Těhotenský test. Vidíte něco?

7. led 2024

Ahoj,
Dnes jsem asi 11 dpo ,nevím to jistě. Ovulaci jsem jsem testovala poprvé tak si nejsem 100% ty dny po ovulaci.
Vidíte nějaký stín? Nebo nic? Může být ještě brzo? 😉

autor
7. led 2024
lencaa11
7. led 2024

Zatím nic ☘️☘️

hanzbl00
7. led 2024

Já tam teda něco vidím 😀 můj test vypadá takto a taky sem tam něco vykoukala ale beztak nic. Kolik jsem dpo nevím ale test je dělaný před dvěma dny..
Máš nějaké priznaky? Mě strašně bolí prsa a mam je vetsi,dokonce me jedno boli vic. Ale uplne cítím,jak kdyby byla nalita jak pri kojení. Nechápu..a mám větší břicho a včera mě divne píchal podbrisek,dneska mě zase bolí jak na ms. Do toho bych furt jedla

lencaa11
7. led 2024

@hanzbl00 kdyby to bylo TT příznaky test by vám ukázal těhotenské příznaky začínají v těle díky HCG je možné že je to PMS před Ms ☘️☘️

autor
7. led 2024

@hanzbl00 já nic 😀 kromě toho,že mám asi větší hlad..

reeeza
7. led 2024

Ahoj, bohužel nic nevidím..

Taky si tím procházím. Testuju a snažím se vidět aspoň douška pod různými úhly i pod různým světlem 😅

Jinak příznaky jsou právé při zvýšeném HCG. Nemusí být klasicky těhu, jako zvracení atp. Já třeba při prvním těhu byla předvědčená asi dva tŕi dny že to co nevidět dostanu jak mě to v břiše pobolívalo a nadouvalo se a bolela mě prsa. Ale pocit na zvracení nebo změna chutí vůbec nepřišly 🤷‍♀️

katherine177
7. led 2024

Vidím ducha

autor
8. led 2024

Dnes asi 12 dpo ale nevím možná 11 dpo...teď jsem měla jen mírně růžové na špinění..může to něco zničit? Ms bych měla mít až za 5 dní 😉 Mam si udělat další test?

marselina
8. led 2024

ja ducha nevidim, testovat klidne muzes, pokud jsi nedockava, jinak bych pockala.
ruzovy vytok muze byt dobre znameni. drzim pesticky🍀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru