Světlá krev a duch na mamatestu. Vidíte ho i Vy?

mag01
21. lis 2019

Ahoj, meska mi to 3 dní. Objevil se mi vodnatý a bílý výtok. Mens nedošla.
Včera jsem začala špinit pak to přestalo, dnes zase to stejný.. mám bolesti břicha a teď jsem si dělala test mamatest všimla jsem si tam ducha přikládám foto, vidíte ho i vy? Jak se k tomu postavit?

biedronca
21. lis 2019

Já tam vubec nic bohužel nevidim.

barcachejn
21. lis 2019

Ahojky pokud ti ms meska 3 dny prijde mi carka hodne slaba,kdyz to vemu podle sebe a vetsiny co znam tak 1 den po vynechani jsem mela vyraznejsi carku o dost... Neco tam prosvita a malinko vidim,ale asi bych jeste pockala a bud ti prijde ms nebo pokud tehotna mas byt tak proste budes a zkusila bych test treba zitra rano nebo za 2 dny jak bude vypadat. V tuto chvily nevim zda ma smysl chodit k doktoru myslim si ze ne... Tohle je opravdu hodne slaboucky test.

jituli84
21. lis 2019

Já říkala duch tomuhle a to bylo tři dny před ms

terezb98
21. lis 2019

Test po dvou dnech vynechání ms dost jasný.. Jinak nic nevidím, zkusila bych později.

amazonkajanik
21. lis 2019

@jituli84 u mě to samé a ty další už jen jasnější a jasnější. Za to u biochemického i po 14dnech zpoždění byl duch a pak dorazila ms

clo1
21. lis 2019

@mag01 nevidím

jituli84
21. lis 2019

@amazonkajanik Já už další test nedělala, spíš jen čekala do kontroly co bude 🙂

lucca0
21. lis 2019

Kdyz hooodne zaostrim, tak se mi zda ze vidim.. ale minulej mesic mi mamatest udelal taky slabyho ducha a nic z toho nebylo

martaskaaa
21. lis 2019

Ale klidně mohla být ovulace o něco dýl a než se to uhnízdilo, tak třeba proto není silnější duch. Tak bych zkusila zase za 2-3 dny další test, pokud ms nepřijde

fibikarovic
Autor odpověď smazal
Zobraz
eiram7
22. lis 2019

@mag01 když to přiblížil, tak ducha vidim. Dělala sis ještě další test nebo vyckavas?

hanakos
22. lis 2019

Já také vidím

teplaka1
22. lis 2019

Ja vidím,ale musím se hodně zakoukat..Ja měla 3 dny meskani a bylo tam tohle .. další test neměl smysl..

barcachejn
22. lis 2019

@teplaka1 Mela jsem 3 dny po vynechani to same 🙂

petula.bir
22. lis 2019

@teplaka1
Jojo, taky tak - 3.dny opozděná ms 🤣