Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jihajiha
24. říj 2011

@marteska já to spaní v posteli nějak neřeším, malýho jsem do postele nechtěla, přesně jak jsi psala, prostě NE, má svou postýlku, ale čas to změnil, když jsem k němu měla 20X za noc vstávat, tak jsme ho prostě vzali do postele a bylo. Vždycky se ale vrátil do své potýlky, když přešli třeba bolesti zoubků atd, ale když má nějaký zlý sny, tak prostě jde za náma. Jen mi přijde, že se 3 v jedné posteli dost rušíme, nevyspíme se ani jeden.
@poletuszka já bych se do bytu asi nevlezla, jsem zvyklá na baráček od mala, takže byt by pro měl byl prostě klec, tady můžu kamkoli cokoli dát, a pojem "nafoukni se 2+1" mě teda rozesmál!!!!!!!!!

zabula
24. říj 2011

ahojky moc vás zdravím,nějakou chvíli sem tu nebyla a už máme těhulky 🙂 @rennik @poletuszka @pejullka moc gratuluji,a mimíškovi hodně zdravíčka,ještě o někom nevím? 😀
holky prosim vás chtěla sem se vás zeptat,tento měsíc máme snažilkování, +-32cykly, 21,22byl pozitivní ovulační test,21,22,24bylo tuli tuli,a dnes hlen mazlavý,mírné pobolívání,čípek sotva nahmatám,to je tedy ono?nebo bude ještě teprv ovulka,pro jistotu bysme měli nato hupsnout ještě zítra,nebo pozítří,já to měla u předešlých dětí zase jinak,děkuju

lucikf
24. říj 2011

Ahoj holky, už jsem se konečně dostala z té mykózy. Ale my jsme to stejně s manželem nevydrželi, takže pokud v pátek nepřijde Ms, tak se možná zadařilo. Ale s testíkem počkám. Před měsícem jsem taky měla zpoždění 5 dnů a potom přišla Ms.

lenuli2
24. říj 2011

Ahoj holky vsem co se to zadarilo hodne stestiiiii🙂))dlouho sem tu nebyla☹nasemu Dominickovi trhaly pod narkozou zoubky v praze tak nebyl cas....ale porad sme se snazily😀😀😀 a holky dnes sem si skusila udelat testik a neco tam je?🙂))))co myslite? je tam?

lucikf
24. říj 2011

@lenuli2 No opravdu tam něco vidím. 🙂 A jinak Dominičkovi přeju, ať ho to co nejméně bolí.

lucikf
24. říj 2011

@modrouckeocko Taky mě to mrzí, ale aspoň už víte, že bude snažilkování. Tak jste pořád nevěděli, jestli je tam mimi nebo není. Tak přeju brzké //.

lenuli2
24. říj 2011

@lucikf dekuju🙂 Domik uz to ma zahojeny ted cekame na protezku aby sme meli misto na druhe zoubky🙂

modrouckeocko
24. říj 2011

@jihajiha Děkuji.Ano nikdo neví a příroda si to udělá podle svýho.Jenže mě ty prsa bolí fakt strašně a bůhví co se tam děje.U vojtíška jsem měla až do třetího měsíce MS.No necháme to náhodě..

modrouckeocko
24. říj 2011

@lucikf Děkuji a snad tam brzy budou dvě čárky!

jihajiha
24. říj 2011

@modrouckeocko aha, takže malej se schovával a ještě jsi měla MS, teda jo, ty ty začátky nemáš jednoduché teda. No tak naděje pořád je, snažením ničemu neublížíte 🙂 a manžel bude určitě rád!!!!! 😀 (za to snažení 😀 )

jihajiha
24. říj 2011

@lenuli2 vypadá to nadějně, slabá čárka tam je vidět, tak snad to bude OK!
@zabula rozhodně ještě tuleníčko, tím ničemu neublížíš!!!! 😀

modrouckeocko
24. říj 2011

@jihajiha Jo jo měla jsem to takové, sama sem se divila. No Vojtíšek se schovával,ani Dr to nepoznal. Šance tam j ale snažení bud určtě příjemné 😉 a přítel bude rád!

lenuli2
24. říj 2011

@modrouckeocko drzime palecky🙂))vsechny🙂

modrouckeocko
24. říj 2011

@lenuli2 Děkujeme!!!! 🙂))))

pejullka
24. říj 2011

Ahoj holky,tak jak je dneska?

modrouckeocko
24. říj 2011

@pejullka Ahojky, tak dneska to ušlo byly jsme venku celé odpoledne.Al tď večer ta únava.

pejullka
24. říj 2011

@modrouckeocko ja byla taky dneska venku,mala ve skole a od stredy maji prazdniny,tak jedeme na Moravu.Jinak je mi dobre,ani nevim,ze jsem tehu,jen na testu je uz testovaci carka silnejsi nez kontrolni.Ted uz se jen dockat uterniho utz

modrouckeocko
24. říj 2011

@pejullka My byly venku a krmily jsme dneska labutě, nemohly jsme od tamtud malého dostat. Jinak držíme palečky ať je vše na UZ v pořádku. 🙂

rennik
autor
25. říj 2011

@zabula moc děkuju zagratulaci!!! 🙂

rennik
autor
25. říj 2011

@pejullka pejull držím pěstičky na UZV, já jdu příští čtvrtek, tentokrát už k potvrzení srdíčka tak mám trochu strach aby bylo všechno jak má být ale jinak se těším jak ta naše prďolka vyrostla 😀

rennik
autor
25. říj 2011

@lenuli2 gratulace já ji tam vidím!!

lenuli2
25. říj 2011

@rennik dekujiiii🙂))snad uz nezmizi:-P....cekame na tento okamzik uz 5mesicu🙂))muz uz byl tak zoufalej,ze sel na spermiograf minuli tyden😀 a vysledku dostane 4.11 ale asi si pro ne nebude muset ani jit😀😀😀

jihajiha
25. říj 2011

@pejullka tak ať je UTZ v pořádku!
@lenuli2 je to je dobrý, spermiograf byl teda dělanej 5 minu po 12 😀
@modrouckeocko jejda labutě, to je krásný, tady teda dneska prší, byli jsme venku, ale pěkně jsme zmokli, ach jo, tohle počasí nenávidím!!!
Co děláte s dětma doma, jak je zabavíte, když je škaredě, mě nějak nic nenapadá, co vyrábět doma.

modrouckeocko
25. říj 2011

@jihajiha No my dneska odpoledne se pojedeme akorád na otočku projet. Jinak my momentálně doma s malým tvoříme řetěz z papíru a malej ho pak nosí okolo krku nebo jako hada ho tahá za sebou 😀

lenuli2
25. říj 2011

@jihajiha to ano😀...chudak😀😀😀

lenuli2
25. říj 2011

🙂

jihajiha
25. říj 2011

@lenuli2 no jo, ať si chlapy taky vyzkouší chodit po doktorech, ono je to nezabije!!!!!!!!!!! 😀 😀
@modrouckeocko je díky za nápad, to je super, to taky vyzkoušíme!!!!!!!!!!!!

lenuli2
25. říj 2011

@jihajiha jjj pravda svata😀

veruvojtkova
25. říj 2011

Ahoj holky, jak se máte? u nás dobrý, snažíme se oba, tak snad se to mezi náma urovná. jinak na miminko se manžel těší, ale domů na mě už ani tak ne - takže jsem to pochopila blbě, na obě děti se naštěstí těší, tak teď už jen abych se asi stále netvářila jak kyselý citron, zkousla věčnou samotu a dalších pár věcí a snad to nějak půjde no 😝
@lenuli2 gratuluju mooc, čárka sílí!! 😵
@rennik neboj reni, to bude ok a který den jdeš? já jdu v úterý k mudr. a zítra na krev a 7.11. na první screening, taky jsem nervozní, ale miminka budou určitě ok 😉
@modrouckeocko dobrý typ, po obědě zamířím do papírnictví 😅
@jihajiha jinak my teda každý den pořád to samé..knížky, lego, temperky, pastelky, autíčka, procházka..taky nejsem zrovna dvakrát kreativní 😝
@pejullka tak jak jsi dopadla na ultrazvuku? nebo jdeš až to příští uterý?
@zabula ahoj, ještě jááá 😀 jinak já to měla taky zvláštně..podle početí jsem měla ovulaci 9DC a až několik dní poté jsem měla hlen, který má být při ovulaci..ale určitě jak psali holky, tulením nic nezkazíš 😉
jinak se mnou spí malej taky v posteli, do jedné do rána spí u sebe a pravidelně každou noc se v tom čase vzbudí a beru si ho k sobě, to jsme si teda vypěstovali rituál 😀

pejullka
25. říj 2011

@veruvojtkova veru,az ten dalsi tyden.@rennik ty si byla na utz poprve kdy?ja doufam,ze uz uvidim srdicko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru