Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
18. srp 2011

kdybych se tu uz nahodou nedostala, tak vam preju moc pekny vikend a v po si vas doctu 😉

amj
18. srp 2011

@poletuszka no neee ja, to oni 😀

ashlee
18. srp 2011

@poletuszka taky jsem chodila do školky na druhem konci třebiče a přitom jsme bydleli u školky 😠 ale další rok me tam vzali

rennik
autor
19. srp 2011

Ahoj holky zdravím všechny, jsem zpět z Tater 🙂 bylo naprosto úžasně, sice jeden den pršelo ale jinak krásně, zvládla jsem neskutečnou túru tak jsem na sebe pyšná!!! 😀
jinak když jsem po 4 dnech viděla malého tak jsem se rozbulila, už mi po něm bylo smutno.

No a jak to se mnou vypadá? dnešní BT 37,0 je mi pěkně blujno, slabo, čípek pořád tvrdý. Vidím to z 50% na těhu ale MS mám dostat až v pondělí tak uvidím.

Ashlee to nevadí že to bude až za rok, hlavně že bude 😉

Poletusz přeju krásnou dovču 😉

veruvojtkova
19. srp 2011

Ahoj holky,
@poletuszka přesně tak, taky bychom potřebovali nejdřív vymalovat a celkově dát trošku byt dohromady...ale přítel si chce vše dělat sám a to je fakt na dlouho 😝 takže bůhví kdy bychom se dostali k druhýmu..jinak si užij dovolenou,kam vlastně jedeš? asi jsi to psala, ale já nějak nestíham dočítat předešlé příspěvky 😒
@rennik ahoj, tak vítej zpět, tady se konečně taky dělá pěkně, už bylo na čase 🙂 tak už 50:50? 😅 tak v pondělí se uvidí 😉

rennik
autor
19. srp 2011

veru jj 50:50 ale dneska je mi tak zle jak už dlouho ne, pořád mě natahuje.A v břiše cítím jak mě píchá, ale z druhé strany je to možná jen PMS kdo ví. Musím hold počkat 🙂
a s tím manželem jak si chce dělat vše sám tě chápu, můj manžel totiž chce taky všechno dělat pořád sám, časem až to půjde chce dělat celý nábytek do ložnice, teď máme jen ještě starý,ale momentálně to stačí.

mojsha
19. srp 2011

@rennik tak ti přeju at to těhu dopadne 😀 já už bych chtěla taky 😉 kdyby šlo přeskočit těch 9 měsíců a hned bylo mimi , byla jsem ted v porodnici dívat se na kamošku a jejího chlapečka a uplně mě chytly mateřský pudy...

rennik
autor
19. srp 2011

@mojsha děkuju moc, upřímně nevím z čeho je mi dneska zle ale zvracím jak amina ☹ snad už bude líp aspoň na noc

rennik
autor
20. srp 2011

Ahoj holky tak mám asi nějakou střevní chřipku, dneska mám zas průjem ☹ nevím kde jsem co chytla, naši říkají že možná z toho tepla venku, jednak jsme byli na tom Oravském Hradě a tam pařilo jako blázen. Tak ležím jak placka a popíjím čajík. ☹
jinak BT jsem měla ráno 37,2 ale zdá se mi že je čípek měkkčí. Ach jo holky nejhorší je to čekání, mě nevadí jak to nevyjde jen ta nejistota je nejhorší.
Jak jste na tom jinak vy?Taky je u vás krásně? včera se u nás prohnala 2x šílená bouřka.

mojsha
21. srp 2011

@rennik AHOJDA můžu ti upřímně říct že mé těhotenství začlo příšernými průjmy, takže si myslím že jsi v tom 😀 ...u nás je taky krásně, na koupání, jsem ráda že dneska nemusím vařit, jsme pozvaný k tchýni, takže jen pofackuju byt a hurá na zahradu.tak hezky odpočívej a at je ti lépe 😉 hezkou neděli

rennik
autor
21. srp 2011

@mojsha ahojky takže dneska už je mi trochu líp, ale pořád slabo a slabo a slabo. Samozřejmě mi to nedalo a udělala jsem si těhu test a výsledek??? buď blbě vidím nebo si to jen představuju ale jsou tam // sice ta druhá, je hooooodně slabá ale já ji tam vidím,takže ještě zkusím test zítra a pokud budou zase aspoň o něco silnější tak je ze mě ten nejšťastnější člověk na světě. 😀

