš těším se na druhé miminko a ostatní mi můžou být ukradení.

rennik
autor
12. říj 2011

@jihajiha držím palečky aby to příští měsíc vyšlo!!!! vím jak se cítíš, než jsme měli první mimčo tak jsme to furt odkládali, nejdřív škola, bydlení a mě už se toho miminka tak chtělo ☹ všem maminkám s bříškem jsem záviděla, ale přišel ten pravý čas a dočkala jsem se.

marteska
12. říj 2011

@rennik Určitě sama nejsi, já to dodnes nepochopila. O co jim jako šlo.
Tak, budem se těšit a ostatní ať si kecaj co chtěj... 😉

veruvojtkova
12. říj 2011

@rennik no to teda..☹ neboj určitě se to nějak poddá a určitě bude mít radost i rodina manžela..tchýně to u nás sice ještě neví ale když jsme jí připravovali na to že chceme děti s menším věkovým rozdílem tak se taky tvářila kysele a rovnou mi řekla, že nás vůbec nechápe, ale přesto věřím že bude mít radost, třeba ne hned ale snad to přijde..to se fakt nestrachuj, miminku se nic nemůže stát, lidi prožívají i vypjatější situace, moje máma byla v těhu na pohřbu babičky i dědy a vše bylo ok, opravdu se nestresuj! 😉 a na tchánovce hoď bobek 🙂 nebyla jsi na screeningu? a on neni povinný? tak mě napsala žádanku úplně automaticky, teď i před dvěma lety a u nás se nic neplatí, ale asi to je všude jinak..tam se zjišťují vady a krví downuv syndrom-nebo jak se to píše...já jdu 7.listopadu a 1.listopadu na kontrolu, tak to máme kousek od sebe 🙂 a neboj časem vám určitě vyjde to samostatné bydlení a bude líp!
@jihajiha neboj, určitě se brzo povede, takže ms nakonec dorazila jo? 😝 psala jsi jen že špiníš, takže se rozběhla? tak držím pěsti do dalšího snažení 😉

rennik
autor
12. říj 2011

@veruvojtkova no u nás se to dělá ažve Frýdku- Místku, platí se za screening myslím 590 a za UZV 700, ale aspoň mi to proplatí tak to je super. Ale užteď se bojím aby bylo vše ok. 🙂

veruvojtkova
12. říj 2011

@rennik to víže bude, proč by nebylo? na to vůbec nemysli! 😉

veruvojtkova
12. říj 2011

@marteska tak že by nefungovaly ovulační testy? myslela jsem že jsou hodně spolehlivé , teda to jsem slyšela od holek, já je ještě nikdy nezkusila..ale to neva, alespoň máš pěkný překvápko 🙂

marteska
12. říj 2011

@veruvojtkova Na mě nefungovaly (po celou dobu 10 dnů jsem měla slabou čárku, při pozitivním výsledku by musela být ta testovací čárka dokonce silnější nebo stejně silná jako kontrolní - jinak je výsledek brán jako negativní. Je to i návodu, že slabá čárka nic neznamená), na mě zafungoval jenom manžel 😀
Fotky testů mám v albu, kdybys chtěla juknout

poletuszka
12. říj 2011

ahojte holky, tak mam za sebou prvni poradnu 😵 fazolka meri 2 cm a ma vsecko co ma mit 😀 termin porodu vypada na 19/5..

@veruvojtkova a @rennik dalsi poradnu a zaroven screening mam 2/11.. pred tremi lety jsem o tom vubec nevedela a dozvedela jsem se o tehle moznosti az kdyz mi dopadly blbe tripple testy.. takze jsem se rozhodla, ze urcite na to chci jit.. u nas to stoji 500.. a taky budu zjistovat, jestli mi to nahodou neproplati pojistovna..
@veruvojtkova sak ona ne jen pulka republiky je nakrivo 😀
@marteska moooooccccccccc gratuluji.. jupii dalsi tehulka 😵
@jihajiha neboj ony tady litaji same tehu bacily, ani nebudes vedet jak a budes v tom 😉 ale pro jistotu sem na chvilku pust i muze 😉
@rennik to je mi lito s tou manzelovou rodinou ☹ manzel svym rodicum oznamil v pondeli, ze bude dvojnasobny otec, tak to zapili, pogratulovali si.. a vcera tady byla tchyna a nic.. asi cekala, ze se budu chlubit sama 😕 😀

rennik
autor
12. říj 2011

@poletuszka já jsem u Hutní a ta proplácí 2000 v jednom balíčku pro těhotné. 😉 jinak gratuluji ke krásným 2cm a hlavně že je vše v pořádku 🙂 já se docela bojím, z jedné strany se těším až tu naši fazolku zase uvidím na UZV a z druhé strany se bojím aby bylo vše ok, čím jsem starší tím to nějak víc řeším, U Lukáška mě ani nenapadlo že by mělo být něco špatně. Holky taky máte furt hlad? Mě na to že je špatně, hned po skončení nevolnosti přepadne šílený hlad a pořád se cpu. ☹ ach jo budu jak koule, ale bez jídla to nejde.

modrouckeocko
12. říj 2011

všechny vás tu holky opět zdravím. tak MS nevim zda to je včera jsem to dostala ale spíš špinění a dneska ještě menší špinění :( co si myslíte je to normální?

