Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
8. lis 2011

@helen_h to nevim jestli jeste moje maji byla sem tam pred rokem naposledy natom...to se musim vsechno zeptat,ale prej s mrazenyma je to horsi jak s cerstvima jako mensi sance....ja se to blize dozvim az tam🙂

zabula
8. lis 2011

ahojky holky,tak sem ted odpoledne s malým valila k dokt. ☹ z ničeho nic začal brečet,že ho bolí pinda,nebo tam dole,závažnýho nic nezistila,ale projistotu má takový lehký antib.po12h.,
chudáček i z toho po cestě usnul,že ani neví že sme u nějaké mudr,byli,a několikrát se počural,to má z toho nachlazení,tak ted pořád spinká.Malá zas prdelkuje u tety,su zvědavá kdy se uráčí přijít a dělat školu 😝
holky před MS se teplota sníží nebo i zvýší,dnes od rána pořád 37,1tak su z toho matěj 😒 už bych to měla mít,dyt už zítra budu 40DC,já bych do toho taky kopla 😠

veruvojtkova
8. lis 2011

@zabula to mě mrzí, asi to má fakt od nastydnutí, ale je to sakra nepříjemný, já to měla několikrát tohle pálení 😖 tak ať se z toho brzo uzdraví! 40DC a ms nikde? a test jsi si dělala? asi už jsi o tom psala, ale já nějak nestihla všechno dočíst 😝

zabula
8. lis 2011

@veruvojtkova víš co oni ve školce třeba sedí na tom studeným pískovištu a ono se to nastřádá 😒
test sem si dála naposled v nedělu večer a nic,takhle dlouho se mi to ještě nestalo,tak nevím co si myslet,teplota najednou taky vysločila,a přidali se k ostatním záda kříže,už asi to moje tělo z toho blbne 😝 a každej den si říkám,tak už mám příznaky na stopro to zítra mám a nic 😕

veruvojtkova
8. lis 2011

@zabula ach jo, to je blbý, teď je chladno to asi nastydnou hned ty děti☹ teda co se to děje?? tady se to každýmu pozdí a testy jsou negativní... 🙄 ale zkusila bych test ještě třeba ke konci týdne, jakou jsi měla citlivost?

zabula
8. lis 2011

@veruvojtkova bylo tam 25napsaný,no u malýho sem to zjistila a byla sem min.v 5týd. 😝 uvidíme,no jestli do čtvrtka nic nebude du k dokr.,kdybych byla těhu,tak to bylo mezi okolo25.října,tak ted by to šlo na 3týden 😒

zabula
8. lis 2011

tak sme studovala ještě grafy a vím z toho taky prdky,vím že sem měla tepl.36,7-36,9pak to skočilo na 36,5,to sem myslela že to dostanu,pak zas 36,7-36,9 a ted 37,1celý den,tak co to zas je 😔

veruvojtkova
8. lis 2011

@zabula tak bych asi ještě zkusila tu citlivost 10, ta by měla být přesnější. držím palce! 😉 jinak teda já se v těch teplotách prd vyznám, takže s tím vůbec neporadím 😝

zabula
8. lis 2011

@veruvojtkova díky,no ty palce potřebuju jak sul 😉 ,ale moc tomu nevěřím,rozhodne dokt.ve čtvrtek 😔

zabula
8. lis 2011

😕 😕

marteska
8. lis 2011

Ahoj. Tak mám po prvním ultrazvuku. Mimi je menší o týden a mám málo plodovky. Ovu mohla být dýl, ale sex nebyl, takže nevím. O týden menší je dost mi přijde. Jinak ♥ bije, snad se ostatní hodnoty upraví do normálu. Kontrolu mám za týden a pošle mě na genetiku. Prý se posílá automaticky od 35 let. Mě ještě 35 není, ale měla jsem předčasnej porod a jeden potrat, takže prý z toho důvodu.

modrouckeocko
8. lis 2011

@marteska Tak držíme palečky ať jste v pořádku a ať se všechny hodnoty srovnají!!! jInak ja mela taky dva potraty ale pred porodem jen jeden a vse sem mela v poradku.

lucikf
8. lis 2011

Ahoj, dneska se cítím, jako by mě přejel parní válec. Bolí mě v krku, asi na mě něco leze. Chtěla jsem se zeptat trochu z jiného soudku. Pokud vám děti spí přes den, jak to děláte? Necháte je spát tak dlouho, jak samy chtějí? Dneska jsem Gabku vzbudila po dvou hodinách a moc se jí to nelíbilo. Ale mám pocit, že když spí dlouho, tak potom ráno včas "bantuje" jak se u nás říká. Ale když jsem ji probudila, tak byla ukňouraná a chvíli jí trvalo, než se srovnala 😝 Tak jak to máte nebo měli vy? Díky.

modrouckeocko
8. lis 2011

@lucikf Ahojky no já malého dávám spát kolem dvanácté nejpozději půl jední a spí dvě někdy i tři hodinky. Stalo se mi i že usnull i dýl ale nechávám ho spát dokova se nevzbudí sám protože je vždy protivný když ho vzbudím. Stalo se mi i několikrát že usnnul dýl. Ale ráno vstává normálně ale večer usíná o hodinu někdy dvě dýl když jde odpoledne pozdě spát.

lucikf
8. lis 2011

@modrouckeocko A co to je, že vstává ráno normálně? Když Gabka dlouho spí přes den, tak sice večer usíná kolem 8, ale ráno je vzhůru o půl 6 a potom už neusne. Dokud je v postýlce, tak je to v pohodě, tam odtud neuteče, ale až jednou bude mít svou postel, tak to už si půjde, kam bude chtít. 😠

modrouckeocko
8. lis 2011

@lucikf No malej třeba usne v půl jedný spí do tří, pak usne v devět a ráno mám budíček v půl osmý v osm akorád že mi už spinkáme v posteli. 🙂

lucikf
8. lis 2011

@modrouckeocko Hm, tak to je super. Taky bych brala, kdyby spala trochu déle, ale holt ji nedonutím, aby vstávala podle mých představ, že? Velkou postel plánujeme kolem 2 let.

modrouckeocko
8. lis 2011

@lucikf No já to měla tak že malej nechtěl spát v postýlce tak už čtyry měsíce spí sám a v prosinci nám budou dva roky. Chodí do ní sám když je unavený a sám z ní vylejzaj když chce. Je hodnej. Ale s tím spaním problímy nemáme. Jinak jako miminko do jeho čtyř měsíců než ho začalo pořádně zajímat okolá jen spinkal papal a kakal :D

poletuszka
9. lis 2011

ahojte, my stale bojujem s bacilama.. jsem sla vcera s malym k doktorce, tak na atb. to nastesti neni, ale ma klidovy rezim (jak mam tomu nasemu divochovi vysvetlit, aby nelital??) a do patku nesmime ven.. ale kasel a rymu ma teda strasnou ☹ no u me taky zadna slava, ale funguju.. spis to ted vypada, ze prijdu o hlas a to uz se s tim malym chlapem nedomluvim vubec 😀 tak se omlouvam, ale nezvladam docist, co jsem tu nebyla.. ale jak se vam dari??
@marteska neboj on to prcek dozene.. drzim palecky.. hlavne, ze srdicko bije
@rennik a co ty - jak ve f-m?? oni ti teda zatim brali jen krev?? to je hloupe, jezdit tam 2x..

rennik
autor
9. lis 2011

@poletuszka ahojky jj vzali mi jen krev a 22.11. jdeme na ultrazvuk, už jsem z toho nervózní ale snad to bude dobré. Je to fakt blbě vymyšlené že se tam musí 2X, přitom výsledky krve jsou už ten den, a druhý den se posílají k tomu dr. Jako by ti nemohli vzít krev, ty by sis počkala na výsledky a s něma bys šla na UZV, ale je to dané těma týdnama těhu. No uvidíme snad to bude v pohodě. Panečku ty už jsi 14tt to letí panečku.

poletuszka
9. lis 2011

@rennik no a dozvis se aspon vysledky te krve hned?? nebo az pak toho 22.? no je hloupe, ze kvuli tomu musis az do f-m a v trinci v nemocnici se nic takoveho nedela?? ja myslela, ze je tam vyhlasena nemocnice i porodnice?? neboj to uz bude brzo..ten cas hrozne leti.. mi nekdy vubec nedochazi, ze uz je listopad.. natoz abych zacala premyslet nad darkama 😀 renni chci se te zeptat, kdyz mame stejnou pojistovnu.. budes si veci, ktere se daji proplatit, porizovat jeste letos nebo pockas az po novem roce??

poletuszka
9. lis 2011

@rennik taky tomu 14.tt nejak nemuzu uverit, ale vcera mi muz sel do lekarny pro nejake pastilky a horlive lekarnici tvrdil, ze jsem 22.tt 😀 😀 😀

rennik
autor
9. lis 2011

@poletuszka nn v Třinci se to nedělá, a ty výsledky budu vědět až úplně po celém vyšetření, oni mi udělají ten UZV a pak mi teprve řeknou výsledek 😒 je to na prd.
Jinak já si nechávám proplatit to vyšetření a na zbytek se přiznám jsem se ještě nekoukala, pokud jde něco koupit z lékarny co by propláceli tak řeknu švagrové ať mi to donese, dělá v lékárně, ještě letos, kdo ví co bude od nového roku.

poletuszka
9. lis 2011

@rennik taky me to napadlo.. ze kdovi co udelaji po novem roce 😒 hlavne jak je ted porad ve zpravach, ze se zas ti doktori zacinaji bourit, tak nevim, asi zacnu hledat porodni babu, co umi i cisare 😕 😀

rennik
autor
9. lis 2011

@poletuszka tak já budu rodit zase v Třinci, sice některé ty doktory fakt nemusím, třeba primář když jsem tam kdysi byla na praxi mi sežral- promiň že tam mluvím- svačinu. Blbec jeden. Prachů jak želez a studentkám krade svačiny. No doktorka ta zas má slovník dlaždiče- sice ne před pacientkami ale v zákulisí a to vypadá jak anděl- paráda pak mě rodila, kdo víc co říkala o mě, ale to je jedno. Všude je asi něco.

poletuszka
9. lis 2011

@rennik achjo..jsem jedno leto delala brigadu - uklizecku ve spitale a musim ti rict fakt hnus.. takovej bordel na tech inspecakach.. blee.. to uz pak bylo jednodussi uklizet cele oddeleni nez tech par pokoju.. no ja urcite budu taky zase rodit v havirove.. jen si z toho proste delam srandu a radeji se uz ani nedivam na zpravy 😀 .. nic jdu budit toho sveho chlapaka.. jsem na nej hukla, ze mi v 6 hodin nebude litat po byte a poustet televizi, tak mi na truc usnul 😀

rennik
autor
9. lis 2011

@poletuszka jasně utíkej, já zas pro změnu žehlím plný koš prádla 🙂

poletuszka
9. lis 2011

@rennik peknou zabavu.. to jsem delala vcera 😀
hezky den vsem

zabula
9. lis 2011

@poletuszka @rennik ahojky holky,vidím že se vám daří dobře a vše je o.k. 🙂
@poletuszka at je malej brzo fit,říkají že ted pořád něco řádí,malej je zas taky doma,pro jistotu má lehký antib.na zánět moč. cest.a klidový režim mu nevysvětlíš 😀 to je jak kdybys řekla lítej 😀 vidím to u nás

lenuli2
9. lis 2011

@zabula Ahojda:-*...tak jaka?me po vyvolavacce porad nic...ale skusila sem se vecer nalozit do horke vany,ze byseto spustilo...no a v noci v 1 rano sem mela bolesti bricha,jako kdyby konecne uz,uplne stejny pocit jako kdyz to mam...a ono nic....takze tomu davam jeste dneska myslim,ze uz je na ceste..bude tu coby dub snad.... 😠 ...jinak teploty sem prestala nak resit porad mam 37.0,muj doktor mi rekl ze na teploty se spolihat nemam 😒 ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru