Těhotenský test Pepino, jakou má barvu?

smaug
13. črc 2017

Ahoj, jakou barvu mají těhotenské testy pepino? Před více než třemi roky byly modré, teď jsou růžové. Jde mi o to, že jsem si udělala dva testy, oba pozitivní. Cca v termínu jsem ale dostala menstruaci. Když jsem hledala na Googlu, testy pepino s růžovým proužkem jsou ovulační. Mám trochu dojem, že soudruzi z NDR udělali chybu a do balení na těhotenské testy nastrkali ovulační a já se tu už radovala... Nestalo se v poslední době někomu neco podobného?

gramli
13. črc 2017

Ahoj, ani mi to nerikej, uplne to stejne se stalo mi minuly tyden.. obrovske zklamani, uz jsem si myslela, ze to vyslo, ze mimisek je na ceste a pak jsem zjistila ze v baleni byly misto TT OVU testy...

smaug
autor
13. črc 2017

@gramli tak to je dobrá jobovka. My čekáme 13 měsíců, kdyby neměli sídlo tak daleko, tak jim dojdu svoji spokojenost vyjevit osobně...

dolezalovalucie
13. črc 2017

@smaug A zkusila si jiny tehú test,ovulacni muze tez ukazat tehotentsvi

smaug
autor
13. črc 2017

@dolezalovalucie Ne, koupila jsem dva tyhle, ale čárka není stejně silná jako kontrolní, jeden měsíc jsem ovulaci testovala a celý cyklus jsem měla dvě čárky. Navíc jsem to dostala, takže pravděpodobnost, že jsem těhotná, je asi dost malá. Ale díky za povzbuzení...

jezucha
13. črc 2017

@smaug A přímo na tom testu/tycince to není psané? Já to na všech měla - HCG

jezucha
13. črc 2017

@smaug A na ovu tycince je LH..hoď foto.. to je síla, že je něco takového možné!

smaug
autor
13. črc 2017

@jezucha nic tam není, už jsem to tu zkoumala ze všech stran. Už jsem i napsala na pepino, jak to teda je, jestli odpoví, podám info. Mě to bude asi prd platné, ať tak jako tak, jedeme další kolo.

anetka9
13. črc 2017

Já mám pocit, že je to tak týden dva zpátky, kdy to tady taky někdo řešil, že si toho všimli právě kvůli barvě toho testu..:/ Takže to vypadá, že se jim popletla nějaká celá jedna várka:/

smaug
autor
13. črc 2017
jezucha
13. črc 2017

@smaug Zvláštní už mi přijde třeba to, že na krabičce je test zobrazeny zelený a ve skutečnosti je růžový..😞je to fakt prapodivny..To se kupuje v DM?

anetka9
13. črc 2017

@jezucha Správně jsou ovu růžový a těhu zelený od Pepina a prodávají je i v Albertu normálně🙂 Ale právě asi špatná várka

jezucha
13. črc 2017

@anetka9 aha😉

anetka9
13. črc 2017

@jezucha Což je teda zrovna u tohohle dost naprd...představa, že se raduju, že mám dvě čárky a pak zjistím, že ne, že to jsou úplně jiný testy...bych chtěla, aby mi pepino dalo spoustu správnejch testu zadarmo:D

jezucha
13. črc 2017

@anetka9 přesně to jsem chtěla napsat..za psychickou újmu do konce reprodukcniho období pořádnou dávku testů zdarma!😃😉

jezucha
13. črc 2017

To trochu zlehcujem..ale můžou to být dost prekérní situace, když se nad tím člověk zamysli 😒

smaug
autor
13. črc 2017

@anetka9 No kdyby se nás dalo dohromady víc, tak by to mohla být pěkná žaloba na náhradu nemajetkové újmy. Já to naštěstí řekla jen manželovi, ale zklamání u nás teda bylo ohromný...

anetka9
13. črc 2017

@smaug No to věřím, u mě by bylo taky:(( No chtělo by to nějaké odškodné, zkuste, jak jsme navrhovaly, ať vám teda dají fůru testů zadarmo a že to nebude dále řešit a psát negativní recenze..aspoň něco🙂 Ty testy sou děsně drahý, obzvlášť když chce člověk celej cyklus testovat ovulaci, když neví, kdy ji má:/

legelata
13. črc 2017

@smaug Musela byste je ale žalovat individuálně, v ČR není institut hromadné žaloby.

smaug
autor
14. črc 2017

@legelata vím, samozřejmě jde o nadsázku

gramli
14. črc 2017

@smaug No jako já jsem myslela,že radostí zešílím a pak tohle... právě jsem si koupila taky dva 😠 a oba to same takze jsem ani netusila ze by neco mohlo byt spatne:-/

smaug
autor
14. črc 2017

@gramli dneska mi odpověděli z pepina, že růžové jsou opravdu ovulační. Zkus jim taky napsat, jednak aby mohli vadnou šarži stáhnout z prodeje, jednak by ti měli poslat náhradní testy. Alespoň mi to teda slíbili. Já už těhotenské testy nechci ani vidět, ale dala jsem za ně 120 Kč, tak i kdybych je měla někomu dát...

zuzalinkak
14. črc 2017

He :D Mně se stalo to samé! Minulý měsíc. :D Měla jsem dva dny zpoždění, tak jsem vzala v DMku Pepino... ta růžová mě zarazila hned po vybalení. Pak sice duch, ale jasně viditelný a zřetelný. Koukala jsem jako blázen, protože tohle nebylo v plánu a valila okamžitě do lékárny pro dva jiné testy - oba jasně negativní. Další den jsem to dostala. Ale ten prvotní šok byl teda drsný.. pak jsem se i začala těšit... No prostě tohle se nedělá. Kdyby v Pepinu věděli, kolik pocitů se ve mně vystřídalo během těch 24 hodin.. :D

dencadenda
14. črc 2017

Holky a jinak jsou fakt zelene...ale ja ho mela v unoru 😉 a problem nebyl! Ale ovu jsou fakt ruzove....doufam,ze se nejak vyjadri firma

natlinka27
Autor odpověď smazal
Zobraz