Snažilky září/říjen 2017

kleopatra35
21. zář 2017

Ahoj holky,tak jsme se rozhodli pro druhe miminko..zaciname se snažit tento měsíc. .Je nás zde vice?

ladyhacek
26. zář 2017

já zatím nic nesleduji - uvidíme, zatím to neřešeme. druhé uvítáme, ale jeslti bude za měsíce nebo za 6m nehraje roli. Já si říkám, že když se nepovede, ale spiň oslavím 30ve velkém a kdo ví třeba ty // na mě čekají do těch 30-cátin 🙂.
Beru kyselinu listovou. Se synem jsem pila ještě kontryhel čaj, ale ten zatím pít nedbudu zkusím později

kleopatra35
autor
27. zář 2017

@ladyhacek Toto je nejlepší přístup...nehrotit to 🙂

sarahladynka
3. říj 2017

ahoj holky snažilky, už se některé zadařilo?

kleopatra35
autor
3. říj 2017

@sarahladynka zatím čekám, budu testovat na konci týdne, tedy v sobotu ráno....odpoledne jedeme na víkend do Liberce ke známým na oslavu padesátky, tak bych chtěla vědět , na čem jsem....ale možná to na test ještě bude brzy, budu 12DPO

sarahladynka
3. říj 2017

Tak super budu držet palce, já dnes už slabého ducha 2 před menses, tak uvidím zítra 🙂

lucyr1994
3. říj 2017

ja zatim čekam do přištího týdne 🙂

lmartinkova85
3. říj 2017

@lucyr1994 já taky😉

kleopatra35
autor
3. říj 2017

@sarahladynka jéééé, to je super...gratuluji a držím palce ať se drží a z ducha je dálnice 🙂

lucyr1994
3. říj 2017

@lmartinkova85 ja sem momentalně 2dpo a jen citim jak me popichuje na leve straně, ale jsem v klidu, testovani mě nijak nelaka, ale to je asi tim že už to mam 2x za sebou :D

sarahladynka
3. říj 2017

@kleopatra35 Děkuji, snad jo, zatím to beru s rezervou 🙂 ale tak jak se mě motá hlava, se mě dlouho nemotala 🙂

lmartinkova85
3. říj 2017

Me taky popichovalo v pravo, obcas vlevo...ted dva dny me trochu bolelo břicho jako na ms...ale je jeste čas až toho 11plus minus

lmartinkova85
3. říj 2017

Jsem s malým v nemocnici porad nám zvracel..na snídani jsem dostala parky, no to mi smrdelo 😝 ale třeba si to jen namlouvame 😂😂😂😂

sarahladynka
4. říj 2017

Ahoj holky, chci se zeptat, vypadá to , že čárka je silnější a silnější, ale můžu uplně v začátku do vířivky?Díky, jestli někdo máte zkušenosti..

lmartinkova85
4. říj 2017

@sarahladynka
Ahojky, já bych raději moc nechodila...uz kvůli toho ze jsem delala obsluhu solárií a vyrivky a vím jak to chodí ...nevlezla bych tam ani netehotna 😅

sarahladynka
4. říj 2017

@lmartinkova85 až tak?máme to v saunovém centru, dostala jsem poukaz na narozky a ještě jsme nevyužili i s masáží teda..tak přemýšlím jestli do toho jít nebo se zeptat raději doktorky nebo prostě neriskovat

lmartinkova85
4. říj 2017

Raději se zeptej dr, ale za me ne.. 😂

kleopatra35
autor
4. říj 2017

@sarahladynka já bych nešla....je to riziko obzvlášť takto na začátku...

kleopatra35
autor
5. říj 2017

Mám MS pravidelnou...mohla bych si dle ní nastavovat hodinky....MS jsem měla dostat v pondělí 9.10.....a ejhle dnes jsem začala špinit.....takže zítra už testovat nemusím :( ......a jedeme od začátku 1DC

lucyr1994
5. říj 2017

@kleopatra35 ahoj hele ja mam dojem že 1DC se počítá až od krvacení ne od špinění 🙂

kleopatra35
autor
5. říj 2017

@lucyr1994 já si práve nebyla jistá....nu , tak to bude zítra 1DC :D

kobzolla
5. říj 2017

Ahoj! Tak se přidávám.
Minulý měsíc to muži "ujelo" pěkně uprostřed cyklu, tak jsme si řekli, že už bychom i vlastně mohli nechat přijít druhátko 😉 Takže dnes 22DC, zkusim testnout o vikendu. Docela tomu věřím (ťuk ťuk) 😉

lucyr1994
5. říj 2017

@kleopatra35 jojo ono pak i ta ovulace je o den posunuta. někdo spini i déle třeba 2-3 dny a pak až krvací a pocita ovulaci spatně. Ja sem dneska 4dpo a poboliva me v podbřišku a od ovu když se utřu mam trosku naruzovely vytok. no uvidime co se z toho vykouzlí :D

kobzolla
8. říj 2017

Haló haló, ženský, tak co víkend? Kdo testoval a jak dopadl? Já plánované raní testostování "zazdila" a do zítra rána zase nevydržela, tak jsem testla po poledni - ještě v limitu dušík! 😍 Tak snad bude jen sílit...

lucyr1994
9. říj 2017

@kobzolla ahoj ja taky testovala ale jsem teprv 8dpo a dusicek malickaty tam je taky ale vyfotit mi teda moc nejde skoro vubec, navic svuj tel mam v opravdě a mam stary nahradi ale zkusim i tak sem hodit foto třeba neco uvidite :D

lmartinkova85
9. říj 2017

@lucyr1994
Tak to já měla za negativní takovýto test...takze naděje umírá poslední...sice me poboliva břicho ale zatím nic...uvidíme do pátku ;)

lucyr1994
9. říj 2017

@lmartinkova85 mě při všech tehotenstvích začínala čarka takovym svetloulinkatym proužkem :D ale kdo ví, třeba to ani nemusí vyjit. uvidime zitra jak bude vypadat 🙂

lmartinkova85
9. říj 2017

@lucyr1994
Jn...divné je ale ze me poboliva břicho a nic...předevcirem akorát zaspineni..růžový papír...a nic...tak uvidím počkám do pátku 😬

moneh
9. říj 2017

Ahoj, můžu se přidat? Snažíme se první měsíc, už jsem myslela, že to klaplo, ale ms se dnes dostavila ☹

lmartinkova85
9. říj 2017

@moneh
Vítej a nezoufej ;) první jsem měla až po 4mesich snažení...druhé hned...chce to čas 😉

moneh
9. říj 2017

@lmartinkova85 první se zařadilo hned napodruhé, tak jsem si říkala, že by se to mohlo opakovat