Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
27. lis 2011

ahojte holky, jen nakouknu a pozdravim.. mame za sebou narocny vikend a jeste asi narocny bude dal.. pred par hodinama manzel odvezl tchana do spitalu, zatim nic nevime.. je po plicni embolii a ted se mu z niceho nic zase pritizilo ☹

lucikf
27. lis 2011

@helen_h Já nevím, kdy mám ovulaci. Trochu tuším, že je to v první polovině cyklu, ale nevím to jistě. Jinak MS pořád nic, ale břicho občas pobolívá. Pokud nedorazí, tak asi ve čtvrtek testnu, protože to bude už týden od nedoražení. No, to je vlastně 1.12., to ty chceš taky testovat, že?

lucikf
27. lis 2011

@poletuszka To je mi líto ☹ , přeju, ať to dobře dopadne.

helen_h
27. lis 2011

@lucikf Jojo, vidíš, to chci zkusit testovat taky 🙂 Týden po nedostání ms je myslím ideální, to je už akurátní doba, aby se něco ukázalo, já bych to měla dostat zítra, takže přece jen ještě tak daleko jako ty nebudu. Včera jsem zkusmo dohledala dřívější ms kalendáře a zjistila, že při min. těhotenství jsem testovala až 36 DC, právě tak týden po nedoražení, to jsem ale měla trpělivost! 😀 Však jsme tomu nechávali volný průběh, neřešili to, bylo to chvíli po svatbě a takhle se pěkně hnedka povedlo... 😉 No, tak uvidíme ve čtvrtek, snad to bude po všech stránkách "plodný" den! 😎
Testovat by 1.12. ještě chtěla taky ta druhá nová Lucka (viz včera), to se to sešlo...

Jo a ještě dotaz - jak tě pobolívá břicho? Tak nějak celý podbřišek či nějaké bolesti v určité části?? Mně taky už skoro týden pobolívá břicho, s přestávkami tak nějak skoro pořád...

helen_h
27. lis 2011

@poletuszka No to je síla, vy si fakt nevydechnete, minulý víkend to malování a teď nervy o tchána... To je síla 😖 Snad to bude dobré! Hlavně, že už je v nemocnici!!!

lucikf
27. lis 2011

@helen_h No spíš celý podbřišek, ale podobné jsem to měla i v září a po 6 dnech přišla MS. Ale to jsem měla i negativní test. Tak fakt nevím, co bude. Však uvidíme. Normálně takové zpoždění nemívám. Vždycky jsem to měla pravidelně.

helen_h
27. lis 2011

@lucajdak Díky, ještě se nám líbí Vítek, ale celkově mám pocit, že je hodně pěkných klučičích jmen. Za to holčičí nějak pořád nemůžeme vybrat, Tonda mohl být případně Eliškou, ale je jich posl. dobou hodně a taky se nám to už zas tak stopro nelíbí... Tak nevím, co si připravíme 😀

@poletuszka Je to zajímavé, viz výše, že ty zase máš připravených spoustu holčičích jmen a ne a ne vybrat klučíčí 😀

helen_h
27. lis 2011

@lucikf Mám pocit, že ta zpoždění normálně dělá psychika, že si člověk prostě přeje, aby to nedostal... Já naštěstí zatím zpoždění nemívala, naopak se mi teď v září a říjnu ms objevila třeba o den dřív, nazývala jsem to "milosrdnou menzes" 😀 - že mě jako netrápila a neudržovala v naději, když nebylo proč. Tak doufám, že si se mnou tělo nepohraje, nechci zpoždění a nic pak z toho, to to radši šupky dostat a zase moc začít znovu...

helen_h
27. lis 2011

@lucikf Jo a zvlášť jestli míváš ovu do půlky cyklu, tak už by určitě mělo být něco vidět! Týden po zpoždění jistě ano!!! Jééé, budu držet palce. Asi kdyžtak testnu z ranní, aby to bylo jasné... ANo, uvidíme, jestli bude proč testovat.

poletuszka
27. lis 2011

@lucikf a @helen_h holky dekuji.. doufam, ze to bude dobry.. ted pro nej jel.. ze pry si ho nakonec v nemocnici nenechaji 😕 😕 ale ze vic mi rekne az pak

@helen_h tak to je asi jasny znameni, ze cekame dalsiho chlapecka 😀 no me napadl mikulas, patrik.. ale setkalo se to s velkym neuspechem u muze.. nechapu proc?! 😨 😀

@lucikf a @helen_h takze cekate s testovanim do 1/12?? drzim palecky, at je tam uz konecne dalnice 😵

lucajdak
27. lis 2011

@poletuszka taky budu ten den testovat, uz se nemuzu dockat🙂

modrouckeocko
27. lis 2011

@veruvojtkova Jj jsem ale já byla u dr a bral mi krev. Pro výsledky si jdu zítra jelikož čtvrtek a pátek tam teď dokrot nebyl. Ale sama si jsem jistá 🙂

modrouckeocko
27. lis 2011

Tak Vás tu holky po třech dnech zdravím. Holky ten doktor tam nebyl ani ve čtvrtek ani v pátek , dělají tam rekonstrukci takže se pro výsledky krve zastavuji zítra. A co vy?

veruvojtkova
27. lis 2011

@lucajdak ahoj, vítej 😉
@helen_h takže testuješ prvního? to je za chvíli, držím palce🙂 jj, toník je pěkné, jmenuje se tak můj taťka i bráška 🙂 přijde mi že se teď hodně to jméno jakoby vrací do kurzu, dost maminek i tu na MK má Toníčka🙂

@poletuszka to je mi moc líto☹ tak se držte doma a bude to určitě dobré! tchána určitě brzo ze špitálu pustí, na svátky se bude pěkěn šetřit a bude mu dobře, uvidíš 😔 á, teď čtu, že jede už domu, tak ať odpočívá pěkně nohy nahoře 😉 a co mu bylo, jen nějaká slabost?
@lucikf teda další kdo bude testit 1.12. to je pěkné datum, držím palce🙂
@poletuszka myslíš že to bude znova kluk? 😀 já jsem si u sebe na 90% jistá, mám zase břicho do špičky 😅 😀 patrik je pěkný, proč se neujal? 🙂
@modrouckeocko jakto že si nejsi jistá? 😕 nedostala jsi to a test byl pozitivní? a ultrazvuk ti nedělal? určitě to dobře dopadne tak zítra dej vědět, držím palce!

modrouckeocko
27. lis 2011

@veruvojtkova Já sem psala že si sem jistá!!! Jinak před týdnem UZ dělal ale nic tam vidět ještě nebylo jen velká citlivá sliznice. Bral mi krev a na výsledky jedu až zítra. Ale já to na sobě cítím. MS žádná, test pozitivní a ne jeden. Prsa boli, zacala jsem vic jist, pali me zaha, chodim porad curat, jsem unavena. Takze si myslim ze tam bude nase mala lentilka 🙂

veruvojtkova
27. lis 2011

@modrouckeocko jé, já jak jsem unavená tak se mi slévají písmena na monitoru a už ani neumím číst 😀 tak to je jasné že jsi těhotná, když je test pozitivní, ms nikde a navíc máš příznaky, tak na dalším utz už bude i miminko, tedy lentilka 🙂

modrouckeocko
27. lis 2011

@veruvojtkova ¨No to doufám.Měla sem tam jít až Pátého, ale já to nemůžu vydržet a chci výsledky vědět a je mi jedno zda mě bude chtít doktor vidět teď nebo až za týden. JInak v pohodě, taky občas utíkají písmenka 😀 😀
A jak si na tom ty?Těhulka nebo netěhulka ? nemám též přehled. 🙂

veruvojtkova
27. lis 2011

@modrouckeocko tak koukni ke mě do pasu, jsem 15 tt, takže těhule jak hrom 😅 nevolnosti přešly, únava skoro taky, ale mám hrozně velké břicho, takové jsem měla s v prvním těhotenství až tak v šestém měsíci...budu almara na pochodu 😀

modrouckeocko
27. lis 2011

@veruvojtkova Tak to gratuluji. No já ještě břicho naštěstí nemám 😀 . A co si přeješ? Já holčičku 🙂

veruvojtkova
27. lis 2011

@modrouckeocko počkej to brzo přijde 😀 u druhého je prý to břicho vžydcky větší..pokud jsi teda necvičila a nezpevňovala svaly, to já fakt nedělala měla jsem to po prvním dost povolený, tak to jde samo 😝 no já asi víc kluka a manžel zase holku, právě přemýšlím nad tím jestli si to nechat říct nebo je lepší to vědět z tý praktický stránky, že nemám doma vůbec nic pro holku, vše je po malým na kluka, ale chtěla bych zažít to překvápko na sále🙂 necháš si říct pohlaví? a už máte vymyšlená ta jména? my furt nic 😝

modrouckeocko
27. lis 2011

@veruvojtkova Tak to já nic nespevňovala a necvičila, občas sem si vlezla na míč ale to bylo málo. Já to po prvním měla taky dost povolený. No přítel si to říct nechtěl. Ale já jo proto jsem ten typ člověka co je nedočkavý 😀 , Ale zase na druhou stránku já mám doma vše po malém ale i na holčičku mám vše. Jen ten kočárk by se pořídil neutrál. Takže uvidíme 😀 Jména, no já chtěla aby se jmenovala po mě Kačenka a taťulda zase po něm čili Lukášek. Ale jinak se nám ještě líbí mě Adámek a taťuldovi Natálka. 🙂 🙂

veruvojtkova
27. lis 2011

@modrouckeocko jakto, že máš vše i pro holčičku? to jsi podědila, nebo jsi nakupovala při prvním ve dvou barvách? 😉 já mám právě vše pro kluka, sice nějaké neutrální barvy se najdou, ale nic moc..ale tak to se pak dá vše dokoupit. taky jsem nedočkavec, je mi jasný že jestli si to nenechám říct, stejně budu pozorovat každý snímek z ultrazvuku a hledat na něm pohlaví 😀

modrouckeocko
27. lis 2011

@veruvojtkova Tak něco sem podědila a něco i nakoupila , ono když je to v akci tak nekupto 🙂 Já mám i dost neutrálních barev. Sice skoro všechny kamarádky mají chlapečky ale jsou i vyjímky kd eje holčička 🙂 🙂 Tak to jsme na tom stejně, taky ty UZ pořád zkoumám , já do dneška koukám na UZ malého 🙂

helen_h
27. lis 2011

@modrouckeocko Čau, tak se vysvětlila ta telefonická nedostupnost ordinace, když rekonstruují. Držím palce na zítřek, ale jestli seš si jistá, bude to jasné. A chceš eda rovnou skočit na prohlídku a udělat uzv? Nebo na to půjdeš až za týden??

helen_h
27. lis 2011

@veruvojtkova JJ, plány jsou testovat prvního, ale mně se to zdá ještě jako děsně dlouhá doba! 😀 Aspoň už je to pod týden! Z hlavy to prostě vyhnat nejde, tak se ovládat opravdu neumím... A testuje nás více, zatím to vypadá na tři čekatelky 🙂

helen_h
27. lis 2011

@poletuszka Patrik se mi taky líbí, myslím, že je i v nejužším výběru u ségry. Kámošce se taky moc líbil, ale její manžel je spíš na tradičnější jména, nakone volí mezi Lukášem a Tomášem, pokud to bude kluk.
A holka tedy Markétka? To je tvůj tip??

modrouckeocko
28. lis 2011

@helen_h Ahoj, no když tam nebude mít lidi tak klidně teďka hnedka dneska. Když tam bude mít lidi automaticky až příští týden! 🙂

rennik
autor
28. lis 2011

Ahoj holky přeju krásný den 🙂
@poletuszka bobku drž se snad to bude v pořádku, ale vůbec nechápu jak ho mohli pustit domů, pokud měl plicní embolii, nebo i podezření na ní. 😨 Jinak Patrik je moc krásné jméno taky mě napadlo když jsem ho vybírala 🙂 a ty už víš že to bude chlapeček??? 🙂
@helen_h moc držím palce aby to vyšlo, do prvního už to není tak daleko, ale věřím ti, to čekání je hrozné, člověk na to nechce myslet a stejně mu to nedá a pořád přemýšlí 🙂
@veruvojtkova veru a kdy se to dovíš co to bude? Já už se nemůžu dočkat až mi to doktor poví, do 15.12. je pro mě nepředstavitelně daleko 🙂

zabula
28. lis 2011

ahojky holky,přeju hezký začátek týdne 🙂 😉
@veruvojtkova @modrouckeocko to si pište že bývá většinou břicho větší 😀 😀 já po prvním zhubla do pul roku 20kg,a byla sem jak proutek,ale presto u druhýho sem měla takový břicho,že mi každej říkal že čekám dvojčata 😝 a ted po druhým sem nezhubla nějak tak to ani nechcu vidět to budu vypadat jak na trojčata,neli hůř 😀
našla sem foto,to bylo nějakej 7-8měs.takže to břicho bylo pak ještě větší,no doufám že mít takový banděro už nebudu 😀 😀 😀
to je hezké že to přibývaj další těhu a čekatelky 😀 😀 😀 😀 držím palečky 😉
doufám že holky ukážete jak se nám hezky zakulacujete 😀 😀

já su pěkně nachcípaná,kašlu,doufám že to na nic nebude mít vliv,zítra baštím poslední clostík 😀 a pak už jen čekat jaké to má následky 😀 hlídání na cestu už mám zajištěno,jen doufám že mi dokt.na ultraz.řekne dobré zprávy,sem tak nedočkavá,už aby byl příští týden 😝
pojedu ted pro děti,malej šel konečně do školky po třech týdnech,ale to vstávání,to je teda něco jak válčíme,a konečně se pustím do uklidu a měla bych do perníčku 🙂

lenuli2
28. lis 2011

Ahojky holky🙂 krasny tyden zacatek tydne teda preji🙂))ja se ted vratila s CARu odebrali mi 37 vajicek...ted uz tam budu jen tri dny volat a zjistovat co jak dal🙂))po 5 dnech budou zavadet🙂)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru