Snažíme se - držte palce!

kristynkaam
21. lis 2018

Ahoj ženy, po dlouhé době jsem zase tu, a jdu na Vás s prosbou, nyní jsem prošla gyn.prohlídkami,a máme 1 folikul po dlouhatánské době,takže pro nás to znamená hodně a teď jen Snažit se! 🙂 a potřebuji Vás, Vaši podporu, zitra si budu píchat injekci Ovitrelle, a začínáme. Moc moc prosím, aby jste se za mě modlili, po dlouhé době, že by se na mě a na přítele konečně už usmálo štěstíčko. Moc děkuji a Vám snažilkám taktéž přeji hodně hodně sil a hodně hodně štěstí a zdraví :****

moxha
21. lis 2018

Držím pěsti a doufám a přeji ať se nám pochlubíš //

kristynkaam
autor
21. lis 2018

@moxha moc děkuji :*

magicka89
22. lis 2018

@kristynkaam Ahojky myslím na Vás, zrovna v pondělí jsem byla na ultrazvuku...folík 18 mm, v úterý ráno v 8 hod. jsem si píchla Ovitrelle a hezké chvíle jsme měli v úterý večer a včera večer. Tak jsem na to zvědavá...moc šancí tomu nedávám. Pomohlo někomu píchnutí Pregnylu, či Ovitrelle?? Děkuji za názor

kristynkaam
autor
22. lis 2018

@magicka89 mě ano, minulého roku. Bohužel ale se špatným koncem, ale na to ty vůbec nemysli, držím palce a hoooodne 🍀🍀🍀🍀🍀

magicka89
22. lis 2018

@kristynkaam Já už jsem otupělá..po dvou letech....když jsme začínali, tak jsem se myslela, že to bude hned,asi jako každá...Teď to nějak už nevnímám..jen mi to vždycky připomene nějaké těhotenství v mém okolí..cítila jsi po injekci něco? Já se cítím jako bych v sobě nic neměla.V úterý po aplikaci jsem odtrénovala plnohodnotně 2 lekce v podvečer..Možná jsem lehce cítila břicho,ale to cítím u OVU skoro vždy...

kristynkaam
autor
22. lis 2018

@magicka89 píší sz. 🙂

denadena16
25. lis 2018

Já si taky píchala ovitrelle a nyní jsem ve 26. Týdnu 🙂
Vyšlo nám to na druhý pokus s ovitrelle. Takže držím palce 🍀🍀🍀