Těhotenské příznaky - jaké se objevily u vás?

zatimnetehotna
13. lis 2018

Ahoj snažilky a těhulky!
Mám na Vás prosbu, samozřejmě vím, že nejlépe mi to řekne dr. ale tam jsem volala a že má plno a mám počkat...

Menstruaci jsem měla 5 dní. Hned den po menstruaci jsme měli nechráněný styk ( oplodňovací ) vše bylo v pořádku nic mě nebolelo. Cca 3 dny před “asi” ovulací ( nějak to nehlídáme necháváme tomu volný průběh) a teď už 3 dny po ovulaci je mi nevolno, hlavně po ránu ale přijde to kdykoliv během dne, v autě doma kdekoliv a po pár minutách odezní. Svědí mě občas bradavky. Občas bolí hlava. Den po ovulaci jsem cca 3 hodinky krvácela na intimku pak to přeslo. Dnes ráno jsem měla pocit že musím furt na wc jako při zánětu močového měchýře ale už to odeznělo.. vím že den po menstruaci je otěhotnění nepravděpodobné, ale nedá mi to.. jsem po jednom potratu a mám 0 negativní. Tak třeba kvůli tomu že se tělo proti plodu brání už takto rychle? Nikdy jsem tyto problémy při ovulaci ani tak neměla.. těhotenský test negativní ale menstruaci mám dostat až 26.

klea81
13. lis 2018

@zatimnetehotna test si udělej 26. dřív to nemá smysl

kristyna99
13. lis 2018

Já na začátku měla pár dní strašný průjem a hrozně mě bolely prsa,i jsem častěji curala. Ale na testu se ti nic asi ještě neobjeví,počkej 🙂

ejmate
13. lis 2018

@zatimnetehotna Mě menstruace skončila 26.7., den na to jsme měli nechráněný pohl. styk a jsem v 17. týdnu 😃 Takže to určitě zase tak nepravděpodobné není 😃

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@kristyna99 já nemám úplně průjem ald každý ráno mě to vyžene na záchod

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@ejmate jé to moc gratuluju!!!! Taky bych si moc přála aby to vyšlo

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@klea81 ano to máš pravdu jsem jen netrpělivá

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

A myslíte že se dají takové nevolnosti na zvracení atd vsugerovat??

zelenaesmolda
13. lis 2018

@zatimnetehotna ano,daji.slysela jsi uz o falesne brezosti?castejsi je to teda u fen ale i zeny tim muzou trpet

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@zelenaesmolda neslyšela, jdu se na to podívat. Děkuji

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@zelenaesmolda to si ale nemyslím že mám já bych chtěla miminko ale takhle to nemám. Chci ho až teď po týdnu nevolnostech

ejmate
13. lis 2018

@zatimnetehotna budu ti držet palce 😉 🍀

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@ejmate děkuju!!

ejmate
13. lis 2018

@zatimnetehotna Jinak já jsem brala Macu a chodila jsem na Dornovu metodu (sice kvůli skolióze, ale srovnání obratlů má prý pozitivní vliv i na otěhotnění), tak můžeš vyzkoušet, kdyby to teď nevyšlo 😉

kristyna99
13. lis 2018

@zatimnetehotna Dají,jednou jsem to tak měla..

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@ejmate děkuji mnohokrát

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@kristyna99 tak uvidíme za ty dva týdny

sudylichozrout
13. lis 2018

@zatimnetehotna jejej, i kdybys z toho styku nahodou otehotnela, tak je ted vajicko ve stadiu ryhovani teprve na ceste do delohy, takze nemuzes mit zadne priznaky. Jen si to vsugerovavas. Nemusi to byt zamerne, ale podvedomi vi, ze bys otehotnet chtela a mate te. Pockej tak 10 dnu a pak muzes nejdrive testovat.
To krvaceni bylo nejspise podrazdeni ze sexu, je mozne, ze jsi opravdu ovulovala, vse je prokrvenejsi. Ale i bez ovulace muze po milovani dojit k drobnemu krvaceni. Je to caste. At tak, nebo tak, tve zakrvaceni ted nema s pripadnym otehotnenim zadnou souvislost.
Prestan se sledovat, prestan to resit, jinak neotehotnis. Psychika dokaze s timhle fakt zamavat.

oveckaluky
13. lis 2018

Po potratu loni v červnu jsme se snažili sedm měsíců, než to znovu vyšlo - a můžu tě ujistit, že těhotenské příznaky jsem měla každý měsíc 😉 Psychika fakt udělá hodně...až když jsem to vzdala a smířila se s tím, že nám jsou prostě souzené jen dvě děti, a že přece můžu (a musím) být ráda za ně, a hlavně že už nechci podstupovat to trápení, když nakonec ta mrcha červená zase přijde, o Vánocích jsem si řekla "a dost." Tohle všechno jsem probrala s mužem, ale ten mě přesvědčil, ať tomu dám ještě měsíc. Tak jo, proč ne, stejně to nevyjde, říkala jsem si, a absolutně jsem se na to nesoustředila. A bum ho - najednou jsem věděla už den po ovulaci, že to vyšlo, že budou miminka dvě, a že to bude Petr a Lucie...doktor na mě koukal jako na blázna, že jdu brzy, a že na UTZ pravděpodobně neuvidí ještě nic, natož dva váčky (ale šla jsem brzy, protože jsem loni potratila kvůli chřipce, a teď se nám povedlo otěhotnět rovnou do epidemie, takže mě i tak nechal hned doma) - no, neviděl fakt nic 😀 Za dva týdny kontrolní UTZ...prý "no vy jste fakt měla pravdu, jak to víte? Opravdu tam jsou dva váčky..." a teď už si brebentí vedle v postýlce, dneska je jim 12 týdnů 😉
Ještě vydrž, i kdybys těhotná byla, zatím je brzy i na příznaky, i na test, opravdu počkej aspoň do toho termínu MS, držím pěsti 😉

zelenaesmolda
13. lis 2018

@zatimnetehotna ani nemusis vedet,psychika je svina 🙂

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@sudylichozrout rozumím děkuji!

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@oveckaluky to je dobře že se to povedlo! Tak uvidíme dám vědět

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@zelenaesmolda ok děkuji!

corry21
13. lis 2018

Těhotenské příznaky způsobuje hcg. Když je negativní test, není hcg, tudíž ty příznaky co máš nejsou z tehotenstvi. Neříkám že nejses, jen to ještě nemůžeš poznat

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@corry21 dobře, děkuji za názor🙂

corry21
13. lis 2018

Ale samozřejmě preju hodně štěstí at to klapne!

klea81
13. lis 2018

@zatimnetehotna rozhodně dají 😉

klea81
13. lis 2018

@zelenaesmolda ano, mají to i ženy, včetně mléka a obřího břicha, které je však prázdné

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

@corry21 děkuji!

zatimnetehotna
autor
13. lis 2018

Holky tak dám na vás. Nebudu se na to upínat a prostě uvidím. Buď teď nebo přece jindy. Jednou tu to miminko bude. Dám vědět jak to dopadlo!

emiilyy
13. lis 2018

ahoj já to třeba poznala podle ... prsou že mi vyrostly a začely bolet a pak asi zhruba po týdnu mi začely tvrdnout