• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tablety Sarapis. Jaké máte zkušenosti?

25. července 2016 
@katarina104 preto som ho zacala uzivat.lebo ho pomalicky dostavam kedy sa mu zachce takze som v neistote.lebo neviem kedy ma prepadne....
6. dub 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saska697 no ak to trvá dlhšie mali by ti urobiť HP :wink:
6. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som stym u dr. vysvetlila som mu co ma trapi a ze sa uz vysse roka snazime o mimi. Vysetril ma a pytal sa ma na cyklus som mu povedala ako mi chodi okolo 38-39 dna a 16DC dostanem dalsiu a on ze to nie je dalsia menstruacia,ale stred cyklu a mame sa snazit 3dni pred tym ako mi to zacne alebo prvy den tamtoho.... A ak sa do pol roka nezadari tak mam prist. Ale ako uzivam sarapis tak sa lepsie citim nie som taka unavena aj plet mam o nieco lepsiu:slight_smile:) tak som zvedava ci aj na mrchu to bude mat vplyv:slight_smile:)
6. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibinka Ahojky chtela jsem se te zeptat jak si brala kolik tabletek denne? homeopatikum materi kasicku....Mellifica
moc dekuji...
16. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “léky, a to hlavně na předpis, se nenabízejí a ani neshánějí. Děkuji za pochopení.”
22. čer 2011 v 17:31 • hanmorav
ahojte,dnes som bola u mojho gynekologa a doporucil mi sarapis kvoli materskej kasicke.hladala som ho na internete,len teraz som v pomykove,ktory myslel,kedze je ho viac druhov...uz 2,5roka sa snazime o babo,mame za sebou 2IVF...
11. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima263 a aky si mala z neho pocit?
11. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminkad mne pomohol, mala som taký rozhádzaný cyklus, vyzeralo, že aj anovulačný a dalo sa to do poriadku. Ale neviem, čo tým sleduje lekár. Dám Ti link na niečo lepšie pred IVF. Sú na to dobré ohlasy
http://www.georen.eu/index2.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=18&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=4
11. črc 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima263 ty si to skusala?on mi to dava kvoli tomu,ze je tam materska kasicka.
11. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminkad ja nie, veď vieš, sme na jednej lodi a v inej téme :wink:
U nás je iný problém. Skús pohľadať aj iné produkty s materskou kašičkou, možno budú lacnejšie. A pozor ak si alergička. V tom sarapise je aj peľ
11. črc 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima263 ja viem,sa mi cosi marilo :wink: ze som ta tam videla a uz zas nie :wink: no praveze zatial by bol asi tento produkt najlepsi pre mna,tak skusim to.len sa ho musim spytat,ktory to sarapis myslel,ci ten pri klimakteriu alebo mensis.a davkovanie
11. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ponúkam sarapis soja 60tbl. ak by ste niektora mala zaujem, napíšte mi IP. :slight_smile:
2. srp 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu
ahoj chcem sa opytat,ktory sarapis si brala..sarapis soja alebo mensis?dakujem
23. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kincka ahojky, tak já jsem brala sarapis mensis, ale pokud se snažíš o mimčo, tak bych doporučila raděj fytosofa forte - je to stejné jako clostilbegyt, ale není to na předpis, dá se to koupit normálně v lékárně - já jsem díky tomu otěhotněla po 5 ti letech s diagnozou neplodnosti - kukni do diskuze "sojove isoflavonoidy jako nahrada clostilbegytu"
Jinak přeju ať se daří...
23. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu zatial sa o babo nsnazime,ale pred par mesiacmi som vysadila po 5rokoch HA a dost mi hapruje cyklus (30 az 51 dni) a gynekolog mi zistil pco,tak sa snazim zistit,co by mi pomohlo cyklus napravit.dakujem za radu,ak nepomoze sarapis,skusim fytosoju:slight_smile:
23. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru sarapis mensis i ten obyč párkrát do roka, když se mi z nějakého záhadného důvodu rozhodí cyklus, ale co mi už moc nevyhovuje, že mám pak MS strašně silnou a trvá někdy i 9 dní :frowning2:
23. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kincka - podobný případ jako já.......já jsem do toho ještě měla alergii na spermie :frowning2:
Sarapis mne pomohl aspon k menstruaci (i kdyz nekdy strasne dlouhe cykly, ale ja jsem byla vdecna aspon za neco), u soji byly cykly do 35-40 dni:wink: uvidíš, za zkoušku nic nedáš......třeba sarapis bude fungovat u tebe líp, já jsem sama neovulovala :frowning2:
24. srp 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu myslis,ze prave fytosoja ti nabudila ovulaciu?a co na to povedal tvoj doktor?
24. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kincka Dr. to ani nevi, to jsem si naordinovala sama po tom, co me vysadil clostil a rekl, ze uz ho vice brat nemam:frowning2:(( (ma to pry stejne ucinky, az na to, ze soja ti pomaha k rustu sliznice- a ta se me naopak pri clostilu snizovala........
25. srp 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu dakujem za info:slight_smile:prajem tebe a tvojmu babu hlavne vela zdravia:slight_smile:
25. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , chcela som sa spýtať,či má niekto skúsenosti s touto stránkou a produktami ohľadom klimaktéria .. Vďaka :slight_smile:
Podľa mňa je to tam fajn vysvetlené a popísané KUk na to , ak máte záujem :P
http://www.sanceprozdravi.cz/obchod/category.php?id_category=20
28. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sommajka myslím si, že ohledně klimakteria tato diskuze není :sweat_smile:
28. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu je to už stará téma, ale chcela by som sa ťa opýtať, mám kúpenú fytosoju forte, ty si ju užívala ako píšu - čiže 2krat denne jednu tabletu? Alebo viac denne,keď sa ti podarilo otehotnieť... ja ju beriem jednu rano a jednu vecer, ale mám pocit, ze ma páli záha z toho.... tak neviem...
22. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura88 ahoj, kukni do teto temy, z tama jsem pobrala vsechny rozumy.-))) I o davkovani, ja jsem si to vypsala na papirek a podlo toho jsem jela - myslim, ze je jedno kolik tablet fyzicky, zalezi, kolik v sobe obsahuji isoflavonoidu - a hlavne pit!!!!! Davkovani jsem zkousela - prvni mesic to bylo delsi, pak jsem to upravila a klaplo to.-)
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-isoflanovoidy-ako-nahrada-clostilbegytu-2/
kdyby prece jenom, napis, mej se a drzim palce
23. dub 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby čo je to ten sarapis???obsahuje ho aj bio-materská kašička???môže sa užívať pri užívaní JEANINE??
19. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja si čitam vaše prispevky ohladom toho sarapisu a vela zien pise ze sa im po tych liekoch podarilo otehotniet lenze ja som si citala o tom aj ine clanky a pisu otom ze je to prirodna antikoncepcia tak neviem co si mam mysliet otom,lebo aj ja sa pokusam otehotniet už vyse roka a dala som sa nato len teraz.Beriem aj sarapis aj matersku kasicku tak ked mozte baby tak poradte diky...
8. srp 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chcem sa spytat je jedno ktore tabletky mam ci je to sarapis soja,alebo na upravu men.cyklu?lebo je ich viac a tiez chcem aby sa mi upravil cyklus,tiez sa pokusame o mimco.dakujem :slight_smile:
9. srp 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, sarapis mám brať aj počas menštruácie?
25. říj 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vivi Koukám, že čekáš miminko, myslíš, že Ti Sarapis pomohl? Nám se pořád nedaří, tak ho asi taky vyzkouším:slight_smile:
5. únor 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek