Splašená ovulka. Co to znamená?

gd93
16. črc 2020

Ahoj, maminky ...
Chtěla bych se zeptat, co dělám špatně nebo co to znamená ..
Snažíme se s přítelem o miminko (pro mě třetí pro něj první)
V srpnu jsem.vysadila HA. V prosinci jsem otěhotněla, ale bylo to ZT. Od té doby jsem se na sebe nějak upoutala a začala sledovat teplotu, čípek, i ovu testy, i jsem postřehla v době ovulace bolest na vaječníku. Ale stále.nic, na miminki "pracujeme" pořád. Do minulého měsíce vždy pozitivní ovutest a za dva dny teplota stoupne. Tento měsíc mě zaskočil gynekolog. 7.7. dle všech signálu byla ovulka (14DC) cykly mám 30-31 dnů.... 10.7. jsem.byla na prevenci a tam mi bylo řečeno, že jsem před ovulaci - folikul 21 mm.... BT 7.7. 36.0 potom 35.3 - 36.5 jediný pokles 11.7. 36.0....ze zvědavosti jak mě.zaskocil gynekolog že ovu terpve bude dělám ovu testy a vždy je na něm čárka - upozorňuji že nikdy krom ovulac - cca dva Max tři dny (včetně jednoho pozitivního)nemám pozitivní ovutest ani znatelnou čárku na něm....používám stále stejné e testy

Tak nevím zda přehodnotit zjišťování ovulace a dělat to jinak a nebo se.na to úplně vyprdnout a.nechat to na osudu....jenže pro mě.je načasování docela důležité kvůli zaměstnání 😏😏