Test Livsane 10 do proudu moči. Není brzy?

stanulice
30. pro 2020

Ahojky , udělala jsem si včera test , 2× byl neviditelný duch , (já ho vidím ) dám sem upravenou a neupravenou fotku , dneska sem si udělala ten sami test a opět neviditelný duch nevím co si o tom myslet a hlavně nevím zda není brzo , u prvního těhotenství jsem si nehlidala ovulaci a ani MS sem si nezapisovala takže vlastně nevím nic . Teď mám Ms nepravidelnou od 29-45 , ovulaci na sobě poznam (asi) poslední MS byla 4.12 - 9.12 , pohlavní styk byl 14.12 a ovulace 18.12 . Jsem nafouklá a píchá mě na pravé straně . Časté čůrání , žravost , vlasy jako hřebíky . Vím je to tu denně , ale hold to tak je , já se musím taky zeptat :D děkuji za slušné odpovědi budu se těšit

kami2262
30. pro 2020

@stanulice Bohužel u příspěvku nevidím žádnou fotku 🤔

stanulice
autor
30. pro 2020

@kami2262 pardon asi se nenacetla hned to napravím

bambulkamakulka
30. pro 2020

@stanulice na te cernobile fotce na sirsim testu je ta carka dost viditelna, na te barevne nic moc. Zajdite si k doktorce a poreste to s ni. Ta vam poradi a rekne co a jak. Pokud je to planovane, asi bych zkusila styk do terminu ovulace a nebo se prej doporucuje pres MS. Preji hodne stesti

kami2262
31. pro 2020

@stanulice Na černobílé fotce vidím ducha na obou testech. Zkusila bych ob den testnout znovu, jestli bude sílit... Přijde mi to dost brzy... I když já teda měla jen duchy i týden po vynechání MS 🙂