Špinění po styku. Co by to mohlo být?

mamina1235
20. bře 2012

Ahoj holky.... Snažíme se s manželem o třetí miminko.V Neděli mi skončila MS, včera jsme to zkusili a já dnes trošku špiním,jen slabě hnědý výtok .... Co by to mohlo být? 🙂 Díky

pajiskazemlyna
20. bře 2012

Nic závratného, možná jen malinképoranění v pochvě nebo vřídek na čípku, na zahnízdění je brzy a hlavně u tebe ještě nebyla ovulace, takže se dál snažte a držím palce 😵

kaculka46
20. bře 2012

Ahoj může to být hormonální porucha,taky se mi to párkrát stalo,dostala jsem nějaký tabletky a srovnalo se to.Ať vám to vyjde. 🙂

lamarika
20. bře 2012

Možná jen překrvený čípek. Pokud se to bude ale opakovat, tak bych doporučila návštěvu na gyndě, protože by to mohl být taky nějaký zánět. Hodně štěstí při snažení 😉

petraprostejov
20. bře 2012

Myslím, že to mohlo být jen trocha "zapomenuté" krve z menstruace, když to bylo po ní (pokud MS je menstruace...).
Mívala jsem špinění po sexu kolem půlky cyklu, tím, že jsem chtěla mimi, jsme hormony nedávali a otěhotněla jsem, nevidím důvod to hormonama srovnávat.
Pokud to není běžné po sexu, nic bych si z toho nedělala.
Ncméně nesouhlasím s tím, že "u tebe nebyla ovulace", jak píše @pajiskazemlyna - malé riziko otěhotnění je i během menstruace - právě proto, že pokud si člově nedělá ovulační testy, tak NEVÍ, kdy ovulaci má. To, že tabulkově vychází obvykle na nějaké období kolem středu cyklu je pěkné, ale je to tabulkový údaj, nemusí to tak být... 🙂

fiallinka
20. bře 2012

Zajímalo by mne, na co přijdeš, mně se to teď 2x stalo taky tak a nevím, co je... a nebylo to po styku, jen tak...

asaka
20. bře 2012

ja bych se tim neznepokojovala, obcas se to muze stat a o nic nejde. Nejspíš prasklá cévka na čípku..

salomee
21. bře 2012

Když to není vyloženě krvácení a časem to ustane...tak bych se tím netrápila. Ty tabletky, co bys na to dostala, jsou moužná ascorutin, to jsem brala taky- a nejsou to hormony, jen -teď nevím jaký- vitamín.