• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o druhé mimi od září 2011

5. prosince 2011 
@deeky23 Týden zpoždění je už dost, ne?? Fakt chceš vydržet měsíc? Není to trošku psycho?? To bych asi nevydržela.. A normálně míváš také občas zpoždění, něbo ti to chodí pravidelně?
22. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha to víš že je tady někdo netěhotný :sunglasses:

tak snad to konečně žítra dostanu,pořád mě bolí hlava,cítím i podbříšek,zvlášt ted po horké sprše :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lehce už náznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hurá
22. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Ahoj, dneska jsem na tebe myslela, že už ses dlouho neukázala. Budu moc držet palce! I když ještě si chvíli počkáš... Já bych to (ne)měla dostat po víkendu a taky se mi to zdá nekonečný...
22. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Ale je, já jsem 26. DC, tak uvidíme pozítří. :slight_smile:
22. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Teda to je masakr... pořád ještě u tebe nic a už jsi mohla být s manžou na služebce, což.... No, tak hlavně aby se ta cysta úplně vstřebala a doraila ms a cyklus začal zase hezky šlapat! Jak se to tak stane, že se takhle na dlouho někde zatoulá... :angry:
22. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf A když ve čtvrtek nic, tak testneš? Máš nějaké plány?
22. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen_h no dnes sem 53DC masakr a listopad v čudu se snažením :angry: :angry: :angry: no ještě tak uplně nedorazila,ale okolo čípku už špiním,doufám že si to na té cestě nerozmyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ji nedaruju a po prosinci si ani neškrkne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik To s tím steskem je úplně normální. Já byla u prvního tak nějak vnitřně přesvědčená, že to je holka - a ejhle, dr. řekl, že asi kluk - dost mě to zaskočilo a taky chvíli trvalo, než jsem si "zvykla"... No a kámoška měla ještě silnější reakci, když jí řekli, že to bude kluk, prý i slza ukápla, jak chtěla holčičku. A to bylo u prvního mimi! U druhého je pak pochopitelné, že když je kluk, tak by se hodila holčička a naopak.. tam si myslím, že ty reakce můžou být ještě emotivnější.
22. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 kdepak si se mi zatoulala :grinning: :grinning: jak válčíš :confused:
22. lis 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tady budou už samý těhule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,mě u malé něco vnitřně říkalo,že to bude holka,a taky že jo,a pak zas,že to bude kluk,a taky že jo,no ještě nejsu těhu a už tuším že to bude zase kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hlavně at je zdravé a vše je v pořádku,to je nejdůležitější at je to,co je to :wink:
22. lis 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Tak to je hezke. :slight_smile:
22. lis 2011 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Děkuji též sem ráda že se zadařilo!!!!
22. lis 2011 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula ahujdaaaaaa:slight_smile:))))) :astonished: :astonished: ,tak sem byla na ultrazvuku,krvi,i pritel…dneska sme az podepisovaly cenik a dostaly sme nake papiry na vyplneni a podepsani…podle ultrazvuku jich tech vajicek prej bude hodne:grinning:…a kdyz jim daruju zbytek tak se trosku vykompenzuje cena…jinak v patek jdu zase na ultrazvuk…a sobota bo pondeli jdu na punkci…a transfer bude za pet dni po punkci…dneska me braly 6lahvicek krve…
23. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Vás tu zdravím, Tak výsledky krve budeme mít asi až odpoledne.BUdeme si tam volat. Jak pak ste na tom vy a jak se máte maminky, těhulky, a čekatelky. ?
23. lis 2011 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak konečně může začít snaženíčko,MS se dnes uráčila přikráčet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ovu mi krásně vychází do jednoho týdne 12.-16.12 a kdyby náhodou se to posunulo tak mám před tím, i za tím dva dny o víkendech v rezervě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: su štastná jak blecha,zítra jak su objednaná na kontrolu tak nepudu,ale domluvím se na ultraz.kdy tam bude vajíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hurá 1DC a začíná konečně snažilkování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabula Tak drzim palecky a preji hezke snazilkovani :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula jejda, konečně, to moc gratuluju, hlavně ať se teď hned zadaří!!!!!!!!! ty to, to bylo nekonečný čekání, co? Je to síla, ale už jsi o krok blíž!!!!!!!!!! :slight_smile:
@modrouckeocko tak ˇat výsledky dopadnou dobře!!!!!!!!!!!
@zabula já byla v těhu přesvědčená, že to bude kluk. Na první UTZ mi řekli, že to je na 95% holka, tak jsem byla zklamaná, další UTZ ukázal pindíka, tak jsem jásala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No a teď bych chtěla do párečku holčičku, kdyby to člověk mohl ovlivnit :confounded: Hlavně aby bylo vůbec něco!
@lenuli2 takže IVF (nebo jak se to píše), ty jo, aby nakonec nebyli trojčata!!!!!!! :grinning: :grinning:
@lucikf držím pěsti, ať se MS nedočkáš!!!!!!!
@helen_h taky držím pěstičky!!! Já sem moc nechodím, protože jak jsem to tu všechno četla, tak mě mrzelo, že já furt nic a akorát mě to deptalo, takže jsem si od "koníka" dala pauzu. stejně mě to nedá a občas sem zajdu :zipper_mouth:
23. lis 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen_h Nemám testy :slight_smile: a je to tak dobře, protože už v září jsem měla zpoždění asi 5 nebo 6 dnů a potom mrška dorazila, takže pokud zítra nic, tak rozhodně s nějakým testováním počkám.
23. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Děkuju, jsem v napětí :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha to jo,o krok blíž a konečně se můžem snažit,snad to tento měsíc vyjde :slight_smile:
no aji chápu,jak moc chcete holčičku,já když měla malou tak sem zas moc chtěla kluka :grinning: a ted je mi to i fuk :grinning:
třeba se zadaří a budou tu samý holčičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@modrouckeocko a ty si už testovala,nebo ne,nějak mi to ušlo :confused: :slight_smile:
@lenuli2 no to je tedy nějaká rychlovka,to se určitě podaří :grinning: :grinning: a jak je to s placením,já myslela že to proplácí pojistovna,nebo kolik se za to platí? :confused:
23. lis 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Já sem testovala už v pátek, slabá čárka a v neděli už byla silnější. V pondělí sem byla na gyndě a doktor mi řekl že na UZ je vidět zatím silná citlivá sliznice. Bral mi krev tak dneska si mám zavolat na výsledky . Na testech těhotná jsem tak uvidíme co dál. MS jsem pořád nedostala tak doufám že to tak je :slight_smile:))
23. lis 2011 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrouckeocko no vidíš to,tak je to jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Taky si myslím, že je to jasný. Přítel má radost a už mi plánuje jídelníček atd. Je to jeho první miminko. Moje je to druhé ale bohužel nám to s bývalým nějak nevyšlo. A teď sem šťastná.
23. lis 2011 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrouckeocko taky sem to tak měla :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula byvaly na me kaslal a na maleho taky. Tak mel smulu.Ted sem spokojena. Ted se budeme stehovat do vetsiho bytu a budeme delat i upravy bytu a bude to super. Tesim se! A jsi tedka spokojena?
23. lis 2011 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrouckeocko to ti přeju :wink: někteří sou debili,mě napadal bývalej po fyzické i psychyc.stránce.Ted sme s manželem 6let spolu,taky štastní.Bydleníčko schvaluju :grinning:
já se taky moc těším,tohle bude naše bydleníčko,příští rok se stěhujem,a strašně se třepu na zimní zahradu,co bude zezadu,jak ju zarovnám kvítkama,na ty su uchylná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucikf já sem říkala že testovat taky už nebudu,ale jak se znám já to zas nevydržím :grinning: :grinning: :grinning: už ted sem si objednala testy :grinning: :grinning: :grinning: tak at to vyjde !
23. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A´ dneska samé dobré zprávy :grinning: :grinning: ,v pond.máme schuzku na krb,který si vybereme,a došla na prodejnu nádherná dlažba do koupelen,kterou sem chtěla :grinning: :grinning: dole bude zeleno bílá,a nahoře oranžovo bílá,(o tom ještě manža neví) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty barvy sou sytý ja blázen :grinning: aspon mě to v koupelně probere,když budu ještě ve stoje chrápat :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek