Test 2 dny před ms negativní. Je možné, že bude ještě po vynechání pozitivní?

eliska901
28. pro 2020

Ahoj holky, chci se zeptat. Delala jsem si test dneska a mam dva dny pred ms je mozny ze jeste bude po vymechani ms pozitivni nebo uz sance neni?
O stedry den (6dni pred ms)sem mela ale opravdu slaboucky vytok ruzovy tak sem si myslela ze se jedna o uhnizdovani dneska sem jen jednou pri utreni mela lehce svetle ruzivy a trochu cerveny ale fakt nepatrne jinak cely den nic. Byla jsem netrpeliva myslela sem si ze kdz by tohle bylo uhnizdovani ze uz by na testu melo neco byt videt. Cykli mivam vetsinou 30/32 jak kdy ted sem druhy mesic od revize tak nevim jestli to lehke spineni souvisi ze telo je po revizi rozhozene nebo bylo uhnizdovani. Nikdy jsem tohle nemela to slaboulinkate spineni a hlavne ne 6dni pred ms. Ale zase si rikam ze kdyz bych byla tehu uz by mohl byt duvh videt?nemam zadne priznaly ze by za dva dny mela prijit ms jen me obcas boli trochu zada. Ovu taky presne nevim kdy mivam ale co sem zaznamenala tak podle citlivosti prsou mohla byt v pulce cyklu. Mslite ze by mohla byt jeste sance ze by toho 31.12 (den spozdeni) by mohla jeste treba vykouknozt druha carka?
Nikdy jsem netestovala drive

inah91
28. pro 2020

@eliska901 to je buď a nebo..... prostě holt musíš vydržet až MS nedorazí, lepší odpověď nedostaneš, nikdo tady asi není vědma..... držím palce!

eliska901
autor
28. pro 2020

@inah91 me jen zajimalo jestli kdz ted je dva dny pred ms negativni jestli je moznost ze za dva dny se to zneni. Ze me to prijde nepravdepodobny ze behem dvou dnu by to slo znemit na pozitivni

inah91
28. pro 2020

@eliska901 to se stát může, kolik bylo případů že i v den vynechání jedna čárka a za 4 dny (např.) // čárky..... A sama píšeš, že nevíš, kdy byla ovulace - tudíž se klidně mohla posunout - o den, dva, sedm....a prostě je na test brzy a ani 31.12. nebude nic a bude až (např.) 4.1. ...

ema90
28. pro 2020

@eliska901 Tak to neni, ze jeden nejste tehotna a druhy den najednou ano.
Tehotenstvi vznika postupne a dnes (pokud jste tehotna) holt jeste neni hcg natolik vysoke, aby ho test zaznamenal. Zitra nebo pozitri uz se ta hladina muze zvysit a test bude pozitivni a bude silit i dal.
A nebo tehotna nejste a prijde ms. Pokud uz zacinate lehce ruzove spinit, tak je to pravdepodobne.
Uznizdeni klidne probehnout mohlo, ale to neznamena, ze se tehotenstvi udrzi. I pres to muze spolu s ms odejit.

eliska901
autor
28. pro 2020

@inah91 v prvnim tehu sem pocitala taky cykli 30 ovulace moc nepoznam tak mame ob den sex jak mi doporucil doktor a v den vynechani jsem tehdy mela uz ducha pekne videt

eliska901
autor
28. pro 2020

@ema90 ja spinila ale jen flicek 24.12 druhy den jen na toaletaku a dneska taky nic jen jednou po utreni a to sem fakt musela zaostrit abych neceho si vsimla jinak vubec nic co by naznacovalo ze bych to mela dostat

eliska901
autor
28. pro 2020

@ema90 vzdy pred ms me boleli prsa a lehce v brise a ted vubec nic

inah91
28. pro 2020

@eliska901 však jasně, obden je ideál - trefa je zaručená 🙂 Ale i při trefení se je šance prostě různá - buď a nebo.... není co Ti poradit - počkej, vydrž, věř.....
Já taky měla cykly stejné - a v cyklu kdy jsem otěhotněla se ovulace opozdila o týden... takže užívej mezisvátky a vydrž 🙂

eliska901
autor
28. pro 2020

@inah91
@inah91 Asi to ted hold nevyslo a snad se to brzo povede

ema90
28. pro 2020

@eliska901 Tak se tolik neprohlizejte a holt vydrzte.
Stejne na nic neprijdete. Nekdo ma dva dny pred ms ducha, nekdo slabou carku, nekdo uz silnou carku, nekdo nema nic. Ani v den vynechani, ani treba dva dny zpozdeni.
Pokud nevite, kdy byla presne ovulace, tak tezko muzete rict, ze ms ma na 100% prijit za dva dny.
Ja nikdy pred ms netestovala, takze nevim. V den vynechane ms jsem mela jasne dve carky. Ale ja vedela presne, kdy ovulace probehla a kdy ma prijit ms.
Vy to nevite, nebo respektive jste po revizi a ten cyklus muze byt rozhozeny. Tak se nenervujte, fakt nic nevymyslite 🙃

eliska901
autor
28. pro 2020

@ema90 ja vim no v prvnim tehu sem ho mela pozitivni hned po jednom dni vynechani taky sem nikdy netestovala driv ale cetla sem hodne otom nidacnim krvaceni tak sem myslela ze to u me probehlo a ze by mohlo byt neco znat. Tak pockam na toho 31. A uvidim pak uz tomu nebudu prikladat vyznam coz uz i ted neverim te by byl pozitivni kdz byl megativni porad ai rikam ze by uz dousek videt asi byl

eliska901
autor
28. pro 2020

@ema90 a zeptam se otehotnet dva dny pred ms je asi mala pravdepodobnost co?

ema90
28. pro 2020

@eliska901 No to je velka blbost 🙃
Uz jen proto, ze se nestihne vajicko zahnizdit.
Proste mimo plodne dny otehotnet nejde.
Ledaze byste mela ovulaci az takhle posunutou, ale to je blbost, to by se proste nestihlo zahnizdit.

baraskaska
28. pro 2020

Ja treba 6 dpo mela ducha 9 dpo vubec nic a 11 dpo uz krasnou carku, 9 dpo u mne bylo taky tak dva tri dny pred ms. Mnozstvi hcg zalezi i trochu na nahode ze zacatku protoze musi byt hodne koncentrovana moc. U prvniho tejotenstvi jsem si udelala test a byl duch, tak jsem hned letela za manzelem a on ze to rozsekne dalsi test, jenze ten jako pro srandu byl uplne snehobilej, dalsi den ale uz carka byla.
Byt tebou nestresuju se vubec a treba budes prijemne prekvapena. 🙂

eliska901
autor
28. pro 2020

@baraskaska je kezby se to povedlo ale moc se mi nechce verit ze behem dvou dnu by se ukazalo neco jinyho nez negativni😢

kami2262
28. pro 2020

@eliska901 Ahoj, mě se ukázal slabý duch až pár dní po vynechání....v den MS byl test ještě negativní...

baraskaska
28. pro 2020

@eliska901 to se neda takhle rict, ze kdyz je dva dny pred ms negativni ze za dva dny bude taky negativni. Zbytecny myslet si cokoliv at tak ci onak. Nadeje umira posledni a v tomhle pripade je ta nadeje pomerne furt velka. Dokud ta ms neprijde furt to muze dopadnout. Hcg roste u kazde zeny jinak. Ja mela treba u onou dcer strasne brzo ducha ale pak se stalo ze test byl negativni naopak kamaradka mela pozitivni test az po ms. A take si ho delala asi dva dny pred a to bylo bilo. Takze jediny co v tudle chvili muzes, je verit ze ty carky budou 🙂

eliska901
autor
29. pro 2020

@baraskaska tak prisla o den driv😢

vaalllllllli8i
29. pro 2020

Zdravím vás holky tak po roce snažení ,, myslíte že se potvrdí těhotenství ? Dnes měla přijít Ms
Těhotenský test slabé pozitivní a k p.Dr. mám přijít 4.1.

baraskaska
29. pro 2020

@eliska901 tak to me mrzi, ale za chvili mate dalsi pokus 🙂