modrouckeocko
12. říj 2011

Nejhorsi je ze me desne boli prsa :(

poletuszka
12. říj 2011

@rennik reni taky jsem to tak mela.. nejdriv mi bylo blbe, ze jsem neco snedla a hned vzapeti z sileneho hladu.. ted uz je to lepsi, ale stejne se cpu o moc vic nez pred tehu.. no nevim jestli se mi podari dodrzet tech 12 kg 😖 ja se ted tez nejak bojim.. dneska uz jsme to oficialne vyhlasili, ale nejsem z toho nijak odvarena.. nejradeji bych pockala do toho 2. listopadu po screeningu, jestli je mimi zdrave ☹ ale to uz by me asi muz zatloukl 😀 jee mame stejnou pojistovnu, tak to je bezvadne, ze to proplati 😎 .. ale i kdyby ne, tak bych na to sla.. doktorka mi rikala, ze byla o vikendu na nejake konferenci a ze se pry zacne upoustet od tripple testu a amniocentez.. ??!

@modrouckeocko tak to nevim, ale moc mi to neprijde normalni.. nemela bys pozadat o nejake kompletni vysetreni?? i kdyz jestli se ti to stalo takhle poprve, tak nad tim nejspis mavnou rukou 😖

modrouckeocko
12. říj 2011

@poletuszka Asi takle pred dvouma mesicema jsem prave taky spinila.Tak jsem sla na gyndu bral mi krev ktera vysla negativne a tu krev mi bral asi pred ctrnacti dny pak sem si tyden na to delala test a nic. V pondeli mi delal UZ taky nic a dal mi injekci na vyvolani a ja vcera zacala jen spinit a to tmave. Dneska spinim jeste min a min. Ale ty prsa boli fatk hodne. Takze v pondeli pojedu na gyndu znovu abych se ho zeptala co a jak protoze tomu nerozumim.

poletuszka
12. říj 2011

@modrouckeocko to je rozumne, urcite tam zajed.. mozna nejaky hormonalni vykyv?? 😕 chjo, ale kdybychom to meli v zivote jednoduche, tak si niceho nevazime

modrouckeocko
12. říj 2011

@poletuszka To mas pravdu. Jinak zajdu protoze se mi to nelibi. Miminko ale zatim nebude muselo by se pred nama opravdu hodne schovavat :((((

poletuszka
12. říj 2011

@modrouckeocko to mas asi pravdu ☹ tak hlavne abys byla v poradku a pak to zkouseni bude zas o neco veselejsi 😉

modrouckeocko
12. říj 2011

@poletuszka To ano a uz se tesim na zkouseni 🙂 No a uvidime co nam rekne doktor :(

veruvojtkova
13. říj 2011

@poletuszka ahoj, to je super, že je vše vpořádku, takže jsi byla včera v poradně? gratuluji že jde vše tak jak má! no a já pořád žiju v domnění, že jsou screeningy povinné- všechny 3 u každého..Dr se mnou o tom vůbec nediskutuje a rovnou vypíše žádanku..no prý mohou být tripply nespolehlivé, ale to jsem jen slyšela..koukám, že každý gynekolog má úplně jiné postupy 🙂
@rennik
@poletuszka jak ty jsi si reni spočítala termín porodu? no já jsem z toho as blázen, ale když je poletuszka v 9tt, tak bych měla být v 8tt - dnes jsem 8+2..ale to je 9tt ne? a nebo jsi teda pak ty v 7tt?? tyhle počty mě jednou dohoní 😀 😀 to je pořád něco, nejdřív počítání ovulace, neplodných dnů a teď toto 😀 😀 jinak máš dobrou pojišťovnu, mě VZP neproplatí vůbec nic 🙄
@modrouckeocko no a neměla jsi to podobně i minulý měsíc jak jsi říkala, že ti ms nepřišla jen lehké špinění? no já bych asi taky zašla za dr aby se na mě pořádně kouknul..

modrouckeocko
13. říj 2011

@veruvojtkova On se prave na me koukal.Delal mi UZ a predtim i tu krev . A ano spinim uz po druhe .

modrouckeocko
13. říj 2011

Holky tak už to nemám vůbec. V neděli si udělám test a v pondělí si sjedu na gyndu!

veruvojtkova
13. říj 2011

@modrouckeocko dobrý nápad, ještě bych mu řekla o tu krev, jestli se miminko schovává aby jste ho odhalili 😉

discreet
13. říj 2011

Ahojky, tak koukám, že další pozitivní testík 😉 Já už chci taky, ale ještě si počkáme, dostala jsem Agolutin na vyvolání MS, dr. tomu chtěla dát do konce roku, tak povídám, že ne e, že to už tu bylo...takže máme měsíc, stejně si myslím, že ovu sama nepřijde a za měsíc mám dojít s neg.testem pro clostylbegyt a s poz.testem pro potvzení těhu (čemuž dávám tak 3%) 😀 tak snad to do Vánoc stihnem 😉
Rodičák mám na 2roky, tak bychom to chtěli stihnout 😀 😀

modrouckeocko
13. říj 2011

@veruvojtkova No asi bych nevedela co rict kdyby se schovavalo 🙂 Bylo by to krasny ! Jj domluvim se s nim a vse mu reknu protoze se mi to fakt nezda 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru