Snížená funkce štítné žlázy

gruliska
22. únor 2019

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat byla jsem na laparoskopii na průchodnost vejcovodu vše ok ale mám sníženou funkci štítné zlazi od mala, ve čtvrtek byl manžel na odběrech krve i moci a obvodní lékař mu zjistil že má také sníženou funkci štítné zlazi dostal letrox 100 a musí 13.3 na ultrazvuk někde jsem četla že to ovlivňuje plodnost, co proto ještě udělat aby jsme ji podpořili než jen ten letrox. Děkuji 😊

katka9184
23. únor 2019

@gruliska Ahoj, nevím zda Ti to pomůže, ale já také byla na laparoskopii a také mám sníženou funkci štítné žlázy a povedlo se nám miminko ihned po operaci.
Myslím si, že když máš štítnou žlázu léčenou, tak to problém nebude. Ani u partnera.
Já teda ještě používala gynex kapky a pila maliník 😊.

marketa1218
23. únor 2019

Ahoj ,štítná žláza sice plodnost ovlivňuje, ale pokud jí máš dobře kompenzovanou tak početí nebrání, také mám hypofunkci. Miminko se sice nedařilo poměrně dlouho, ale u mě přisuzuji psychice.

gruliska
autor
24. únor 2019

@katka9184 a jak ty kapky gynex bereš? Někdo mi říká že je lepsi brát až při ms

katka9184
24. únor 2019

@gruliska já už je vysadila, teď si to přesně nepamatuji...ale na krabičce máš normálně dávkování a nebo se podívej na koníkovi, byly tady různě diskuze ke gynexu 😊.
Přeji Ti hodně štěstí

hance89
24. únor 2019

Také jsem byla na laparoskopii a taky mám problémy se štítnou žlázou. Přišli mi na to v Caru, poslali na endokrinologii, tam mě paní doktorka vyšetřila a nasadila tabletky. 🙂 Nevím jestli měli na oplodnění nějaký vliv jelikož malou máme z ivf. Ale v těhotenství jsem tam pravidelně docházela na krev a když nestačilo upravovali mi dávkování. Teď také docházím, ale ne už tak často.

gruliska
autor
24. únor 2019

@katka9184 moc dekuji

evee24
24. únor 2019

@gruliska taky mám hypofunkci. Dlouho se nedařilo dokud mi nesrovnali hodnoty a nakonec pomohl inofolic. Ten taky podporuje funkci a s ním hned do měsíce.

cassina
Autor odpověď smazal
Zobraz
barborakrt
18. bře 2020

Ja i partner mame oba snizenou funkci stitne zlazy, pravidelne to kontrolujeme a mimi se podarilo hned.