• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o druhé mimi od září 2011

5. prosince 2011 
@helen_h určitě se zeptám, jenže mě to přijde takový blbí, přijít tam s nějakou diagnozou a ať mi to dr vyvrátí, víš jako že si řekne, a je, nějaká ženská vyčetla na netu srůsty a hned pádí k doktorovi. No ale to snad ne, moje dr je v pohodě, tak snad by to pochopila.
@modrouckeocko @lenuli2 já jsem to měla úplně opačně, manžel si mě chtěl vzít, jak jsme zjistili, že jsem těhu, ale já nechtěla, že se s břichem vdávat nechci, tak jsme si 2 roky počkali a Matýsek to dostal skoro k narozeninám - narodil se 23.8 a my měli svatbu 13.8. o dva roky později :grinning:
@poletuszka jo jo, ty bolesti při styku mám taky - při některých polohách, dřív jsem to neměla, dokonce jsem se i na to ptala dr, ta řekla, že jizva od císaře při styku není nijak namáhaná, že ta bolest z toho nebude, je to zakloněnou dělohou
@lucikf moc velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z celého srdce ZÁVIDÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
@helen_h taky moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!! A OPĚT Z CELÉHO SRDCE ZÁVIDÍM!!!!!!!!!!
Mě se asi druhá dálnice zase vyhne, začíná mě bolet břicho, tak asi mrcha dorazí!!!!!!!
@lenuli2 je, to je super, takže už z tebe bude taky těhule!!!!!!!!
JO a ktomu, jak jste tu řešili, že první dítě není "současnýho" tatínka, tak znám jeden případ, kdy to nedopadlo dobře, že chlap preferoval svoje dítě a ne "nevlastní", ale většina případů je právě naopak. Pokud svého "chlapa" znáte, tak asi víte, jaký vztah má k vašemu dítěti, určitě to bude v pohodě. jednoho chlapa magora jste měli, teď se usmálo štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. pro 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nebudem to vzdavat, Helčo, moc gratuluju:slight_smile:
já jsem to dnes zatím nedostala, tak uvidim a ztestovala bych asi az o vikendu.Dnes jsem 29DC.
1. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Tak i tak je to hezke :slight_smile: Aspom s toho Matysek neco taky mel :slight_smile:
1. pro 2011 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrouckeocko přesně, ono záleží na každým, jak to cítí, já bych se hned vdávala znova - samozdřejmě za svého muže. Svatební den jsem si nestihla vůbec vychutnat, jak rychle utekl. Matýsek byl štramák v obleku - měl bílej jak manžel, foto dám do alba!
1. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Juj tak ten musel být opravdu krásný. Jj já se těším na svatbu, bříško mě bude krášlit. :slight_smile:
1. pro 2011 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýsek nám měl donést prstýnky, ale skutečnost byla jinde - jen asistoval :grinning:
1. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@poletuszka
@marteska holky, já na to taky nevěřím, ale prostě jsme to musela zkusit :grinning:
@zabula jste stejně? tak to budou asi dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: né, tak asi se to bere podle měsíce, kdo z vás dvou je starší, ale to hádám:slight_smile:
@jihajiha no podle mě srůsty na ultrazvuku co je na gyndě vidět nejsou, já myslím že se dělá nějaké speciální vyšetření, ale na mě nedej, to je jen můj názor :wink: určitě bych zašla kdyby to pořád bolelo, alespon budeš vědět co to je a budeš mít klídek..
jinak na výpočty taky nevěřím, ale jen tak z legrace jsem si to spočítala taky:slight_smile:
@lenuli2 no pání, gratulace!! je nádherný :wink:
1. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf gratuluji!!! :wink:
@helen_h no a taky gratuluji!!:slight_smile: holky, to je bomba :wink:
@modrouckeocko neboj, nelam si s tím hlavu, já žila taky s nevlastním tátou a nikdy jsem nepocítila, že by měl ségru-svojí vlastní dceru radši než mě..sice dovnitř do člověka nevidíš, ale nedal mi to nikdy ani náznakem najevo. kamarádka má syna a ted nového přítele a s tím má další dítě a její první syn pláče, když má jít k biologickému otci, bere za svého toho nevlastního a nevlastní ho bere jako svého syna, je to vždycky o člověku...jsou tátové a to i vlastní, kteří své děti nemají rádi, tak neměj žádné obavy:slight_smile:
1. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, já jsem taky moc ráda, že se to podařilo. :grinning:
1. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova To máme právě mi, on ho vubec nema rad a te muj pritel kdyz nas privezla vikend k babicce tak malej plakal o sto sest a bezel k nemu ze od nej nechce!!!Takze snad to bude v pohode :slight_smile:Holky jeste ze vas tu mam :slight_smile:
1. pro 2011 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucajdak Jasně, nic nevzdávej, jak jsem psala, 29DC jsem měla bílo. Budu na tebe myslet!

