Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

helen_h
6. lis 2011

@lucikf, @lenuli2, @zabula - náš Tonda je pan ponocovatel, snažím se, aby usnul kol 9, ale většinou se daří až v půl 10 a výjimkou není ani 10, no, někdy pak i půl 11, ale to už je risk, že vytuhneme snad dřív než on, to je děsný. No ale zase něco za něco, páč vstává mezi 8 a půl 9, takže to dochrupneme ráno. Zatím nás žádné školky a vstávání netíží, je jasné, že až to začne, snad bude unavenější dříve. No tak tu vždycky diskuze zavírám, jsem koukala 😎

helen_h
6. lis 2011

@modrouckeocko Ahoj, tak to je pěkné, že to máš takhle na spadnutí, že se to za chvíli rozlouskne 🙂 Já si musím ještě dost počkat, teprve jsem chvilku po menses.

helen_h
6. lis 2011

@lenuli2 Obdenní snažení je nejlepší, takže ta delší procházka se psem neva, pokud nebude i dneska 😅

modrouckeocko
6. lis 2011

@helen_h No tentokrát se to nějak semlelo. Zkoušení bylo hodně tak snad to konečně klapne. Nechci se tím nervovat a nějak se na to soustředit, věřím že by se to nepovedlo.

modrouckeocko
6. lis 2011

@helen_h no tak mi usínáme mezi osmou devátou a vstáváme kolem osmé.

helen_h
6. lis 2011

@modrouckeocko Tak to je Vojtíšek ideál! Přes den ti taky asi spí, že?

helen_h
6. lis 2011

@modrouckeocko A estli se vydržíš nenervovat, tak jsi dobrá! Já si to taky říkala, ale tak 2 dny před očekávanou ms jsem stejně byla pěkně nervní a vycukaná...

modrouckeocko
6. lis 2011

@helen_h Já si myslím že to zvládnu. Do teď jsem to neřešila a milování si nádherně užila.Takže si držím palce. A uvidíme 🙂

helen_h
6. lis 2011

@modrouckeocko Správný přístup. Tak držím palce!

modrouckeocko
6. lis 2011

@helen_h Děkuji jsem na to zvědavá 🙂 . Ale jsem hlavně v klidu. !

marteska
6. lis 2011

@modrouckeocko Držím moc palce🙂

brisalek
7. lis 2011

Ahoj vsem, omlouvam se, ze vam sem lezu🙂. Jeste nejsem(mozna ani nebudu🙂) snazilka. Ale od prvniho porodu mam velke ovulacni bolesti, moje dr mi na to chce dat jen antikoncepci, kterou nechci, tak jsem si behem tech bolsti zacala delat ovu testy, abych videla jak to je. MInuly mesic jsem vubec nenasla silnejsi nez kontrolni arikala jsem si, z jsem zacala pozde. Tenhle mesic jsem mela 8a 9 den plodny hlen 10 den nic 11-12 den bolesti bricha, ale zadny hlen 13 den hlen a testy byly nejsilnejsi, ale ne silnejsi nez kontrolni ten 13 den. Myslite , ze ovu byla ?

A chci se zeptat jak merite teplotu? Uz k malym vubec nevstavate? Ja si vetsinou k dceri mezi 3-5 musim vstat, protoze se krouti a vola me . A to si myslim, ze kdyz si pak zpatky na hodinu, dve lehnu, ze uz to nema vyznam a teplota je rozhozena. Diky za nazor.

modrouckeocko
7. lis 2011

@marteska Děkuji 🙂

modrouckeocko
7. lis 2011

@helen_h Jo jo spinká mi po obědě hodinu někdy i dvě. Ale už byly dny kdy nespal vůbec a usnul v sedm večer.

lenuli2
7. lis 2011

Ahoj holky...potrebuju poradit..dnes me doktor dal vyvolavacku...poslal nas s pritelem na naky ivf cotoje?co se tam bude dit?

lenuli2
7. lis 2011

@zabula ahoj tak coooo?🙂))budes mamina?🙂)))halooooo

lenuli2
7. lis 2011

@helen_h 🙂dnes sem dostala vyvolavacku...doktor nas poslal s pritelem na ivf ale vubec nevim cotoje...☹

modrouckeocko
7. lis 2011

@lenuli2 ivf to si najdi na netu nejsem si tim jista ale mam pocit ze to je umele oplodneni.Jo je to mimotelni oplodneni. Ale staci kdyz do vyhledavace napies to ivf a ono ti to najde.Drzim palce at jste v poradku.

