Těhotenské testy. Jak vycházejí?

slawkaaa
31. črc 2019

Ahojky, co myslite na moje testy? Ovulacia prebehla 14.7 a to dokonca z praveho vajecniku kde nemam vajcovod potvrdene ultrazvukom.. Prvy slaby sduch 11dpo ale uz som 17dpo a ciarka sa mi nezda, zeby tolko zosilila.. Este som. Mala 11dpo hcg 25.. Co. Myslite?

slawkaaa
autor
31. črc 2019

Hm tak sa mi neda pridat foto😭

sudylichozrout
31. črc 2019

@slawkaaa melo by jit.

slawkaaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
slawkaaa
autor
31. črc 2019

tak sa podarilo, nemáte skusenosti?ciarka mi na 17dpo pride strasne svetla :/

matonka15
31. črc 2019

Ahojky neviem či to tu patrí ale potrebujem radu posledna MS bola 6.6,.... 18, 19.6 sme mali s priateľom nechránený styk MS mi mala prísť 4.-7.7 pár dní po tom som si robila testy a vyšli negatívne 12.7 som bola u lekára aby som zistila čo sa deje lekárka povedala že cisty nemám a že hcg je negatívne aktuálne meškám 27 deň poraďte čo mám robiť mám ešte čakať alebo kúpiť test? Bojím sa že budem sklamaná... VŠETKÝM VOPRED ĎAKUJEM ZA RADY

aurelie34
31. črc 2019

@slawkaaa čárka ti vůbec nesílý. Nechci ztrašit ale vypadá to na biochemické těhotensví. Pro srovnáni přikládám svůj test 17 DPO

aselluska
31. črc 2019

@matonka15 a vyvolávačku Dr nedala? Nějak to neokometovala, kdy přijít atd?

makiska1
31. črc 2019

@slawkaaa koukni na me testy.... nestresuj... tu ovulaci víš jistě? Kolik ti zbývá do ms? Já měla dva dny před MS minidusika, viděla jsem ho jen já... pak jsem tři dny pořád testovala a přišlo mi ze je v haji, ze carka nesili, tak jsem se na to vyprdla a zkusila další test až za čtyři dny... to ksrm měla 5 dní zpoždění, a už byla dálnice... ještě se ti čárka může vybavit... držím pěsti!! Na prvním obrázku jsou 12-15dpo, na tom druhém 18dpo...

slawkaaa
autor
1. srp 2019

Makiska1. Ovulacny test som mala pozitivny 13.7 a 14.7 bolest v pravej strane a aj teplota nasvedcuje, tak mozno bola 14.7 alebo 15.7....duch bol uz 11dpo, ja mam menstruaciu dost nepravidelnu, tato ovulacia bola s clostilbegytom takze uz skoro 14den cyklu... Podla merania bazalnej teploty mi menstruacia chodi tak 16-18 dni po ovulacii.. Takze ten 17dpo bol este akoby pred menzesom... Urobim test este v pondelok a uvidim ci sili😭doktorka mi povedala, ze testy nevypovedaju o prosperite.. Bojimsa.. Som totiz po mimomaternicovom 2,roky spat😭 a unho som ciarku slabu mala stale ale az od 17 dna nejak

slawkaaa
autor
1. srp 2019

@makiska1 ten text patri tebe, nejak sa tu nevyznam 😂

hope09
1. srp 2019

Ještě to nevzdávej, někdy sílí že začátku pomalu a ani ne každý den. Zkus za pár dní stejnou značku jako ty první testy a uvidíš. Vždyť ještě ani nemáš termín MS, tak je ještě čas 😉

palomadorantez
1. srp 2019

Ahoj a jak dlouho se prosím snažíš otěhotnět? Taky nemám pravý vejcovod

slawkaaa
autor
1. srp 2019

Ja som mala mimomaternicove v decembri 2017, do aprila 2018 snazenie, potom nestovice to sme museli prerusit.. Takze mozno tak rok, nemala som ovulaciu.. Az s clostikom... A prve mimomaternixove bolo na prvy pokus len zle😭teraz sme. Mali ist na ivf, vsetko bolo dohodnute a ja teraz riesim toto, kiezby to bolo v poriadku

slawkaaa
autor
1. srp 2019

@palomadorantez ty ako dlho?

makiska1
1. srp 2019

@slawkaaa dnes jsi test nezkoušela? A teď už máš zpoždění? Držím pěsti... počkej tedy do zitra a uvidíš... pokud bude stále stejně slabá, zkus radši konzultovat s dr když už jsi měla mimodelozni...

slawkaaa
autor
1. srp 2019

@makiska1 neskusala este..pondelok musim zavolat aj tak dr. Tak uvidime.. Mimodelotni sa opakuje? I ked mi druhy vajcovod skontrolovali?

matonka15
2. srp 2019

@aselluska nie nedal len povedala že mi ms ešte príde s nič a včera mala podľa kalendára prísť a nič necítim ani bolesti iba raz do dňa na 5 minút a dosť a chrbtica ma pobolieva

palomadorantez
2. srp 2019

@slawkaaa no já som mala mimomaternicové už před třemi roky ale až teraz som sa začala snažit. Urobila som se všecky testy či mám ještě šanci na babo přirozeně takže teprve jeden měsíc

slawkaaa
autor
2. srp 2019

@palomadorantez tak to celkom neskoro.. Sanca si myslim, ze je hovoria to aj doktori zw s jednym to ide.. Ale me sa zda ze me funguje pravy vajecnik viac.. Takze teraz musim. Len cakat.. Tak ti drzin palce aby sa to podarili🤗

palomadorantez
2. srp 2019

@slawkaaa děkuji no 31 není ještě tak hrozný věk předtím jsem neměla skym se začít snažit až teraz ahm test plodnosti mám dobrý tak uvidím ale vím že to může chvilku trvat

slawkaaa
autor
2. srp 2019

@palomadorantez tak vek som nemyslela, len som myslela, ze po mimaternicovom sme sa chceli snazit hned, ale kedze si nemala partnera tak to je ine.. Uvidite, mozno sa podari hned..citala som, ze vela zien otehotnelo hned. To je dobre ze mas test plodnosti ok, hlavne aby bola ovulacia a vajicka.nechapem preco sa deju tie mimomaternicove, doktor vravel cosi, ze kedysi to nebolo tak caste

matonka15
5. srp 2019

Ahojte tak 32 ms mešká testy negatívne zajtra idem k lekárke držte palce

slawkaaa
autor
6. srp 2019

Ahoj holky, tak dnes hcg 2888 jednotek v 5+1..zajtra ultrazvuk.. Uz musi byt nieco vidiet drzte palce😩

ivybee
6. srp 2019

@slawkaaa Držím všechny, co mám! 🍀

palomadorantez
6. srp 2019

@slawkaaa hodně štěstí

makiska1
6. srp 2019

@slawkaaa no krása! Držím pěsti, dej zitra vědět!

slawkaaa
autor
7. srp 2019

Ahojky, tak mam gestacny a zltkovy vacok v deloze... Strasne mi odlahlo, ani sama doktorka nevie ako sa to stalo z prava, kde nemam vajcovod, ale ze niekedy aa to stane, len mala pravdepodobnost.. Tak busuxi tyzden na srdiecko.. Dufam, ze sa objavi a bude vsetko v poriadku 😉

slawkaaa
autor
7. srp 2019

Nevite jak to je, ked v 5+3 bolo vidno gestny a zltkovy vacok.. Tak v 6+4 uz musi ci nemusi byt vidiet srdiexko? Dok orka, ze uz musi byt vidiet, objednala ma skor o tyzden, ze ma dovolenku... Lenze ja citam a baby pisu ze srdce sa ibjavi i napriklad v 8 tyzdni

palomadorantez
7. srp 2019

@slawkaaa gratuluji buď v klidu hlavně že máš normální těhu to ostatní přijde taky

ivybee
7. srp 2019

@slawkaaa veliká gratulace! 😊