Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
28. únor 2008

Hmm, to určitě hraje velkou roli, že už máte holčičku... Myslím, že pokud bysme my už měli holčičku, tak že manžu nedonutím jít ani k dr. 😀

vm72
28. únor 2008

No jo,ale zase kvůli tomu že už máme holčičku mi neodsouhlasí zavedení 2 embroušků. 🙄 Takže do toho půjdu jenom s jedním bojovníkem...
Jinak máme za sebou 6x IUI a musím uznat,že byl strašně hodnej. 😀

evamik
28. únor 2008

Vm: 6x????? Tak to je drsný! Já jdu na 2. a jsem psych. úplně v prdeli... ☹ A to jsi měla se stimul.? (Promiň, jestli jsi to psala, ale fakt se mi to plete... - zvlásť když nemáš fotku 😉 )

vm72
28. únor 2008

6x inseminaci...IVF mě čeká teď poprvé.
A Ty jdeš na druhou IUI,nebo IVF?

bibova
28. únor 2008

Tak jsem hodila tabulku do alba. Přijímam jakoukoli kritiku a případné opravy mi písněte do IP. Tady bych v tom mohla mít bordel 😅
Holky já když čtu co vše už jste podstoupili, tak si připadám jak děsnej začátečník. Vůbec si to nedovedu představit

evamik
28. únor 2008

Vm: na IUI. Právě jsem chtěla vědět, jestli jsi měla všech 6 se stimulací??
Bib, tab. krásná, ale v albu je trochu na prd... 😉 Nechtěla bys ji zkopírnout sem??

bibova
28. únor 2008

Já to zkusím, ale myslím že to nebude chtít vzít jpg formát a do html to fakt převést neumím ☹

evamik
28. únor 2008

Hele, to jsou teda zlepšováky! 😀 Já bych normálně jen vylepšila tu naši původní... takhle je to docela nepraktický, ne? 🙂

nejbe
28. únor 2008

Tabulka super, já myslím, že víme kde jí hledat, když se bude chtít někdo podívat, kdyby byla tady, tak zase zapadne. Stejně by bylo dobrý, kdyby si snažilky mohli psát do pasu od kdy se snaží. Těhulkám se taky počítaj týdny, když o tom tak přemýšlím, tak je to diskriminace 😀

bibova
28. únor 2008

Tak opravdu to nesvedu. A když se snažím trochu upravit tu původní, tak to taky moc přehledný není.
Nejbe máš pravdu. Měli by s tím něco udělat 😀

nejbe
28. únor 2008

tak já myslím, že by to problém být neměl, ale na koho se obrátit??? Jdu pátrat 😀

vm72
28. únor 2008

evamik-bez stimulace.Já funguju dobře,ale s manžou to mám horší... 😒 Nemáme spermouše... 🙄

nejbe
28. únor 2008

tak jsem napsala mailíka, snad to není blbej nápad... 😉

vm72
28. únor 2008

šikulka 😉

bibova
28. únor 2008

Teď jsem jaksi mimo. Kvůli čemu jsi poslala maila?

vm72
28. únor 2008

Asi aby se mohlo v pasu( v té vizitce) uvádět jak dlouho se snažíme.Aby se to nemuselo dohledávat po tabulkách...Teda myslím...

nejbe
28. únor 2008

Jo, přesně tenhle návrh jsem jim poslala 🙂. Já si vždycky něco vymyslím, jen abych se nemusela učit na zítra do školy 😅 .

dckami
28. únor 2008

Já jsem vám zapomněla říct, že jsem s volala ma endokrinologii a prolaktin mám zcela v pořádku 😅 , alespoň něco je v normě. Takže beru Letrox na štítnou žlázu a Prednison na protilátky proti spermiím. Manža je super, spg vynikající. Takže já půjdu nalaparku a uvidíme, zda to pomůže. 😉

georgik
28. únor 2008

Ahojky holky, mohla bych se k vám přidat? 🙂 Letos mi bude 30 a snažíme se od srpna 2006

nejbe
28. únor 2008

georgik - jasný, nějaký ten měsíc ti odpustíme 😉
kami, tak super - blýská se na lepší časy 🙂, budu držet strááášně moc palečky.

georgik
28. únor 2008

nejbe diky.... 🙂
pořád jsem hledala kam se přidat a tak nějak mi ta vaše diskuze byla nejsympatičtější 🙂

bibova
28. únor 2008

Já si dnes sedím na vedení 😅 I v práci jsem byla šikulka.
Tak dej vědět jestli bude nějaká reakce. To jsem docela zvědavá.
Dckami tak vidíš, to jsou dobré zprávy. A laparka určitě pomůže.
Hele Nejbe bude večer tóčo, jsi ještě pořád naštvaná? 😀 😀 😀
Georgik vítej 🙂

nejbe
28. únor 2008

tak to rádi slyšíme, hlavně je docela čerstvá, tak proto jsme se přidala i já

nejbe
28. únor 2008

bibova - docela jo, hlavně v práci mě to štve a se školou bych chtěla seknout, takže buď a nebo. Jako buď pro to začne něco dělat, nebo se vším končím a jdu hledat něco jinýho.

georgik
28. únor 2008

nejbe souhlasím... 🙂
bibova děkuju za přivítání 🙂

bibova
28. únor 2008

Tak mu dej nůž nakrk 😉 Jakmile je člověk v práci nespokojenej, tak je to děs. Budu držet palce, aby se to brzo rozlousklo

dckami
28. únor 2008

Georgik, vítej mezi náma 😅 Holky, díky za podporu, dneska jsem fakt hotová 😒 , už abych alespoň věděla termín operace, takto mě vadí ta nejistota, to neustále čekání......
Jo, jinak čtu tu knížku Na cestě za dítětem, je to hezky napsané. 😉

georgik
28. únor 2008

dckami děkuju 🙂 tebe čeká laparka?

nejbe
28. únor 2008

bibova, jenže já ani nevím, proč jsem nespokojená - prostě cítím, že potřebuju změnu. Myslím, že druhou takovou práci budu hledat těžko 😒. Jo vědět tak co chci...
Kami - vždyť už to, že se jdeš příští týden objednat je super - termín bude hned po tom. Já bych byla fakt nadšená kdyby se začalo něco dít.
a že se dneska začne.... 😀 Doufám... 😕

evamik
28. únor 2008

Ahoj, Georgik!! 🙂
Bib, tak můžeš přidat G. do tabulky... 😉
Nejbe, a co studuješ?? A na večer držím palce! 😅