Těhotenský test. Vidíte něco?

brle
2. kvě 2020

Ahoj holky, vidite tam neco? Dnes rano jsem si udelala test, jen levny, co jsem nasla doma, protoze ms je ted asi 3 dny opozdena. To by nebylo nic divneho, nemam pravidelne cykly. S pritelem jsme si pred necelym mesicem rekli, ze tomu nechame volny prubeh, zadne velke snazeni rozhodne neprobiha. Tak jsem ted trosku vyklepana a nevim co si myslet 😀

juliemichal
2. kvě 2020

vidím krásného ducha 🙂

market177
2. kvě 2020

Ano, vidim krasne 🙂

fafetka
2. kvě 2020

@brle no parada😉to to dlouho netrvalo. Gratuluji✌🏻

baarus21
2. kvě 2020

@brle 😁 tak to byla rychlovka.....gratuluju a přeju ať carecka sílí 💞

nagojka
2. kvě 2020

taky vidim krasneho ducha...to se nekdo ma kdyz to jde takhle hned🙂u nas to ,,snazeni'' nesnazeni probiha uz pul roku☹gratuluju a drzim palce at to vse klapne a probiha jak ma...😉😆

roxanalit
2. kvě 2020

@brle radost pohledět, ať sílí 😍🍀

michaela1990xx
2. kvě 2020

@nagojka urcite se vám to taky brzo podaří. Držím vám palce. Přejete druhým, tak bude přáno i vám 🙂

leniczka23
2. kvě 2020

Rozhodne je tam..drzim palce at sílí 🍀

tasimia
2. kvě 2020

@brle no jasné, že tam je, ale to musíš vidět i sama. Tak ať sílí, držím palce!!👍

brle
autor
2. kvě 2020

Diky moc vsem. Jsem porad jeste trochu v soku a nepripravena :D , necekala jsem to tak rychle a 'snadno'. Vsem vam, co se snazite, drzim moc palce, at se dockate co nejdriv 😊

lexa2000
2. kvě 2020

Gratuluji mamko🥰🥰

monita0806
2. kvě 2020

Také vidím. Gratuluji 🙂

astyna88
3. kvě 2020

Vitej do klubu. Taky ti staci se otrit o trenky 😀

bellisek
3. kvě 2020

Vidim ho tam 🙂

lucieevita
3. kvě 2020

Je tam♥️ tak hodně štěstí, měla sem to s tou rychlostí podobné, teď už mi holčička leží vedle v postýlce a brzy nám bude měsíc 🥰

brle
autor
4. kvě 2020

@astyna88 diky, tohle jsem vazne necekala 😀

brle
autor
4. kvě 2020

@lucieevita diky moc a gratuluji k holcicce 😊 spousta kamaradek mela problem s otehotnenim a nam se to podarilo takhle rychle... At se vam dari 🙂

moucha32
4. kvě 2020

Ahoj holky, jeden 14dpo a dnes se jsem zkusila testik a vyšel myslím si pěkně. Myslíte, že bych zítra mohla zkusit digitální?

tasimia
4. kvě 2020

@moucha32 myslím, že můžeš. Držím palce ❤️

moucha32
5. kvě 2020

Ahoj holky, tak jsem dělala ráno clearblue a stále tomu nemůžu uvěřit

tasimia
5. kvě 2020

@moucha32 no vidíš, velká gratulace a držím palce ❤️

brle
autor
5. kvě 2020

@moucha32 gratuluju! To jsme na to podobne 🙂

n_ikola
7. kvě 2020

@brle ano vidím 😊

sastru
12. kvě 2020

Ahoj holky, ja Vam nevim, ale vidím na testu ducha? Test jsem si dnes dělala po 3. dnu vynechane ms a nikdy jsem nic takového na testu neměla. V reálu je to o neco viditelnější... děkuji🙂)

tasimia
12. kvě 2020

@sastru vidím.

nikolka23198
3. čer 2020

Dobrý večer maminky prosím vas na testu mamatestu dělala jsem si oba a na obou mi vyšlo tohle myslíte ze jsem v tom protože digital mi ukázal minus a pan Gynekolog mi minulé říkal ze test neukazuje záněty ani cysty ale pouze těhotenství byla jsem v Květnu na prohlídce prodělala jsem biochemické těhotenství takže to šlo ven zároveň s menstruaci a děloha po kontrole byla čistá dělala jsem si test a znova tyto carecky plus zpozdena menstruace

nikolka23198
3. čer 2020

@nikolka23198 co myslíte zkuste odpovedet co nejdříve prosím jsem strašně nervózní :/

tasimia
3. čer 2020

@nikolka23198 vidím. A v klidu počkej až si někdo příspěvek zobrazí.

nikolka23198
3. čer 2020

@tasimia a co myslíte teda jo já si dělala digital a tam nic není brzo ještě na digitální testik

tasimia
3. čer 2020

@nikolka23198 je to možný, že je ještě brzo. Zkus zítra další test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru