Snažíme se o třetí mimčo 2020. Máte to tady také některá tak?

janulka_c
7. čer 2020

Ahojky všem snažilkám, i těm, co už se těší na svůj uzlíček.
My jsme se s manželem asi úplně zbláznili a rozhodli jsme se pro třetí mimčo. Máme už dva kluky (9,7 let) a rádi bychom holčičku, jsme ale i smíření s chlapečkem 🙂 vzhledem k velké pravděpodobnosti genů v rodině.
První dvě radosti se nám povedli na první pokus, ten druhý doslova Měli jsme veliké štěstí. Trochu v to doufáme popravdě naivně i teď. I když víme, že již nejsme nejmladší Mě je 34 a manžel je o deset let starší. V srpnu jdu na preventivku a buď už půjdu s radostnou zprávou (kéž by), nebo na doktora bafnu, ať mě pořádně prohlédne, že se snažíme o další radost. Může udělat i nějaké testy?
Holky máte to tu tak některá taky? Případně, najde se tu někdo, kdo poradí, jak případně početí podpořit? Předtím jsme to nemuseli řešit, tak nemám absolutně přehled. Nebudem to teda moc lámat přes koleno, pokud se to do nějaké doby nezadaří, tak nám to není souzeno .. ale bylo by to bájo,.
Díky moc, mějte se krásně, ať se Vám daří

janulka_c
autor
8. čer 2020

@dunkap S váhou asi problém mít nebudeme ... kluci měli oba dva 3 kila to nám furt hrozili poslední týdny, že budou hroooozně maličkatý a tím, že budem muset porod vyvolat, protože to placenta nedává ... nakonec se oba dva den před plánem ozvali sami :D a u toho mladšího se to taky zvrtlo no ... ale hlavně, že je v pořádku. Ale kdo ví jak teď...

janulka_c
autor
8. čer 2020

@zouzalka1982 Já tu touhu po holčičce znám :D Musím říct, že jsem v ní doufala obě dvě těhu ... Ale manžel mi pak řekl, že přece ví, co dělá .. prvního chtěl kluka a pak taky, abych nekupovala růžové, ale teď si fakt oba přejeme holčičku, tak jsem mu řikala, že se musí snažit :D
Zkoušela jsem kdysi ty propočty podle let - kdy vyjde holka a kdy kluk ... ale nefunguje to ... už jsem měla mít holčičku :D - i když je pravda, že syn je citlivější

lucie7411
8. čer 2020

@janulka_c my se taky snazili o tretatko a minuly tyden jsme zjistili, ze cekame dvojcatka 🙈🙈

veruuu_kubesovic
8. čer 2020

@janulka_c
je i skupinka přímo https://www.modrykonik.cz/group/8715/ tak co se přesunout třeba tam?

opicaa
8. čer 2020

@lucie7411 já si přála dvojčátka u druheho... Ted mám z toho strach😂

kikimaruska
Autor odpověď smazal
Zobraz
kikimaruska
Autor odpověď smazal
Zobraz
fatal_error
Autor odpověď smazal
Zobraz
eiculan
10. čer 2020

@janulka_c Ahoj, mne bude brzy 34, priteli je 30. Mam dve dcery (skoro 8 a 6 let) z predchoziho vztahu, pritel deti nema a jedno spolecne bychom si moc prali🙂 Idealne chlapecka, hlavne kvuli chlapovi, aby se z nas zenskych nezblaznil🙂)

eiculan
10. čer 2020

Jinak jsme si prestali davat pozor 2 mesice zpatky🙂 Ne ze bychom se nejak cilene snazili a upinali se na to,spis tomu nechavame volny prubeh🙂 Obe dve dcery jsme s tehdejsim manzelem pocali hned. MS mam dostat v nedeli,tak uvidime 🙂

janulka_c
autor
10. čer 2020

@eiculan ahoj, ja bych to měla dostat v sobotu 😂 ale uvidíme. Dnes mě děsně bolí prsa. Možná jen zbytečně plaším, ale fakt by jsme byli rádi, kdyby ti vyšlo ... i kluci se moc těší. Máme to spolu dost vše podobné, tak držím pěstičky 🌷🌷🌷

janulka_c
autor
10. čer 2020

@fatal_error wau. Tak to je rychlé ... ale když to tak cítíte, tak to tak má být ... moc přeju aby to vyšlo ❤️🌷🌷

janulka_c
autor
10. čer 2020

@kikimaruska ahoj, vítej. ☺️ Holky mi ten kontryhel taky doporučovaly, chci počkat zda to teď dostanu a když ji, koupím si ho a k tomu nějaké vitamíny, rak třeba tomu pomůžu. Snad i tobě ovulka přijde a budete se moci opět pokusit 🥰 zrovna dnes jsme s dětmi probírali, že i kdyby se to povedlo hned, nesmí to nikde říkat, protože se vše může ještě pokazit ... byli z toho sice smutní, ale pochopili to. Já si třeba vůbec nedovedu představit, jak bych se s tím porovnala. Proto Vám moc moc přeju aby to vyšlo a vše bylo pro tentokrat v pořádku 🌷🌷🌷

opicaa
10. čer 2020

@fatal_error tak to bude pak pěkný mazec, když se zadari 😉 nic nehodnotím ani nerejpam, jen jsem si to představila na ty svoje dva divocaky.. Máme holku a kluka (2 a 4roky) oba jsou dost extra živé děti.. Ja už nechtěla děti 2 roky od sebe, ale zase jsem Nechtěla aby nejstarší a nejmladší měli velký rozdíl.. No a babo rad jak to udelat😂 tak teď do vánoc nebo nikdy

opicaa
10. čer 2020

Jinak beru kapky kontryhel do ovulace se to asi bere.. Tak uvidíme.. Teď máme první měsíc.. Nějak to potřebuji s někým řešit a nemám s kým.. Nikoho to nezajímá.. Nikomu to nesmím říct a co chci řešit když je to 3...ja se ale těším jako poprvé.. Asi protože vím, že je to naposledy

fatal_error
Autor odpověď smazal
Zobraz
opicaa
10. čer 2020

@fatal_error tak to je dobrý.. Já ju žeru teda na šunce😂😂.. U obou těhotenství jsem na ni těžce ujizdela...

pincola
11. čer 2020

Holky, co se fakt přesunout někam na soukromou skupinku?

pincola
11. čer 2020

@veruuu_kubesovic Ano, pojďe tam!!!Nic se tam teď neděje, alespoň to tam ožívíme. Pošlete si žádosti, jsem ta moderátorka, schválím vás. Ať máme soukromí!!!

kikimaruska
11. čer 2020

@pincola dobrý nápad... 🙂

kikimaruska
Autor odpověď smazal
Zobraz
ferrell25
11. čer 2020

Ahojky... Je mi čerstvých 28. S prvním partnerem mám dvě děti. Kluka 7let a holčičku 2 roky.. Nyní jsem zjistila že jsem těhotná... Nejdříve jsme se s partnerem snažili a po půl roce když nic tak sme na to oba přestali myslet a šup a bylo to.. 😉😝.. Jen z radosti mám najednou starosti.
Celá rodina mi říká že jsem se zbláznila abych pak nezůstala sama se třema dětma.. 🙈😬🙄 A v dnešní době a tak.. A asi ty těhu hormony a tak.. A mám dny kdy bych se na to vyprdla a žádné třetí ani neměla.. Jsem jak na vlnách... 🙈🙄

zouzalka1982
11. čer 2020

@ferrell25 bud hlavne v klidu,me je 36,mam 2 kluky 10 a 3 a ted jsem ve 31tt.Prvni kluk je z předešlého vztahu,ten druhy a ocekavajici jsou spolecne.Jinak jsem stale svobodna.Takze chapu tvoje obavy nezustat pak sama,ale pokud si verite a milujete se tak to dobře dopadne.Ja jsem prikladem 😁

janulka_c
autor
12. čer 2020

@opicaa že? 🤗 ja to mám úplně stejně. Nemám si s kým o tom popovídat, protože je to děsně tajné. Ale těším se jak malá. Tenhle měsíc nám to nevyšlo, tak si taky koupím ten kontryhel a nějaké vitaminy a uvidíme 🤭

janulka_c
autor
12. čer 2020

@veruuu_kubesovic Požádáno ;)

janulka_c
autor
12. čer 2020

@fatal_error přesně jak píšeš. Jsou dny, kdybych je nejradši neslyšela, ale jsou to prostě miláčci a pak když vidím jiné děti (některé) tak si jsem 100% jistá, že jsou nezlatějši. Ale holky mě chybí to maličké miminko. Kluci jsou tedy i teď mazlivý, ale u tak ... bude Prča ... i kluci se těší. Začali nám vymyslet jména 😂

janulka_c
autor
12. čer 2020

@ferrell25 na to, co rodina povídá, nach se vyprdla. Důležité je, jak to cítíte vy 😉 a jak vidíš, nebudete první, ani poslední, co budou mít tři.

veruuu_kubesovic
12. čer 2020

@opicaa klidně povídej, taky si příjdu jak cvok, ale co už...mě prostě 2 děti nestačí a prostě chci třetí, ono taky záleží na tom jestli se mi podaří otěhotnět, dáme tomu rok a když tak na to kašlem, ale nechci si pak v budoucnu nic vyčítat...rodit chci nejpozději v 36letech, což je za 2roky, tak snad 🙂

jerou
12. čer 2020

Vubec jste se nezblaznili! 🙂

jerou
12. čer 2020

Mam doma dve holky, pet a dva roky a planujeme treti mimco. Ja bych nejradsi treti princeznu. Je mi pristi tyden 37 a manzelovi 43. V lete se budeme stehovat do noveho domecku, tak je treba ho poradne zaplnit 🙂 prvni dve holky byly skoro na prvni pokus, tak v to verim i ted. Za mesic se zacneme snazit taky 🙂