@jihajiha Dík za gratulace, taky ti to moooc přeju! Břicho pobolívá i před těhu, to nic neznamená. A teplotu neměříš, že bys měla něco na "zkoumání"? Já se chytala každý naděje a nervní jsem teda byla hrozně. Hlavně teď o víkendu.

@lucikf Takže gratulace i tobě, koukám, že máme stejně stará první mimča! Gábinka je asi dubnová jako náš Toník :slight_smile: Tak ať se nám oběma daří. A fakt jsi vydržela netestovat až dodnes...? :wink:
1. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova nestraš s těma dvojčatama tetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak já su leden a on duben :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lucikf Gratulaceeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@helen_h Gratulaceeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky to si děláte prdel,ne? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už zbydu jenom já :confused: ale co bych chtěla po jednom snaženíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted bude druhý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha Anebo jestli dr. nemá ráda tipovat diagnozy, tak prostě dělej "blbou" - že jako míváš takovéhle bolesti a jestli ona neporadí, od čeho by to mohlo být... A kdyby ji ty srůsty nenapadly, tak to vytas až potom - že jestli by v tom nemohla hrát roli jizva po císaři a příp. srůsty... Uvidíš, jaká taktika na ní bude vhodná, aby se snažila na něco přijít :wink:
1. pro 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Nojo, když ty míváš takové nemenzesové prodlevy... :confused: :grinning: Tak se ti to protáhlo.
1. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Nebo ono to brzy přijde a budeš taky těhulka mě to vyšlo na druhé snažení :slight_smile:
1. pro 2011 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen_h Díky, já ti taky gratuluji. A fakt jsem to vydržela a testovala až dneska. To je trénink trpělivosti. :slight_smile:
1. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helen_h no to jo,listopad byl ze snažením v prr...
@modrouckeocko třeba to vyjde taky na druhé snažení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mě by to bylo i fuk kdyby býval manža doma,ale je to těžký když je furt pryč,dovolenou mít pořád nemůže,a já s ním taky nemůžu skrz hlídání,ted su moc ráda že to vůbec de,jinak by snaženíčko bylo třeba až za půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedině ještě náhradního chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Jen se drž toho svého :slight_smile: a o to víc to snaženíčko je krásnější :slight_smile: a držím palečky aby to vyšlo co nejdřív aby jste se už taky mohly radovat :slight_smile:
1. pro 2011 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucikf velikánská gratulace!!!!!! opatruj se maminko :slight_smile:
@lenuli2 neboj Leni dopadne to dobře :slight_smile:
2. pro 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helen_h taky moc moc moc gratuluji!!!!

holky to je super, tolik dalších těhulek, a brzy určitě přibudou další :slight_smile: jen tak dál

Lukášek a já jsme od včera nějak marod, Luki kašle teda parádně, mě bolí v krku, tak odpočíváme, ležíme, já cucám propolis na cukru a Luki pije sirupky, snad to pomůže. Nějak si neumím představit teď jíst ATB.
2. pro 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky:slight_smile: chtěla jsem se zeptat, jak by se vám líbilo kdyby jsme udělali z této diskuze soukromou?Mysím jako zamknout ji abysme si mohly o všem povědět?Jen můj nápad.
2. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucajdak Ahojky když tam budeme všichni mít přístup proč ne :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucajdak já jsem taky pro, člověk bude mít takový větší soukromíčko - i ikdy na netu asi soukromí moc nehrozí.
@rennik my máme taky rýmu - už týden a kašel, teď jsem rýmu chytla i já, je to otrava,ale co naděláš! Jakej sirup dáváš malýmu?
Dneska jsme šli ráno do obchodu a venku taková klouzačna na silnici, nic neposypanýho, no hnus velebnosti, silničáři by se měli začít snažit.
@helen_h uvidíme příští týden, asi tam zajdu, až mi skončí MS, která se určitě dostaví, i když bych byla mnohem radši, kdyby přišla až třeba za rok :frowning2: , ale nedoufám v to a celkem mě to mrzí.... Zítra se uvidí.
2. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen_h teplotu neměřím, zkoušela jsem to,ale nějak to je nad mé síly asi, no těhotenství si stejně tím nepřivolám, takže vyčkávám.
2. pro 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pro soukromou diskuzi jsem taky pro, ono je to lepší, když to nevidí každý, kdo sem vleze. :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf Jé to je krásná zpráva, moc gratuluji!!! :slight_smile:
@helen_h Helčo Tobě taky, to je supéér!!! Gratulace veliká!!!! :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jihajiha vincentku a stodal :wink:
2. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik co jiného :sweat_smile:
2. pro 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky pro soukromou skupinu, to se musí asi někde hlásit co? :slight_smile: akorát teda už se k nám asi nebudou moci přidávat další holky, co se snaží o druhý, nebo jak ono to je s tou soukromou skupinou? ale jinak jsem pro..
@marteska ahoj, tak jak ti je, už lépe? a v jakém jsi vůbec týdnu? jak to nevidím v pase, tak ztrácím přehled :grinning:
2. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jdeme na to. Mrcha už skončila a můžeme se vesele snažit :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek