Těhotenský test. Máte podobnou zkušenost?

mimisef
9. srp 2019

Poprvé mi mešká ms 6 dní....bylo mi teď i dost zle a byla jsem spavá, migrény ....byla jsem v úterý na gynde to jsem měla zpoždění 3dny krev byla negativní....mě to nedalo a ty moje nevolností a vynechaná ms a včera si koupila těhu test jeden vyšel duch a dnes už nic .....mám doma ovu testy a ty udělala taky ..tak já už nevím viz.foto ...někdo zkušenost?

denca033
9. srp 2019

@mimisef tak možnost tehu tu je ale nejspíš na samém začátku. Zkuste ještě digitální test. Pokud i ten vám ukáže že jste tehu vemte ho s sebou na gyndu a řekněte to doktorovi jak je možný že tehu testy vám ukazují že ano a krev ne. Osobně takovou zkušenost nemám pokaždé co mi vynechala MS jsem byla v tom a tehu testy nelhaly. Pokaždé dvě čárky a pokaždé v tom.

sudylichozrout
9. srp 2019

@denca033
@mimisef
Vysvětlení se nabízí. Když jsi byla na gyndě na odběrech, bylo hCG ještě pod limitem, který se bere jako pozitivní, což je 10 mlU. Mohla jsi mít třeba jen 8 jednotek. Jak hCG stouplo nad 10 jednotek, test se ukázal jako slabě pozitivní, ale těhotenství asi není dobře založené a odchází, čili hCG zase klesá. Proto dnešní test negativní, můžeš mít teď třeba zase 5-7 jednotek a to už nezachytí. Při těchto (nízkých) hladinách hCG jde pokles směrem k nule dost rychle. Dle mého názoru šlo o biochemické těhotenství, které skončilo dříve, než začalo.
Nicméně všímám si, že to tu řešíš každý měsíc. A doporučuji zvolnit, psychika je mrcha a půl úspěchu je opravdu v hlavě.

mimisef
autor
9. srp 2019

@sudylichozrout těhu odejde i bez ms....?

sudylichozrout
9. srp 2019

@mimisef s opožděnou menstruací. Až hCG klesne na nulu, tak se do pár dnů pak rozkrvácíš. Si myslím tedy.

mimisef
autor
9. srp 2019

@sudylichozrout to jsem zvědavá jestli do pár dnů dorazí ....

scarlett12345
10. srp 2019

Holky co myslíte třeba si to jen namlouvám 🤔 ale já tam // vidím 🙈🤔🤷

mimisef
autor
10. srp 2019

@scarlett12345 já nic nevidím ,zkus ještě jeden za 2 dny třeba

pajus13
10. srp 2019

Neco tam videt je😊

katherine177
11. srp 2019

Nic nevidím

pajus13
12. srp 2019

@scarlett12345 tak jak to vypada?😊