lenuli2
7. lis 2011

@modrouckeocko dekuju🙂ajoo no a asi stim tady nikdo skusenosti nemate ze?☹

modrouckeocko
7. lis 2011

@lenuli2 S byvalym pritelem sme na to meli jit cetla jsem o tom snad vse ale lepsi je kdyz se domluvite tam nebo se vse dovite tam nebo internetu. Nakonec sme ale ustoupili protoze si nasel jinou . No a ve me problem nebyl protoze ja tri mesice na to otehotnela .

lenuli2
7. lis 2011

@modrouckeocko pritel byl na spermiogramu taky je nad prumerne v poradku,ja podle vseho taky...jen nam to nejde☹tak nevim ani na jak dlouhou trat to je☹

zabula
7. lis 2011

@lenuli2 @rennik @pejullka člověk aby se v tom vyznal,no včera večer sem zkoušela test a nic,a ta potvora MS taky nikde 😠 no předtím u malýho mi to test ukázal někdy v 5-7týdnu když sem byla 😝 no jestli to do čtvrka nedostanu,tak už jí vyhrožuju dokr. 😀 pač tohle se mi tak snad nikdy nestalo,co se děje,a nejvíc zvláštní je že žádný příznaky k MS nemám,a když byli tak leda prtky,tak se v tom vyznej 😔
@lenuli2 a co ty,jak je to u tebe,kolikátý si už den?

zabula
7. lis 2011

@brisalek já k dětem vstávám do tetka,teplotu sem měřila párkrát,ale mám to taky jas se chce,tak v tom ti neporadím.A na ovulačních testech sem nikdy neměla tu druhou silnou,přesto byla,a hlen mám opožděně.Píšou že jak se ti objeví ty dvě čárky,tak ovu proběhle během 24-48hod.

zabula
7. lis 2011

@lenuli2 no to si děláš srandu,on už tě někam posílá?od kdy že to nebereš prášky?ani nevím taky co to je 😕 já vím že manža byl na spermio,tak 4roky zpátky a vše naprosto o.k,mě neposílali tehdy pač už sem dítě měla,a taky nechápu v čem by ted byl taky problém když už sem byla 3krát těhu,já si mylím že jak je pryč že se nemužem trefit 😒

lenuli2
7. lis 2011

@zabula no uz vim cotoje😀 jeto mimotelni oplodneni😀...dnes mi dal vyvolavaku ja uz MS cekam 9dni😀...nekde se sprajcla😀...no a takjdeme na to ivf asi mam spatny pruchod vejcovodu😀...tudiz to musi oplodnit mimo telo😀 prej....tak ted zacne boj na dlouhou trat😀

modrouckeocko
7. lis 2011

@lenuli2 Hele ja nevim jak to je tedka ale nam by to vse pres umele oplodneni trvalo asi jen tri mesice takze fakt nevim. Ale drzim palce a hlavne zadne nervovani.

lenuli2
7. lis 2011

@modrouckeocko dekuju moc:-* holky psaly ze jim to trvalo mesic se vsim🙂jen cekaly na schvaleni pojistovny tri tydny🙂

zabula
7. lis 2011

@lenuli2 tý jo to sou věci,no su zvědavá co já,já na vyvolávačce byla někdy na střední 😀 tak vy do toho tedy dete?u mě je dok.tam jen ve čtvr.tak do té doby uvidím a domluvím se.
Mě nějak píchá bud na levé straně,nebo na pravé,a po tuli mám břicho citlivý jak blázen,máš to taky tak ted,když sme na tom s MS stejně?
jinak taky držím palečky,to se určo zadaří 😉

lenuli2
7. lis 2011

@zabula nene nemam zadne pichani,mela sem to ale jen v den MS...pak uz nic...jojo deme do toho... 😉 ua to nam to stoji🙂

zabula
7. lis 2011

@lenuli2 dnes sem jela do bosk.a zničeho sem měla pěkný mdlo,že mi bylo špatně,ještě že sem seděla,pořád píchání v břichu,tak to fakt nechápu,uvidíme,ted mě štve že mě to nevyjde zas na týden ovu,kdyby mě to čekalo,tak dáš info,co vás čeká 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru