Špinění 9 dni pred menstruaci

kristis
10. kvě 2019

Ahoj po půl roce jsme se konečně začali snažit. Ovulaci jsme měla přibližně od 2.5 do 8.5 v době od 29.4 do 5.5 byl sex 4x. Včera jsem začala trochu spinit dnes už nic zatím. Ms mám dostat 18.5.
Nevím co to je jestli uhnizdovani nebo ms. Na test brzo na MS taky ale břicho poboliva od pondělí občas i pichá. Děkuji za odpovědi.

rybkaryb
10. kvě 2019

Muže to souviset a ovulaci.

kristis
autor
10. kvě 2019

@rybkaryb ale ja nikdy pri ovulaci nespinila a to vím že byla cca 5.5 protože jsem dělala testy a taky byl byli výtok. To prostě poznám.

jennas
10. kvě 2019

@kristis mam to same...do ms 7 dni a bylo hnede kratkodobe spineni...takze bud uhnizdovani nebo ms prijde divne driv...😀

kristis
autor
10. kvě 2019

@jennas no ja ji mám pravidelnou takže je to pro mě divný a hlavně mi skončila 28.4 takže je to 2 týdny moc brzo u mě. No uvidím čo bude dál zatím od večera nic.

verionka
10. kvě 2019

Také se mi to tento měsíc stalo, tmavé špinění přesně o týden dřív, než měla prijit ms a dva dny na to jsem to normálně dostala. Také mě to překvapilo...

barulina
10. kvě 2019

Tak asi tak presne ovulaci nevis kdyz tam mas tak dlouhe rozmezi. Za me ovulacni krvaceni, taky jsem to nildy nemela a ejhle mam. Jinak uhnizdovni jsem ted.mela az vodde predpokladane ms a to mam cyklus jak hodinky

kristis
autor
10. kvě 2019

@verionka ale ja to mam o 9 dni a to je hodně a dnes zatím nic ani naznak

kristis
autor
10. kvě 2019

@barulina ovulaci jsem měla vždycky ji mám kolem 11 až 16 DC.

barulina
10. kvě 2019

@kristis ale ovulace netrva 4 dny, navic telo neni kaendar. No svuj nazor jsem napsala

aselluska
10. kvě 2019

To může způsobit i hormonální výkyv, řekla Dr

lenicka2323
10. kvě 2019

U mě je to teď stejně už druhý měsíc menses se dostavila o 14 dní dřív a je to spíš jen takové špinění.. 🙄

danca2719
11. kvě 2019

Já taky růžově zašpinila týden po OVU což bylo teď v úterý, nyní mám 3 dny do MS, která doufám že už nepřijde. Přeji všem hodně štěstí a brzké dvě // 😊