zamilovanadonej
22. srp 2011

Ahoj holky, jestli můžu, přidám se...my se snažíme druhý měsíc...A opravdu jen doufám, že tentokrát už to nedostanu 😀

veruvojtkova
22. srp 2011

Ahoj holky, jak se máte? venku je krásně, tak je tu na koníku nějako mrtvo 😀 já mám malýho v postýlce a uvidíme jestli mi usne, tak mám chvilku času něco napsat. konečně léto a upřímě závidím všem co mají zahradu, malému dám sice vždycky alespon bazen na balkon, když nejsme někde na výletě, ale jinak králikárna hadr 😝
@rennik wow, tak to gratulace, no napiš jestli čárka síly, ale pokud je ti takhle blbě a není to žádná střevní viroza, tak pak je asi vymalováno 😅 😉
@mojsha užij si to na zahrádce, my byli o víkendu u dědy který má barák a pohodička, malej byl vypuštěnej, bazén napuštěnej, prostě super 🙂
@zamilovanadonej ahoj, tak držím palce! doufám, že těch těhotných bude přibývat a přibývat 😉

veruvojtkova
22. srp 2011

tak dítko mi spí...kdyby mi někdo řekl, že ten náš lump se kdy v životě naučí usínat sám beze mě a bez jakékoli pomoci, tak bych mu ještě před měsícem nevěřila a je to tu! 😀 tak se jdu vyvalit aspon na ten balkon 🙂

mojsha
22. srp 2011

@rennik jééééé to je super, hi hi 😀 já už chci takýýýý

mojsha
22. srp 2011

@zamilovanadonej ahojky...tak to bych ti moc přála abys to nedostala 😉

mojsha
22. srp 2011

@veruvojtkova balkon taky dobrý....my máme zahradu taky jen u rodičů,ale máme to kousek od bytovky takže jsme tam téměř furt když je hezky...a pro našeho syna je to tam ideální nikam nemá utýct,branka se zavře a je to.

mojsha
22. srp 2011

no holky nevím jak je u vás ale jako léto se zase zblázní na poslední chvíli 🙂 ale aspon že tak, jsem myslela některý dny že snad vybalím zimní bundu 😀 jen hřej sluníčko, zima bude dlouhá... 😉

rennik
autor
22. srp 2011

Ahoj holky děkuju moc, jj čárka sílí, sice to ještě není dálnice ale vidět je podstatně líp než předtím, tak snad se opravdu test ani já nemýlíme a čekáme našeho druhého drobečka. Holky fakt zase napoprvé a to jsme spolu spali jen 2X to je fakt zázrak v dnešní době kdy má plno párů počít. Já si toho strašně vážím a děkuju snad nadpřirozeným silám že nám to zase hned vyšlo 🙂

zamilovanadonej
22. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem si dnes udělala test, já vím že je brzo, mám 15DC, a testovala jsem mamatestem 10, a i když po limitu ukázala se slabounká druhá čárka, ale viditelná i z dálky. Minulý měsíc když jsem testovala tím samým testem, // se neukázaly ani po 24 hodinách co jsem na ten test brejlila. 😅 Tak zkusím testnou ještě ve středu ráno, tak mi prosím držte palce. 😀 Prvnímu synkovi bude v říjnu 5, tak je načase aby se to povedlo 😵

zamilovanadonej
22. srp 2011

Ještě jsem zapoměla dodat, že mi přijde že těhu jsem páč mi to včera ráno koplo, dnes ráno mi bylo vyloženě blbě a pohmatem mám zvětšenou dělohu 😀

poletuszka
22. srp 2011

ahojte, tak uz jsme zpatky, holky ja mela spankovy deficit.. ja sla spat s malym po obede a usla jsem driv nez on, vecer jsme sli pred devatou a tuha behem chvilky, a tak to slo 3 dny.. jen dnesni noc uz byla naprd.. telo uz nechtelo spat, tak jsem cucela do stropu nebo se mi zdaly silenosti 😀 😀 😀

moc moc moc moc moc moooooooooooooccccccccccccccccccc gratuluji cerstvym tehulkam 😵 renni mas pravdu opravdu je to zazrak v dnesni dobe 😵 ja uvidim v pulce zari 😀

@zamilovanadonej vitam te tu a gratuluji 😎

@veruvojtkova byli jsme u manzelovych rodicu na chalupe u litovle a vcera na vylete na bouzove, malej koukal na hrad jak spadlej z visne.. a porad co to je? co to je? no k zulibani zlato nase 😵

veruvojtkova
23. srp 2011

Jé holky, tady se to teda nějak rozjíždí, tak ať vám oboum čárky sílí!
@zamilovanadonej 15DC to je 15 tý den od MS? A to se ti to ukáže na testu už takhle brzo? tak jsi se konečně dočkala, gratuluji 😉

@poletuszka 🙂 tak to je fajn že jste si to užili. na hradě jsem nebyla ani nepomatuju.. 😔 u nás je zas aktuální: kde je? kde je? a přitom na to kouká a furt a na všechno kde je? kde je? jsem právě nedávno říkala, jestli by to třeba už nemohl změnit na co to je? 😅

poletuszka
23. srp 2011

ahojte, dneska jsem toho naseho cipiska vytahla na koupaliste a odchazeli jsme s brekem.. oskliva maminka nechce ho nechat v bazenu s dalsimi detmi 😀

@veruvojtkova tak udelame vymenny pobyt, co ty na to?? 🙂)))) on pak na kazdou otazku, kterou mu zodpovime, rika.. ahaaaaaaa 😀

veruvojtkova
23. srp 2011

@poletuszka No mě stačí ta strašná scéna když ho vytahuju doma z vany, nebo z bazenku na balkoně..na koupaliště v týdnu sama bez manžela bych si netroufla 😝 jsi odvážná žena! 😀 my byli o víkendu v pískovně a ještě že jsme na něj byli dva, jeden alespon pobalil věci a druhý odnášel to naše zmítající se gumový řvoucí dítě, on by mohl být v tý vodě 24/7 😝 tak to máš ještě dobrý, já mu na jeho kde je odpovím a on na to zase : kde je? kde je? 😀 výměnný pobyt beru 😀

zamilovanadonej
23. srp 2011

@veruvojtkova to právě nevím, doufám že to není planý poplach, nebo jen duch 😢

poletuszka
24. srp 2011

jeee to je najednou klid... jeste pred chvili jsme tady meli rev.. mi neveril, ze pod tou omackou, co mel na obed, jsou opravdu schovane brambory 😀 tak sel do postylky a maminka na comp 😀 ale jinak byl zlatej, pristavil si zidlicku k drezu a zacal umyvat talir 😵

@zamilovanadonej drzim palecky, aby to bylo mimi 😵

poletuszka
24. srp 2011

jinak nam drzte palecky tez, podle vypoctu ms kalendare bych zrejme mela mit dneska ovulaci 😀 taxu zvedava a doufam, ze neusnu driv, nez se pujde na vec.. 😀 😀

rennik
autor
24. srp 2011

poletusz tak to ti budu držet palce aby jste počali 🙂)))

holky zkusila jsem ještě dneska test jestli čárka sílí a k mému překvapení se dnes žádná neobjevila ☹ stalo se to někomu z vás taky? jsem teprve den po vynechané MS ale nevím co se stalo. 3x nebo 4x se mi ukázala slabá čárka ale byla a dnes nic. Mám strach aby se něco nestalo. ☹ ☹ ☹

veruvojtkova
24. srp 2011

@zamilovanadonej tak pak dej vědět jak jsi dopadla, jestli čárka sílí..
@poletuszka tak držím palce 😉 my jsme s tím začali taky teď po mé poslední MS, která byla minulý týden, teda vůbec nevím kdy mám ovulaci, ale uvidíme v září🙂

@rennik 😕 aha, tak to se mi teda nestalo..myslíš že to byl planý poplach, jak ti nebylo dobře od žaludku? tak zkus počkat třeba do víkendu a pak testovat znova...teda to jsou mi věci 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru