Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
7. srp 2014

@nolies neneeee nečůrala jsem 😀 mám to zkusit ?

nolies
7. srp 2014

@makuka88 Zkus to 🙂 Mě to vyšlo 🙂

makuka88
7. srp 2014

@nolies a jakže se to dělá ?

nolies
7. srp 2014

@makuka88 Vysyp ten sáček do skleničky a pak ho počůrej, pokud bude víc pěnit, měl by to být kluk.

makuka88
7. srp 2014

@nolies Dobře v následujcích dnech zkusim 😀

lennaaa
7. srp 2014

@nolies
@makuka88 teda holky tu váhu vám celkem závidím...já mám pořád hlad, musím jíst aspoň něco malýho každou hodinu..před 14ti dny jsem měla 2,5 kg navrch..nechci přibrat moc - nějákých 20kg a více,ale hlad obejít nejde,páč pak je mi zase víc blbě..Já mám screening ve čtvrtek za 14 dní - nemůžu dočkááááát

nolies
7. srp 2014

@lennaaa 2,5 kg nejsou nic, neboj. Do 15ti kil za celý těhu je v pohodě 🙂 Papej, když máš hlad, není dobrý se omezovat 🙂

makuka88
7. srp 2014

@lennaaa Leni já doufám, že přiberu jen do 10ti kg a nechám jim to v porodnici 😀 20kg je dost ...

lennaaa
8. srp 2014

@makuka88 no však právě, si říkám 10, max 15kg.20 je dost to bych asi ani neunesla 😀 ale jestli to bude těch 15 tak si říkám, že to pak u mimča asi vylítám...každopádně trhám rekordy ve váze,vždy jsem měla 51kg. a včera 54,5...asi budu muset omezit sladkéééé 😠
jo a včera jsem si tak říkala, to je super..naposledy jsem zvracela někdy o víkendu - je to na dobrý cestě...no a ejhle..včera odpoledne to ze mě vyjelo jak tryskáč a dneska ráno taky 😀 to abych si asi nemyslela že to budu mít nějáké jednoduché 😀
@nolies

nolies
8. srp 2014

@lennaaa Váhu vůbec neřeš. Doktoři to kontrolují, ví přesně kolik bys měla přibrat, pak by ti něco doporučili, kdyby to bylo moc. Seš už skoro v půlce a 3,5 kg je normální, neboj.

makuka88
8. srp 2014

@lennaaa jojo ty jsi přeci jen už v půlce. Už to bude jenom horší 😀 ale to k tomu patří 🙂

hanule89
12. srp 2014

Ahoj holky já ještě užívám poslední volné dny 🙂 Te´dkom tady máme na prázdninách mého malého bratranka tak si to užíváme 🙂 oba jak já tak přítel 🙂 no a příští týden jedeme na dovolenou tak se moc těším 🙂... no a začla jsem brát nosifol tak uvidíme 😉 dokonce jsem už o tom řekla mamce 🙂 jsem to nevydržela ... Jsem moc ráda, že u Vás probíhá těhotenství v pohodě .... Marti a jaká byla svatba??? A Leni neboj všechno dopadne dobře 🙂 !!!! Hlavně tomu musiš věřit!!!!!!!!

lennaaa
14. srp 2014

@hanule89 ahoj Hani, to je super, jen užívej. dík za podporu, taky věřím že to bude ok...v pondělí jdu na kontrolu k dr tak uvidíme.jo a nosifol je dobrá věc 😉

makuka88
18. srp 2014

Zdravím holky, tak to mám za sebou a konečně se můžeme plně těšit na miminko... 🙂 co je u vás nového ?

makuka88
18. srp 2014

@hanule89 Ahoj držím palečky s Nosifolem 🙂 jinak svatba dopadla dobře, jsem ráda, že už to máme za sebou 🙂 byly to nervíky ..
@lennaaa Leni pošli foto a jak ti je takhle ve 20tt ? už lépe doufám 🙂

@nolies Markétko a co u tebe ?

nolies
18. srp 2014

@makuka88 Ahojky Marti, to je nádherná fotka 🙂 Já jsem teď měla slabší chřipku, tak jsem si poležela. Neměla jsem ani chuť chodit na net, ale už je to dobrý 🙂 Malou už teď cítím hodně, ta mě snad za pár týdnů prokopne břicho 🙂 A ty už cítíš pohyby?

lennaaa
18. srp 2014

@makuka88 jéééé, super fotkááááá!!! gratulaceeee a do manželství přeju jen samé štěstí a lásku !! dneska jsem byla u dr na kontrole...vše ok, Vanesska se má čile k světu 🙂 tentokrát se mi ukázala v celé své kráse, obličejík jsme viděli ( vypadá jak ufonek ) ale už se těším na velkej utz ve čtvrtek 🙂 manžel je z toho trošku nesvůj, že syn není, ale on se s tím smíří 😀 co mu taky zbývá. pohyby pořád nevím jestli mám - sem tam zašimrání,bublinka ale fakt nevím jestli to nejsou střeva,asi si ještě na ten pořádný pohyb budu muste počkat, bude to asi taky tím že placenta je ještě dole,ale dr říkala že teď se teprve začne zvětšovat děloha tak se placenta šupne kde má, musí, pořád v to věřím 🙂 už teda nezvracím 3x denně ,ale jen 3x týdně 🙂 s nevolnostmi je to lepší,ale ne jak má být...No a jak se cítíš ty? pohyby jsou?

nolies
18. srp 2014

@lennaaa Jéé, tak holčička?? Graguluju 🙂

nadakudlakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makuka88
18. srp 2014

@nolies Děkujeme, jinak pohyby spíše necítím .. možná občas něco ... 🙂
@lennaaa gratuluju k holčičce 🙂 já chci asi kluka a manžel holčičku ..ale jinak nám je to spíš jedno, těšíme se na obojí ... s těmi nevolnostmi je to teda sranda, takhle dlouho ... no já píznaky nikde nic, snad jen trochu to břicho, spíše všichni řikají, že žádný nemám ☹ a kila furt stejně .. kolem 0,5kg v plusu.

nolies
18. srp 2014

@makuka88 Však ono se bříško zakulatí, neboj 😀 A kdy jdeš na velký UZ? Jsem hrozně zvědavá, co čekáš 🙂

makuka88
18. srp 2014

@nolies já mnohem víc, takže vy obě máte holky 🙂 no já snad toho kluka ... 😀 😀 4.9. až ☹

nolies
18. srp 2014

@makuka88 U tebe mám fak pocit, že budeš mít kluka. Když jsem čekala Tobíka, cítila jsem se úplně stejně. U Leni jsem se taky trefila s holčičkou 🙂

nolies
19. srp 2014

@lennaaa A už si něco pořídila malé??

lennaaa
19. srp 2014

@nolies
@makuka88 no já to nějak od začátku těhu cítila na děvčátko, teď už jen čekám až se mi to ve čtvrtek potvrdí a manžel pořád čeká že se dozví že to bude kluk 😀 ale chtěla jsem toho staršího kluka, no nevadí...tak jindy 😀 😀 😀 nooo...už okukuju co asi koupím, ale první uvidím co dám dohromady od segry a švagrové a pak budu kupovat..pomalu začnu od září.jinak...od začátku mám teda nahoře 4kg, břicho už je vidět...a největší je večer. za měsíc jdu na test těhu cukrovky, no jsem nadšená 😒 jinak ty nevolnosti a zvracení budou asi do porodu, podle mě..včera jsem zas snědla salám a pak šavle jak blázen 😀 no už jsem si tak zvykla, že kdyby se mi udělalo dobře, tak asi nechápu co je 😀 jooo a ještě uvažuju na předp. kurzama..ale nevím jestli to k něčemu bude, aby to nebyly vyhozené peníze..

nolies
19. srp 2014

@lennaaa Jdi jenom do toho základního předp.kurzu, to bohatě stačí. Při porodu ti stejně bude porodní asistentka říkat, co máš dělat 🙂 Já jsem už týden nezvracela, tak doufám, že to skončilo. A 4 kg v půlce těhu je super, neboj. 🙂 Malé už jsem koupila na zimu kombinézku a ještě pořídím nějaký svetýrky, jinak nic. Malej byl letňátko, tak malé zimní věci nemám 🙂 A mimochodem o pohlaví mimča rozhoduje chlap, takže co si udělal, to má 😀

makuka88
19. srp 2014

@lennaaa

@nolies holky a je možné že se to bříško sune nahoru ? sice žádný nemám, ale když nepotřebuju čůrat tak už mě ani kalhoty moc netlačí ... jinak mám koupené jen botičky 😀

lennaaa
19. srp 2014

@nolies no já mu říkala že se málo snažil na kluka a co si udělal to má, přesně tak 😀 třeba na tom druhém si dá více záležet 😀

lennaaa
19. srp 2014

@makuka88 jééé, klásnééééé. bože, já bych ani teď nevěděla jak velké koupit aby nebyly malé nebo tak 😀

nolies
19. srp 2014

@makuka88 Krásné botičky. Břiško se zvětšuje směřem vzhůru, takže je to ok 🙂 Kdyby bylo moc dole, tak je to špatně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru