Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

barci
9. čer 2006

Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte některá zkušenosti, či jste od známych nebo kamarádek slyšela o tomto vitamínu.na příbalovém letáku je napsané, že ho mají používat ženy v období klimakteria, ale taky je prý dobrý při léčbě neplodnosti nebo na úpravu menstruačního cyklu...Tak by mě zajímaly zkušenosti...Zda někomu pomohl.Zajímají mě všechny názory.děkuji.

mmmk
9. čer 2006

Barci, je to na bazi materske kasicky, neni to vylozene vitamin, ale je to "doplnek stravy." Ano, primarne je urcen pro zeny v obdobi klimakteria. Ale to je prave tim, ze enzymy obsazene v materske kasicce dokazi srovnat hladinu a vykyvy hormonu.
Mam par znamych, kterym srovnal cyklus a otehotnely. Ja to jeste nezkousela, protoze beru HA. Ale pry staci brat dva mesice a vysledek super.
A jsou ho dva druhy, ale to presne neznam.

alcatko.j
9. čer 2006

Ahoj Barci,, slysela jsem na to ruzne nazory, jedni tvrdi, ze Sarapis je jen tahak na penize, druzi, ze jim pomohl budto s menstruacnim cyklem-srovnat ho, zkratit, zmirnit bolesti, dopomhl k ovulaci a i k otehotneni...I ja znam zenu, ktera si mysli, ze otehotnela diky jemu.Taky jsem slysela, ze staci brat ho mesic ci dva a vysledek se dostavi. 🙂 A jsou dva druhy.sarapis a sarapis soja.

mmmk
9. čer 2006

Alci, to je ono... jsem si nemohla vzpomnet 😀 Nevim, jestli mas pravdu, firma, co vyrabi sarapis ma vyzkum jen na zeny v klimakteriu, takze s tim tehotenstvim nebo srovnanim cyklu nevim. Ale fakt nekolik holek, co znam otehotnelo, kdyz ho braly. Tak to asi nebude az takova nahoda....ale mozna to trosku funguje i na placebo efektu.
A jeste neco - nemely by ho pouzivat zeny, co jsou alergicke na vceli produkty.

animatua
9. čer 2006

Ahoj, se Sarapisem mam super zkusenosti, mela jsem strasne nepravidelny cyklus a srovnal se mi diky Sarapisu. neni ale pravda ze za dva mesice je vsechno ok, je to prirodni lek takze musis uzivat dlouhodobe. ja to uz beru asi dva a pul roku, nejdriv jsem brala 2x denne jednu kapsli a pak jsem to snizila na jednu kapsli denne. je pravda ze to vyjde draz nez HA, ale zase do sebe necpu hormony 😉

alcatko.j
9. čer 2006

Marky, no jasne, ja si prave taky tak trosku myslim na to, ze "vira tva te uzdravi"...Ale jestli je to fakt, jako ze to treba pomuze, jen dobre 🙂
A jo, ja sem vedela, ze nekdo, kdyz je na neco alergicky nema to brat, ale nemohla jsem si vzpomenout 😀 Jeste ze te mam 😀
A samo, ze nemam treba pravdu, taky me to zajima, ale slysela jsem tyto dva nazory 🙂

Ani, tak to je fajn, ze ti to pomaha.Ja jenom rikam, co jsem slysela, o tech dvou mesicich 😉

mmmk
9. čer 2006

Moje zname fakt otehotnely vetsinou takhle brzy, jedna to brala asi pul roku a vlitla do toho hned, jak to vysadila 😀
Nikomu ten nazor neberu, hodnotim to ze sveho okoli... uz se s tema holkama moc nebavim, ony porad mlely o poceti a ja o cestovani, skole, vybavovani bytu 😀
Ja bych teda dala na rady gynekologa, i kdyz agolutin (vyvolavacka) neni nic prijemnyho. A treba si myslim ohledne cyklu, ze by mi to nepomohlo... ja uz jsem proste takova 😅

sonja21
14. srp 2006

ahojky SARAPIS beru taky, mám s ním super zkušenosti : - ) jednak ami po něm krásně roste děložní sliznice, což je pro otehu vynikající a taky mi krásně srovnal cyklus.Píchala jsem si hormonální injekce kvůli přípravě na inseminaci a díky SARAPISU jsem měla stále pravidelný cyklus a vše o.k. bohužel se 2 pokusy nepovedly,tak máme pauzu,ale chystáme se v Lednu na umělé,ale budu ho pořád brát : - ))

teddy
30. srp 2006

Ahojky, já jsem Sarapis taky užívala, ale ovšem kvůli něčemu jinému. Byl mi doporučen na zmírnění migrény. Během studia na Vš jsem trpěla téměř pravidelně každý měsíc migrénou spojenou se mžitkami, brněním po celé jedné půlce těla a poruchou sluchu a řeči. Už jsem si nevěděla rady, tak jsem zkoušela cokoliv. Sarapis mi nejenže nepomohl, ale asi mi nedělalo dobře nějaké složení přípravku, protože mi po něm bylo dost špatně. Jenže než jsem si uvědomila, že je to z toho, tak uběhly asi 2měsíce. Mám citlivý žaludek, takže mě nijak nepřekvapovalo, že mi není dobře, ale když mi pak bylo špatně skoro každý den, musela jsem si sakra dát pozor, co jím, abych to udržela, tak jsem si pak rekapitulovala, čím by to mohlo být způsobeno a bylo to Sarapisem. Od té doby mám zase klid a navíc po dodělání školy mi ty migrény ustaly ve frekvenci 2-3x ročně. Je to dědičné, ale to, že mě trápily každý měsíc bylo způsobeno stresem ze studia. Já jsem dosti citlivka a škola pro mě byla opravdu dost stresující zážitek. Takže bohužel s ním nemám dobré zkušenosti a i když se snažíme otěhotnět, tak to už radši zkoušet nebudu. 😉

bibinka
26. zář 2006

Ahoj Barci! Aj ja som sa zaujímala o Sarapis, kvôli otehotneniu,ktoré sa nám s manželom nedarilo 2roky.Je to doplnok stravy na báze materskej kašičky-ako už písali iné dievčatá.Ja som však užívala homeopatický preparát-tiež z materskej kašičky(ponúkla mi ho lekárnička ako možnú náhradu Sarapisu, pretože bol cenovo výhodnejší asi o polovicu.)Využívala som 2 balenia a div sa svete-zadarilo sa nám bábätko,mimochodom,pred týždňom mal malý jeden rok 😀 .Ak máš akýkoľvek gynekologický problém, vrelo ti "materskú kašičku" odporúčam.Či si kúpiš Sarapis, alebo prípravok, ktorý som užívala ja( znovu ho beriem 🙂 , lebo chceme ešte jedno bábo).Naozaj reguluje ženský hormonálny systém.Jedna moja kolegynka tiež brala kašičku na moje doporučenie(lebo sme sa snažili obidve otehotnieť dosť dlhú dobu) a otehotnela za mesiac potom čo využívala 1! balenie. A to dovtedy mala cyklus 21 dňový, kedy jej ovulácia nastávala na 8deň cyklu ☹ .
Záleží len na tebe čo si vyberieš,určite sa oplatí investovať do toho.A ako každý liek, môže a nemusí pomôcť, vždy existuje skupina ľudí, ktorí ho môžu brať kvantá a nič.Takže toľko moja skúsenosť. Ahoj.

sonka
27. zář 2006

Bibinka,
prosim ta aky je ten nazov homeopatickeho lieku. Ja na homeopatiu nedam dopustit, je to super vec, zatial mi vsetky homeopatika pomohli.

marka
27. zář 2006

Ahoj holky, já SARAPIS užívám cca necelý měsíc a musím říct, že na tom něco bude.Zatím se po něm cítím dobře a bolest v MS zmizela.Možná bych SARAPIS ani moc neměla,protože mám alergii na pyly(sennou rýmu),ale zatím vedlejší účinky nepociťuji.Již delší dobu se pokoušíme o mimi a zatím se nedaří,tak třeba mi to pomůže 🙂 zatím jsem slyšela většinou pozitivní účinky.Už jsem prodělala různá vyšetření,vše v pořádku,ale mimi nikde ☹ Tak snad se brzy zadaří! 😉

bibinka
27. zář 2006

ahoj Sonka,
liek sa volá MELLIFICA a je to české homeopatikum,vyrábajú ho v Ostrave a je to ručne pripravovaný liek. Balenie obsahuje 60 tbl a stojí 174,-kč.Obsahuje ako som už písala len materskú kašičku v troch riedeniach a pomocné látky.Neviem ale či ho zoženieš tu na Slovensku.Ale skús sa popýtať, možno by ti ho v lekárni aj objednali. Ak nie, potom ti ho môžem zohnať aj ja.Pa.

andra
3. říj 2006

ahoj holky
loni touhle dobou jsem byla nestastna,ze nemuzu otehotnet.Mela jsem nepravidelonou menstruaci a nekdy jsem to nedostala 3mesice a vubec jsem se necila jako zena a ted mi tu spinka 2mesicni chlapecek.Bydlim momentalne v Londyne a loni v zari jsem byla doma a mamka mi doporucila sarapis a tak jsem ho zacala zobat.Kupodivu jsem to v zari dostala,ale pak v rijnu nic a tak honem testy,ale negativni.Udelaly mi i krevni testy a vse v normalu a to byly dobry depky.Pak uz jsem jen chtela mit menzes a mimco nebylo uz tak dulezity.V prosinci jsem mela bolesti od zaludku a manzel radil at si udelam test,ale ja nechtela kvuli zklamani a ze jsem jich mela,ale 3den jsem si koupila test a byl positivni.Celou tu dobu jsem zobala sarapis ale asi dela taky hodne psychika.Snazte se nemyslet na to,ze musite otehotnet ono to prijde kdyz to nejmin cekate a planujete 🙂

kaciatko81
3. říj 2006

ahojte, nemate nejaky link, kde by som sa o tom docitala viac? dakujem

alcatko.j
3. říj 2006

Najdu, moment 🙂

alcatko.j
3. říj 2006

Najdu toho vic, tak trpelivost 😉

http://poradna.katolik.cz/odpoved.asp?r=3&c=296

kaciatko81
3. říj 2006

alci, dakujem 🙂

bibinka
3. říj 2006

AHOJTE, Alcatko.j.>:si zlata, že s 🙂 i"vyhrabala" nejaké adresy o Sarapise, si predstav, že keď som sa pokúšala o mimi, aj inšpirovala ma adresa katolik.cz.diky, že si to tu napísala, ja som na ňu aj zabudla.Nakoniec som sa rozhodla pre to homeopatikum lebo bolo cenovo lacnejšie 😎 ale účinok bol myslím taký istý 🙂 , keďže mi tu pobehuje okolo mňa malý Fifi.
to Andra: gratulujem k bábätku, však sa oplatilo zobkať prírodné preparátiky? 😀 😅

alcatko.j
3. říj 2006

Bibi, moc gratulujuk malemu Fifinkovi 🙂

bibinka
3. říj 2006

ďakujem Alcatko.j. a tebe prajem krásne a pohodové tehu a na konci "krásny a zdravý uzlíček radosti" (14.4.2007) 😀 😀
Už máš vybraté mená?

deina
15. dub 2007

Takze sarapis pomoze tak, ze upravi cyklus? Mne sa akosi zacinaju skracovat, ale aj pred HAK som mala kratke cykly, takze mozno u mna je norma, ze su kratke. Ale ak by sa chceli skracovat este viac, tak by som to vyskusala. Nevadi, ak si popritom davam aj Babyplan?

radek
15. dub 2007

ahoj deina,
loni v červenci jsem v 6tt přišla o mimi,doktorka mi poradila nechat projít 2 až 3 menzes a během této doby užívat Sarapis, ale pozor Sarapis+Soja! K tomu Babyplan a světe div se, v říjnu jsme se pokusili a v listopadu už jsem byla těhule. A to jsem na první mimi čekala 2 roky. Takže já doporučuju. Nejen, že upravuje menzes, ale prý také zvyšuje děl. sliznici aby se v ní vajíčko dobře zavrtalo a neodešlo s menzes jako u mě.

maahuliena
15. dub 2007

Zahnať ho aj na slovensku? KOľko Sarapis stojí?

radek
15. dub 2007

nevím, jestli se dá koupit na Slovensku, cena na měsíc je myslím kolem 400,- Kč.pozor - nesmí ho alergici na včelí produkty, obsahuje snad mateří kašičku a kamarádce bylo po něm hodně zle ....

lauritka
15. dub 2007

Sarapis sa da kupit vlekarni..ak ho nemaju tak ti ho objednaju.
ja beriem tento mesiac prvykrat matersku kasicku ale od inej firmy. 😅
tak som velmi zvedava akoto dopadne. 😔 mam vsak uz pocit ze zabera pretoze teploty mam ok..minule dva cykly boli velmi vysoke.{teda teploty v prvej faze cyklu} a takisto som mala kratky cyklus.
vcera mi aj krasne ukazalo palicky na ovulacnom teste. teraz uvividm aka dlha bude lutelana faza.podla vsetkeho dnes som mala ovulku.

maahuliena
15. dub 2007

Dobrá info. ďakujem. Budem sa informovať v lekarni. ja som teraz po horm.liečbe a tento cyklus sa snažíme konečne po dlhej dobe. Verím, že višie. Držme si palčeky 🙂

mmmk
15. dub 2007

Myslim, ze sarapis je placebo 😉 Brala jsem ho 2 mesice a nic. Nezkratilo mi to cyklus, nic. Proste pro zensky v prechodu asi ok, ale pro upravu cyklu jsou to vyhozeny prasule. Kdyz si koupite za dvacku lentilky, vysledek bude stejny 😵

smiledra
15. dub 2007

mmmk,nerad to pisem, ale nesuhlasim s Tebou. Materska kasicka je super potrava, ktora umoznuje vcelej kralovnej behom jej vysoko produktívneho zivota naklást az 3000 vajícok denne. Vcelie robotnice, ktoré sa zivia obyčajným medom, zijú styri az sest tyzdnov, zatial co královna sest rokov.
Obsahuje vitaminy A, C, D a E a komplex vitamínov B, taktiez obsahuje vsetkych osem dolezitých aminokyselín a znacné mnozstvo mineralov, proteiny, enzými, koenzymi a pod. Neviem, lentilky co obsahuju, ale doporucujem Ti, aby si bola trpezlivejsia ku kasicke, je to prirodny produkt, neucinkuje na pockanie.
Pokial dobre viem, sarapis obsahuje 24 mg materskej kasicky. Ja mam skusenosti s kapsulkami s obsahom 250 mg kasicky. Ziaden biochemik nenamiesa take zlozenie, urcite to doporucujem pre snazilky a zeny v prechode kvoli obsahu latok podobnych zenskym hormonom. 😉